Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.06.2009
8
0
0
33
ja sam ova zadnja tri dana pušio neko strašno sranje... nas četvero, rješili smo za 200 kuna, nije bilo previše količinski, ali je zato kvaliteta bila jebena...

smotali smo 7 đointova, konstantno smo pušili tri dana, sranje je prejako bilo

prvo smijalica nekih dva sata, strašno, onda lagano spuštalica i halucinacije i tripovi...da napomenem, bili smo na noćenju na rijeci, a pušili smo u šatoru za 4 osobe, zgurali se unutra, nabacili svjetiljku i šalji ^^

prejebeno...eo slika, začudo ima malo dima, ali brte...


 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
QUOTE=ink0gnit0;105981]
smotali smo 7 đointova, konstantno smo pušili tri dana, sranje je prejako bilo

prvo smijalica nekih dva sata, strašno, onda lagano spuštalica i halucinacije i tripovi..


7 kom ....3 dana?
halusi ?
sta ste vi pusili ?
 

AFGHAN

Aktivan Član
08.04.2009
59
2
0
35
ufff meni trenutno krizno vrijeme, moram položiti ispite, a kad sve riješim, ja, blueberry i white widow idemo skupa na odmor
 
01.06.2009
8
0
0
33
bila je neka luda domaja, jer mi smo umirali od smijeha, a kasnije te puknu neke fantazije u glavi, jedna od boljih domaćica koje sam pušio

a štajaznam koliko je bilo, procjeni sam koliko grama, a cijena je oko 27€ što je dosta dobro za tu količinu i kvalitetu ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja čekam dilera da mi se javi,prošlo je dosta i moram dozu THC-a u sebe pošto poto.
Dam kasnije sliku i report ako me ne bude sram crkavice :)
 
01.06.2009
8
0
0
33
Teglica_Unka je napisao(la):
hahah pa tu nema vise od 1.5
e to se zove pljacka.

nije pljačka, nas dvoje se poznamo iz privatnog života duže vrijeme i to...
a ovaj dim je bio strašan, kad ti kažem da se nas četvero napušilo pet puta i to jebeno, plus još jednom kad nas je bilo 6

uglavnom, nemamo se što raspravljat, ja to ne smatram pljačkom nit je to bila pljačka :D
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ah najbolji haš na svijetu :)...
imam čak negdje i pjesmicu što sam mu posvetio na forumu pred godinu dana.
ugl predobar je :D
crn, full ljepljiv tako da je površinski sloj skoro kao ogledalo,
elastičan i ne trebam ni zagrijavat da napravim "listiće" za pipe.
haš i dim ima jak miris koji me podsjeća na metvicu il neko mediteransko začinsko bilje i malo gorak al fin okus.
efekti su odlični. full je halovit, lucidan i eteričan neznam kako bi drugačije to opiso :D.
(npr. oči od cure su postale ljubičasta magla i
prodori u njen svijet u kojem sam doslovce vidio njeno biće kao šarene iskrice koje plešu, osjetio sam i upravljo energijom komuniciro sam s psom
i dobio njegovu percepciju :D i shvatio kolko je moja skučena i klaustrofobična u usporedbi s njezinom(kuja ne pas)...i još previše toga.posto sam apsolutni kozmički princip kroz odnos djevom :) )
ma obožavam ovaj haš :D
evo fotke al su premutne da se išta skuži jer sam bio napušen kad sam ih radio.
budem opet za par dana :D(nije moj fotić),

bio je indentičan haš na forumu
vezano uz nagradnu igru za najbolju fotku...imao je vutra org urezan na sebi
(svaki pis je velik ko odrezan gornji dio malog prsta)


 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Uhhh, nesto jako fino se konzumira :)

btw wannabeshamane, jel ti valja upaljac taj? Kupio ga nekidan i malo sranje nakon 15s upaljenog plamena smanji plamen upola i tako malo se pojaca, malo oslabi... mrzim ga :)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
interesantno je da sam to trijezan napiso.

upaljač super radi osim što je dosta osjetljiv pa je znao to radit kad bi slabije stisnuo.

i ovo ne samo da je fino već je thceovsko savršenstvo.
govance od boga čijim dimom se vraćaš u njegova kozmička pluća i opskrbljuješ mu glavu :icon_lol:.
edit:e da i plastelin što vidite na crvenoj knjizi je za 350kn(debel je ko mali prst).
zadovoljan sam i količinski i po kvaliteti. sam se mogu negdje 24 puta od tog predimit
(neki bi rekli da sam hipersenzibilan) :D
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
*****u wannabe, sad tek shvatil da sam taj lajter ostavio kod yami_raziela, a daaj, tak sam ga cuval :( al hebemu yami, ono je nekaj prebolesno, jace nes nisam u zivotu probao, od mrvuce neznas di si...a mrvica ima jos puuuuno puno :D postat cu sliku dok dodem do kompa. Skank je tolko dobar da bi ga najrade zagrlio :D
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Evo i nesto od mene, slikano mobitelom jbga:




15gj.jpg