Šuma i rekreacija

Hesi Canna Mills Nutrients
01.07.2018
22
44
13
31
Jucer me je prijatelj nagovorio na setnju sumom. Prije toga sam popusio neku travu sa ulice (kad jebiga daleko je berba) i krenuli smo. Ljudi moji ja vam nemogu niti opisati kako je lijepo to iskustvo bilo. Samim ulaskom u sumu odma sam se na neki nacin i uplasio prirode (strahopostovanje prema njenoj moci) ali bio sam i odusevljen njezinom ljepotom i gracioznoscu. Osjecao sam se kao da prilazim svojoj majci, svojoj stvarateljici i klanjam joj se. Nakon 45min uzivanja u svjezemu zraku i meni najdrazoj nijansi zelene i plave mogu vam reci da je to jedno od mojih najboljih iskustava u zadnje vrijeme. Savjetujem da probate!;) 20180706_200745.jpg

18.12.2013
1.154
1.955
188
Sviđa im se: Badi and Vanzemljak27

Vanzemljak27

Aktivan Član
09.06.2017
118
390
63
Šator.. Sloboda.
Preživio i hladnoce, i kiše i nekog ludooog vjetra. Ima svoju čar, iako se um buni tome nekakvom ne komforu.
Ali mi pripadamo prirodi i naše najveće oslobađajuće iskustvo je upravo u prirodi.
Tu nisi opterećen nikakvim brigama svakodnevnog života, ne razmišljaš o ničemu jer uživaš u trenutku.
A u tom i je bit, biti u trenutku.
E zato se u prirodi ja prepustim divljini, udišem svježi zrak, zrak koji struji kroz mene i to je to.. Dalje je poznato.

Priroda je naš pravi dom.

Uh umori se :joint: