Što u box osim Marijane?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Buddha je napisao(la):
Kakve aurore ? ...

ovakve aurore ;)
34yaedt.jpg
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
meni zelja odavno da odgajim bhut jolokiu....al' jbg doci do semena je malo za'eb...zabranjena je za koriscenje u ishrani u Evropi..
zasto? evo zasto-
merenje ljutine začinjene hrane, koristi se Skovilova jedinica ljutine (SHU). Obična ljuta paprika ima ovaj indeks u rasponu od 3.000-6.000. Vrlo ljuta vrsta paprika -- Habaneros ima ovaj indeks negde oko 300.000. A Bhut Jolokia Neverovatnih 1.041.427 SHU !

medjutim bice skoro,ja se nadam iza Nove godine...
sta cu kad volem ljuto ,)
evo koga zanima kakav je to horor neka pogleda klip-

Lik jede Bhut Jolokia papriku - YouTube

I oprostite mu,jbg,zemljak se zaracunao,mislio je da je jaci od nje xD
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Da, vidio sam tu papriku. Zakonom je zabranjena jer mozes ubiti covjeka s njom, uvalis mu papriku da ga zagrize i odapne covjek. Nije za igrat se.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
6 free fresh dried large peppers with good seeds100+ Bhut Jolokia Seed and 4 free fresh dried peppers without seeds. We ship by 1st class mail in padded envelope the next day for $29.95
;)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ubacivanje druge biljke u box sa marihuanom po meni moze samo doneti probleme,prvenstveno insekti a onda i neke bolesti,jedino neke vrste voca (i neke vrste habanera paprika) kojima treba po nekoliko meseci da proklijaju(najvise sto sam nasao je 6 meseci),pa kad proklijaju napolje iz boxa,sve ostalo je nepotreban rizik.

Za ovu temu(bar sam ja tako shvatio) treba neka prica kad je box prazan,da ne traje dugo plafon dva meseca,da je legalno,i ako je ikako moguce da se spoji lepo i korisno gde na korisno mislim vise figurativno sto bi reko dr Nele........LOVA BATO
 

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
posio sam krompir ocekujem da ce mi nikne teletina :ludak
imam i ja dvije mandarine u box ljepo rastu i mirisu ;)
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Coriander
This herb grows 1 to 3 feet tall in maturity, producing leaves and fruits used in cooking. The small, ball-shaped seeds are ground or crushed to season foods. Coriander repels spiders mites from itself and when planted near other plants that do not repel the mites. Plant around other plants as a hedge or alongside those plants to protect them from spider mite infestations. Dried coriander leaves or seeds may be brewed into a tea to spray over plants for added spider mite protection.

Garlic
One clove of garlic, when planted, may produce a bulb with up to 20 more cloves. The bulbs also produce long, green onionlike foliage on top of the soil. Garlic is a good neighbor in the garden, growing well alongside most other plants. The fact that the plant repels spider mites and other pests sweetens the pot even more. Plant cloves of garlic around plants you wish to protect from pests including spider mites, beetles and aphids.