Šuma i rekreacija

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients
01.07.2018
16
16
3
31
Jucer me je prijatelj nagovorio na setnju sumom. Prije toga sam popusio neku travu sa ulice (kad jebiga daleko je berba) i krenuli smo. Ljudi moji ja vam nemogu niti opisati kako je lijepo to iskustvo bilo. Samim ulaskom u sumu odma sam se na neki nacin i uplasio prirode (strahopostovanje prema njenoj moci) ali bio sam i odusevljen njezinom ljepotom i gracioznoscu. Osjecao sam se kao da prilazim svojoj majci, svojoj stvarateljici i klanjam joj se. Nakon 45min uzivanja u svjezemu zraku i meni najdrazoj nijansi zelene i plave mogu vam reci da je to jedno od mojih najboljih iskustava u zadnje vrijeme. Savjetujem da probate!;) 20180706_200745.jpg

Badi

***DRUID***
30.04.2016
608
1.762
163
26
Montevideo - 11200, Urugvaj
Od malih nogu sam već bio po svuda u prirodi, spretno divljajući gdje god stignem...doma sam dolazio jedino na ručak:D
Jedino u divljini sam totalno sretan i opušten::listomahanje:::sun2:...a sad kako sam počeo i growat još ju više obožavam:rasta:, a na ručak totalno zaboravim:lol:

Poslednja izmena:
Sviđa im se: sale82ful

sale82ful

Drug Član
18.12.2013
1.054
1.631
188
Pola svog zivota sam proveo u satoru po sumama i planincugama, sto sa planinarima, sto sa izvidjacima. :cool:
Znalo se biti po dvadeset dana mjesecno izvan kuce.

Sad se omatorilo, ali ode se ponekad sa ekipom na vikend kampovanje, i to je to.
:razvaljen::