Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Kad smo vec kod toga.. mene citavu godinu nisu takli komarci.. i onda sam otputovao nedavno pa nisam duvo jedno 4-5 dana i POJELI me zivoga.. ima nesto u ovoj bozginoj poslovici :)
 

Zzz

08.08.2008
4
0
0
41
konačno i ja evo pišem uz kavicu i pljugicu!!:pat:
nema boljeg ujutro, ako si slobodan cjeli dan!!

onda malo do grada:dog_walk2:, po karte za more.
ma preje***
 
08.08.2008
109
83
28
Bok ekipo!

Vidim da neki pričaju o hasisu kako ga nema ,nije dobar itd...Živim na potezu Zagreb - lisabon i mogu reći da u portugalu ima hasisa naizbor milion vrsta, al svaki put kad im donesem malo vutre iskoce im oci.U stanju su za 5g vutre dati duplo hasisa, pa i više.Inace pola sam hrvatpola portugalac, putujem svako malo avionom. Malo je riskantno ali donio bi iz lisabona malu pločicu pošto sam u prilici dobiti stvarno povoljno.Ima li tko iskustva sa prenosom međunarodnim avio putem?
Hvala
 
02.02.2008
20
0
0
48
Ima li tko iskustva sa prenosom međunarodnim avio putem?
Hvala
user_offline.gif
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
pa? moze i to malo biti dovoljno da se napljugas chill out style na kojih pol cuke...zast ne.. its all about the quality baby :)
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Trenutno nista ne pushim i cistim se lagano sam otpo od sour jacka, sad lagano ciscenje do hindu kusha...


:sick: *****u sve da bar izdrzim mjesec dva bez da zapalim ne sjecam se kad sam zadnji put pauziro
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Mislim da je meni veći problem taj da sam se preko duhana koji stavljam u joint ponovo navuko na nikotin.. Pa moram bar jednu dnevno zapalit kad me pukne živčanoća i munchies :cool44:bummer. TReba motat samo čiste :notnice:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kad se mota cist jox,pozeljno je da vutra bude dobro osusena,radi ravnomernog gorenja jox-a...Inace se pravi kasika,tako ja to zovem...

Lu
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
Šaman Šandor je napisao(la):
Kašika iliti nokat, blago iritantna pojava


vrlo iritantna pojava, kod nas zvana i LOPATA, onda ako netko smota cistu i napravi se lopata, dobije lopatom po vugla i pauzira jednu seriju :balls:

hihi
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Kod mene jbg. lik zove na frulicu, ima dobre žikice ali jb.. mu mat.. levator je po tome šta sam ga skužio da sebi do pola frule stavi hed a od pola do filtera stavi ništa-duhan, a šta se može, može samo lopatom dobiti.

Svaka čast nocnaptica.
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
SlaMar je napisao(la):
Kod mene jbg. lik zove na frulicu, ima dobre žikice ali jb.. mu mat.. levator je po tome šta sam ga skužio da sebi do pola frule stavi hed a od pola do filtera stavi ništa-duhan, a šta se može, može samo lopatom dobiti.

Svaka čast nocnaptica.

e takve pizzde treba natuc...jbt ak zoves na party in house (XĐ) nemos take gluposti radit...damn...onda njemu lopata i pauza malo veca...

haha

btw. otisli smo malo dalje u off

onntopic. ja ne pusim nista vec tri tjedna...nemaa....