Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Oke, 70kg shita, brojim, 6 puta si posto na ovu temu a nigdje ni jedne slike, niti neceg sto ima smisla... stvarno zans nekad ubit s tim postovima. Inforimiraj ili budi zabavan. Zao mi je sto moram bit pizda al nemoj forsirat postove. :vb_whip:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
PAMPERs:Kad bi pratio malo shout box znao bi da me jebe neki win32genericService,i nece na nekim postovima da mi ostavi sliku.Na primer u postu:

70kgShita:Kod mene nema nista da se pusi,i moja ValerY nece verovatno preziveti zimu ali ce dati koj jock...zapao sam u bedak...peace & respect


treba da stoji slika moje biljke koje su puzevi pojeli ali jbg komp me unistavaa...veceras cu reinstalirati Windows pa ce sve raditi lepo...peace bez ljutnje...remeber...:signs054:
 
15.08.2007
4
0
0
43
Trenutno pušim hašiš, i imam neka pitanja u vezi istoga. Naime ovo mi je prvo iskustvo s njime, dosad sam pušio samo travu. Znači, primjetio sam da me haš pukne nekako suptilnije, blaže, nemam nekakva "euforična" stanja u prvim minutama. Ono što mi se ne sviđa je dan poslije, kada sam psihički vrlo loše i razdražljiv ktome (želim još), dok se poslije trave dan poslije (i više) jako dobro osjećam i uopće namam potrebu zapalit. Samo da napomenem, vikend sam pušać i ne dozvoljavam si preko tjedna
Ima li netko slična iskustva, a najviše me zanima zašto je takva razlika dan poslije između trave i haša, budući da su (koliko znam) djelatni sastojci isti.
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Pa, nisu bas isti sastojci trave i hash... haj od najbolje trave i najboljeg hasa meni nije ni blizu.

A slijedeci dan ovisno kolko cega pohasas... mozda se probudis upusen mozda nadrkan mozda uskladjen.

Sve ovisi o vutri kolicini i raspolozenju...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Makaveli OS Jug 2 je napisao(la):
e bozga pitao si jel hindu krush...ali nisam bio na forumu 2 dana pa nisam odgovorio na pitanje...je hindu krush dobio sam sjeme od lege pa sam posadio i super ispalo...jako i dosta ga ima...zadovoljan sam...:)

Kul Hindu Kush! Mene ta sorta zanima, htio bih idući grow posadit neku čistu Indicu koja će srušit s nogu sve iskusne smokere koje znam... Doslovce srušit s nogu. Ne da mi se davat stotine € na neke Black Domine ili sl. pa me zanima jel' Hindu Kush takav? Zanima me ovaj od Nirvane... :sun2:
Peace, Boz

PI ES - Kakva je situacija s vutrom u OS? Osim kaj duvaš domaćicu, kakva je ulična? Malo sam bolje upoznat sa kvalitetom Zg-Ri, ali trenutno je neka funky situation... Valjda neš presušilo, požari, suše i to... Umgh :joint:
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
70kgShita je napisao(la):
Samo za Pampersa :)
Ovo sam ja ispusio za 6 dana...



Au, za 6 dana, svih 43g dima??? I stabljike i sjembe? Ne izgleda mi nesto ubojito... nit se crveni nit se bijeli...

A i rizle su ti kratke, vidim narolo si se.

Zasto je ovo upuceno meni? Slika, super... 6 dana? zasto? svi moraju znat kakav si ti frajer i kolko mozes popusit u SAMO 6 dana?

Peace... forum nije za prepirke, ako ti idem na zivce pisi u PM.
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
70kgShita je napisao(la):
Samo za Pampersa :)
Ovo sam ja ispusio za 6 dana...



ee o takvim se forama radi...nema smisla...em je cirkus dim em nije puno za 6 dana...em oces opravdat glupe fore, neinformiranost i sirenje dezinformacija....sa kesom smrdljivog shiptara popusenog u 6 dana...hehe stvarno carski...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Kak to misliš nevaljala??:signs054: Explain yourself. :icon_arrow:Kaj ne puca u vugla? :icon_confused:
Nutra ili vanka 'zgoj? :cool44:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Pa onda ne puca u vugla, neg' u oči. Avatar ti izgleda kao da ima laserske oči. Nih nih nih nih :icon_lol:
Kol'ko ima posto tehaceja, dal' ima okus mentola, lubenice, hrena, bora, cikle, sandalovine ili curry-a?
Jel' je kaučozaljep ili glavoudaračnica ili sveskupa pa te izjebe sa svih strana i u sve rupice sa 22 inčnim dildačem spojenim na 380V koji ima žila k'o podlaktica od Iggy Popa i vibrira na 100 MHz?
Boz :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420
29.08.2007
6
0
0
45
bozga je napisao(la):
Pa onda ne puca u vugla, neg' u oči. Avatar ti izgleda kao da ima laserske oči. Nih nih nih nih :icon_lol:
Kol'ko ima posto tehaceja, dal' ima okus mentola, lubenice, hrena, bora, cikle, sandalovine ili curry-a?
Jel' je kaučozaljep ili glavoudaračnica ili sveskupa pa te izjebe sa svih strana i u sve rupice sa 22 inčnim dildačem spojenim na 380V koji ima žila k'o podlaktica od Iggy Popa i vibrira na 100 MHz?
Boz :spliff:

Bozga, vidim da cu ja tebe morat zvat na blajv, jer te se covjek nemere rijesit. hehe... al svejedno drago mi za pitanja, tko ne voli pozornost... pogotovo kad je u pitanju njegova curica...

sad specifikacije curice... miris kisi... al opet ima onaj touch svjeze pokosene trave... treba jos stajat u tegli. hibridira glede udaranja u glavu i ljepljenja na kauch. Kod velikih kolicina (dvije buksne, cca 15cm na dvije glave stanovnistva) ima tripy filling. Malo mi zna slika zatitrat.

P.S
Vidim da se razumijes u dildače, obavezno probaj nova maziva koja je durex nedavno lansirao! Zasto je u istoj recenici : izjebe, dildač i Iggy Pop:icon_lol:
Zamisli se:rofl:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Sunce ti garavo me gušta...ccc:sun2::sun2::sun2:
Samo serem bezze..nemoj se uvrijedit... Ovako...probaj otići na edituj opcije i tamo imaš jednu opcijicu..malu da je valjda nitko živ ne vidi...
zove se..nije ana...nije...

nego način prikaza tema...i tamo klikneš na opciju LINEARNO- PRVO STARIJE!!!!

valda si skužio...

vazde fala vi dobri ljudi :D

Peace:maryjane: