Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.08.2007
5
0
0
31
Sta se pusi?...nedavno sam uzeo 50g lude zize....od osrednje frule se zgazi dvoje ljudi....mirise nekako cudno....kad sam je vidio mislio sam da su me zajebali za 20g i vise...kad ono ja to izvago i stvarnom 50g...:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Komadant Ligament je napisao(la):
Bozga, vidim da cu ja tebe morat zvat na blajv, jer te se covjek nemere rijesit. hehe... al svejedno drago mi za pitanja, tko ne voli pozornost... pogotovo kad je u pitanju njegova curica...

sad specifikacije curice... miris kisi... al opet ima onaj touch svjeze pokosene trave... treba jos stajat u tegli. hibridira glede udaranja u glavu i ljepljenja na kauch. Kod velikih kolicina (dvije buksne, cca 15cm na dvije glave stanovnistva) ima tripy filling. Malo mi zna slika zatitrat.

P.S
Vidim da se razumijes u dildače, obavezno probaj nova maziva koja je durex nedavno lansirao! Zasto je u istoj recenici : izjebe, dildač i Iggy Pop:icon_lol:
Zamisli se:rofl:

Faljen Isus i Marija kalvarija,

velim ja - treba se educirati po pitanju raznih domaćih gandži jer samo tako možemo unaprijediti podneblje u kojem živimo i sive lubanje silom se boriti protiv raznih albanuša, livaduša i sranjuša. :watchplant:

Dalje, čuo sam se danaz s frendom iz Slovenije koji kaže kako je Northern Light tamo već standard. Kaže da ima također Orange buda i Jack Herera.
Kada sam tamo (u Kranju) bio zadnji put, toliko smo se razvalili od jedne pljuge NL-a da ja dva dana nisam mogao ni pričat, ni hodat niti gledat. :icon_arrow:

Stoga, bio sam oduševljen retardacijom koju mi je moj slovenački frend pružio i toga treba biti više. Slovenijoooooo tako malaaaaaaa, a tako pucaaaaaa :icon_mrgreen:!!!

Što se tiče maziva, meni je super ono mazivo - hrrrrk, pljuv, slurk, slurk ("Oh kako si uska!" - "Ma to je tvoja velika kara, uh uh budi pažljiv!") nutravan nutravan - vutra van!
:rofl: Treba isfurat VUTRA VAN hahaha u kojem će biti jedan veliki bong, hahah i hrpa vutre i tak brijat po gradu haaaahhhh i napušavat ekipu da se sruše s nogu od opakog Northern Lighta! LoL!

Zatim, kad se isfura Vutra Van, Komadant Ligament ima posebni V.I.P. room i tam brije sa staklenkom svoje skanki manki cikle, par kurvi, nekoliko litara konjaka, vaporizer i veliki 44" plazma monitor sa plejkom i igra se formula. Hihihihihih :2flip:

P.S. Kaj se tiče mirisa pokošene trave, to je zato kaj ne znaš trimat dobro, trebal si mene zvat da ti helpam. Nih nih nih nih
Peace,
Boz :joint:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Marica Marić

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
kanabis_69 je napisao(la):
Sta se pusi?...nedavno sam uzeo 50g lude zize....od osrednje frule se zgazi dvoje ljudi....mirise nekako cudno....kad sam je vidio mislio sam da su me zajebali za 20g i vise...kad ono ja to izvago i stvarnom 50g...:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Bwaaaaaahaha!!! Legendo! Pa nitko te nije zaebo za vutru, čini se da je dobra!!! LooooL. :ludaci_lol:
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
pa bozga ovako, hindu su pusili moji lege...ta je hindu bila iz mog uzoja i znam da su se pregazili a neki od njih puse jako dugo i probali su svasta...tako da kontam da ce se i tvoji pregazit eheh...sto se tice situacije sa vutrom u os situacija se poboljsava...ima dilera koji stvarno prodaju svasta ali i onih od kojih mozes znati sto uzimas ali takvi su stvarno rijetki tako da je domace ipak najbolje...uzmi i posadi hindu ja se nisam razocarao...:)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
frend reko da ce moci sredit Arjans Ultra haze...bas me zanima,pobjednik Cannabis Cupa 2006...:))) nadam se da se to nece sjebat...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ima opet ponešto dima nije ko dosad ali svi kažu a i sam sam osjetio da ima neki čudan miris ali nije ni po alkoholu ni po amonijaku i ničem sličnom, stvarno neznam jer to neka taka sorta tu uletila ili šta
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
@makaveli - Imaš pod dnevik uzgoja moj grow pa možeš vidjet' kak to ide. Bubbleberry 99 je propala jer ništa nije proklijalo i ostale su mi dvije biljke od opakog indoora koji sam nedugo duval.
Definitivno ću probat Hindu Kush ili Northern Lights, a kasnije ako mi dobro krene growing budem si naručio Black Dominu ili Sensi star.
Također me zanima Apollo 11 ili C99. Kažu da je to killer i da te fakat lansira u drugu dimenziju. Ima na hempdepot i cijene su oko 50$ za 10kom... :pat:

@Yami - Stari držim fige da nabaviš hejz :icon_lol:

@Šaman - Jel' ti to pričaš o nekom indooru ili livaduši? ;)

Peace & respekt,

Boz :sun2:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
nista od onog hazea...uzimam ga za 2 tjedna...a do tad imam nekog finog crnog hashisha :))))
prefin je ovaj hashish...najfiniji kaj sam ikad pusio^^
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Me gustas tu je napisao(la):
Imam li ja neka ograničenja što se postanja tiće? Već sam dva posta napisao prošlih dana i nema ih ovdje???

Nema ograničenja nikakvih, samo naravno nemoj spamovat thread :). Zadnjih dana forum je malo bio "underconstruction" pa se neki postovi izgubili...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Evo mali apdejt o tome kaj se duva :)
Ovo u sredini je Lavender i fali Jack Haze koji je bio woooow! Hasj je King Hassan :D



Smoke reportovi dolaze uskoro... :p
Poz Boz :spliff:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ma pripušavali se zadnij misec ipo Kalichakre, al je nestalo :icon_confused:
Sad nista; a ovako i onako se moran ocistit malo
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Kakva je Kalichakra? Naručio sam Hashberry, ali me zanima i Kalichakra. Piši kakva je! :D
Moj favorit je trenutno NYCD. Voćni tropski limun drek benzin aerosol miris, okus nekakve voćne kave i keksa. A toliko si high da ti se šire sinusi i diže kosa na glavi. Predobar... Jedan vrhić zasmrdi cijelu kuću na dva kata... Siko.:pat:
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
mi neki dan pusili neku vutru koja smrdi po pljesni.... ono, nije losa, ali odvratan okus ima u ustima.. jel netko pusio nekad tako sta?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Garant nije dovoljno suha, iii dok je takva, kao i valja nešto, al' ostavi je još malo da se "provjetri" ...tj. osuši, bice dok pušiš (i dok ispara grlo...) kao i neki "rad" ima, mada lično mislim da je to više furka....
Drugim rječima.... bezze vuva
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ovaj NYCD je prebozanstven...predobar easy high...totalni chill out..a tek okus...wow..tak fini skeni u zivotu nisam pusio...fakat je prefin^^

p.s.pre pre fin..pre...