Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Gorilla glue-prejebena ali ono prejebena sorta.
Ovo je samo isključivo za specijalne prilike kao što je evo ova.Kraj radnog tjedna :)
Uživate nadam se svi ....
20181026_170919.jpg
@Felt - malo sam kropovao i poboljsao kvalitet fotke, ne zameri sto dole ispade moj nick, nisam znao da ce se pojaviti
 
Poslednja izmena od urednika:
13.03.2018
70
185
33
31
Dobra vecer svim dragim ljudima, a naročito ekipi sa vutre :)
slikavan pet puta, svaki put falin jer nema bljeska pa ispadne loša slika. Onda skužim da mi je bljesak isprid nosa i da treba kliknit na njega ( koji glupan :D )
pa da vam dočaram ovo čudeso. Kad čujem ove kako govore protiv legalizacije odmah mi je loše jer vidin da nemaju pojma o čemu pričaju.

Da bar vi čitatelji možete pomirisati kako tegla miriše. Baš nema druge riječi nego lijek. Fenomenalan miris, naprosto neopisivo riječima. Dakle Sveta Biljka.

I dalje jeftinije nego na ulici ! Uložio sam možda 10 eura za ovu teglicu, sadio sam sortu Auto Royal Jack i cilj je bio ne dati joj ništa. Bila je u škartocu od mlika od 1L, zemlja crvenica, bez ikakvih gnojenja, zalio sam ju dva puta, jednom 2 deca drugi put 0,5 L.
I, i dalje jeftinije nego na ulici. O kvaliteti nema rasprave. The best shit. Ali šta to uopće znači. Pa znači to da sam otrgnuo 12 malih cvijetića, a pod cvijetići mislim na calyxe, one šta rastu pored stipula. Dovoljno govori o svemu to da je savršenstvo. Ne znam jesam li ikad pušio bolju travu. Jaču jesam ali ne znam da li bolju if you know what i mean. Sativa u visokom postotku znači srčani udar i širok osmijeh :) - baš ta - man.

Uglavnom, molio bih legalizirajte marihuanu za sve i u sve svrhe, to znači bez propisa za uzgoj industrijske konoplje i svih ostalih sorti kanabisa za svakog pojedinca koji poželi koristiti istu. Ukoliko se radi o uzgoju na većim površinama uvesti nešto poput godišnjeg poreza.

može već od nagodinu :)
 

Prilozi

  • MARIHUANA = LIJEK.jpg
    MARIHUANA = LIJEK.jpg
    387 KB · Pregleda: 101

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ako je tako dobra onda je steta sto izgleda kao da je neka albanka :(
A gle Himalaya,to je nezrelo još,ali i takva nezrela ima prejeben okus i rad.
Kanabis ne doseže svoj vrhunac sušenjem nego i dozrijevanjem tj. kjuranjem.Ovo je tek osušeno da se razumijemo.
A za ostalo je zaslužan moj džep ...;)