Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Mc'Greggor;50243 je napisao(la):
*****u, prekjucer....frend išo po fakin mlijeko u ducan na savskoj (ne duva), murja stoji prakirana pred ducanom, gledaju ga...."ruke na haubu, raširi noge." ovaj gleda jel ga zajebavaju.....pretražili ga, normalno niš ne našli al ono.....kaj ak se to meni dogodi.

Jel se netko tu bavi pravom ili zna ako mi murjak smije ovo napravit iz cista mira??
Da mene stopiraju i nemam nista na sebi nebi sirio ruke i noge na haubi sigurno!

Pa nema sanse.. radje bi na sud iso nego da mi rade sta ih volja a nisam prekrsio nikakav zakon..
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
jebiga, mislim da te imaju pravo pretrazit ak si im "sumnjiv" il nemaju pametnijeg posla pa pecaju nasumicno... ma gluparija -.- upravo zbog takvih stvari i ispunjavaju hdz-ovski cilj....ljudi se boje i nosit po vani, a kamoli zapalit
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
bozga je napisao(la):
Hmmm ja ne poznam nikog tko uzgaja... :-/ Ali bi genijalno bilo imati nekoga tko ti svaki put može isfurat dobar gram indoora i da još k tome znaš što pušiš... Ajmeeee!! Hashberry.... Mmmmmmmm =D:watchplant:

sta me vrijedjas? xDDD

ona slika joina sto je bezze stavio nije bas najtanji joint ali eto..ak je to vama tanko nezelim znat sta vam je "debela" pljuga...necija ruka?....^^


sutra po hashish.... x)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
@elephantor - Kad te tak' iz čista mira netko počne pretraživati, reci da si studirao pravo i da znaš što se može i što se ne može, okreni se i otiđi lol :D Ako te ipak zaustave, pitaj ih zašto te pretražuju. Mogu jedino ako imaju opravdani razlog za sumnju.
No možda ti je frend bio sličan nekome s tjeralice ili je bilo neko njesra u gradu pa su ga pretražilil ili ima dredove i izgleda naduvano ili tko zna kaj... Za našu muriju nikad ne znaš. Može biti svašta...
Uglavnom, ovisi kak' se postaviš i ne valja nikad furat sa sobom. Eventualno ako moraš, imaj toliko da možeš progutat! :DDD

@Yami - čestitam na updatanom statusu hehehehehehe :D

Ovo je od prošli put, ali nestalo već odavno....


Ovaj indoor je bio takav da se skroz zgubiš kad spališ, svaki put nekak drugačije puca... Malo u glavu, malo u kičmu, malo u noge... Ovisi o raspoloženju :spliff:
Haš je bio vrhunski, totalno mellow i clear :D

Peace! boz
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ne citiraj bez potrebe

hehhehe xDDD
od kug si to isfuro? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

da...ovaj hash sad je pre opasan sto imam...neam fotic da uslikam nazalost ali bomba totalna...
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
mislim da mora imat neku osnovanu sumnju
da te prekopa, a osnovana sumnja je ako ne das da
te pretrazi... mene hebu i strumfovi kad me s autom
zaustave, prvo pitanje im je vozacka i prometna, a drugo
(cim me provjere) jeste li kaznjavani i dali mozemo
"pogledat malo" auto.... ja mislim da je lakse pustit
ga da kopa, jer imam dobru buksu u autu, al kad hodas
vani, pogotovo po noci najbolje je nemat nista. ja sam pao
tak glupo da vise nigdje ne vjerujem da nema murje..
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Yami_Raziel je napisao(la):
sta me vrijedjas? xDDD

ona slika joina sto je bezze stavio nije bas najtanji joint ali eto..ak je to vama tanko nezelim znat sta vam je "debela" pljuga...necija ruka?....^^


sutra po hashish.... x)

Hehehe, šta to ne valja moj joint? :icon_mrgreen:
Doduše motam u rolnu već ihhhh, i kad nekad kod nekog, srolam na rizlu (rega), meni isto minijaturni....i naravno ja duvam sam... kuci :)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Bezze_Sa je napisao(la):
Hehehe, šta to ne valja moj joint? :icon_mrgreen:
Doduše motam u rolnu već ihhhh, i kad nekad kod nekog, srolam na rizlu (rega), meni isto minijaturni....i naravno ja duvam sam... kuci :)

ma nije da nevalja...jel moze uopce joint da ne valja? xD

samo kazem da to nije tak tanko...ja motam mozda 2-3 puta jos tanje....ako nisam na hladnom naravno...pa da su mi ruke smrznute da jedva rizlu poravnam...ali kaj se tice ovak ja bas motam gro tanke.....^^

evo bas sad jedna odlazi :)
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
eeee ja dok gledam sta se trenutno pushi kod vas,samo sto mi voda ne krene na usta..bilo je dobro zadnjih mjesec dana dok je bilo neke super domachice...gram se prodavao za cenera..ali stvarno je bila predobra...a sad...nista..ni granja ni lisca a hedove mogu samo sanjat...evo spremam se za svoj prvi grow pa cu kacit slike da dobijem neke upute od vas jer ovo mi je prvi put i ne znam bas puno o tome.....pozdrav:devilfingers:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
GizmoBlaze je napisao(la):
eeee ja dok gledam sta se trenutno pushi kod vas,samo sto mi voda ne krene na usta..bilo je dobro zadnjih mjesec dana dok je bilo neke super domachice...gram se prodavao za cenera..ali stvarno je bila predobra...a sad...nista..ni granja ni lisca a hedove mogu samo sanjat...evo spremam se za svoj prvi grow pa cu kacit slike da dobijem neke upute od vas jer ovo mi je prvi put i ne znam bas puno o tome.....pozdrav:devilfingers:

Evo vidis u jednu ruku je to dobro sto vise nema zita za kupovati.
Nek ljude potakne na vlastiti grow, nek ustede novce i uzivaju u vlastitom urodu!

Zivila vutra.org!
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
I ja kazem da je dobro sto vise nema granja za kupiti...al opet ne mogu zaspati najmanje do 3 sata jer zadnje dvije godine nisam otisao u krevet a da nemam ni jedan hed za smrviti..Tesko je sad ali naviknut cu se..sad cekam da mi ovo sjeme proklija pa da ga ubacim u zemlju i da gledam kako napreduje..:watchplant:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Yami_Raziel je napisao(la):
ma nije da nevalja...jel moze uopce joint da ne valja? xD
Kako da ne može, ihhhh, kad samo se sjetim kad neko smota neki joint (prvo što ne ljava vuva, drugo što ga smota isto "sarma"... ružno za pušiti... :)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Bezze_Sa je napisao(la):
Kako da ne može, ihhhh, kad samo se sjetim kad neko smota neki joint (prvo što ne ljava vuva, drugo što ga smota isto "sarma"... ružno za pušiti... :)

ma kuzim te...da se on pusit samo nekak to meni premassive svejedno...slikat cu ja sutra svoju pljugu...tanja je od upaljaca postrani....^^
al tak hash motam tak da neznam...skeny pljuga nije veca od 0.5cm brijem....