Šumski paprikaš by Buksna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
ganjarolerica je bio moj prvi izbor za kralja kanabisa, ali bilo je što je bilo.:( Po mom mišljenju najbolje ovogodišnje biljoze u outu i zaslužena titula kralja, Samo još da vidimo kraj pa se može i krunisati. Nadam se da nemaš problema sa buđi iako mi se čini da sam vidio na jednom hedu. Valjda mi se samo čini? Nećeš moći to otrimati za 24h, jedino ako si hobotnica.:)
 

Buksna27

Aktivan Član
24.03.2015
99
274
53
Hvala na pohvalama svima dajete mi novi motiv za dalje growanje:thumb:
Lazarius neznam disi vidio pljesan,ja je nisam primjetioo_Oinace necu sve trimat odjedanput to bi suludo bilo jer nebi stigao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led
20.10.2015
9
2
3
35
Evo malo da se javim ekipa;) ova biljka sta se skurilo 5 najviših grana (ostale su ok) dao sam joj 12l vode i cini mi se da se oporavlja fino cvate budovi se pune:Dbit ce još kiše za vikend tako da mislim da ce sve bit ok s njom.
Ostale biljke fino cvatu imam dojam da im je pasala četverodupla doza usprkos žućenju dosta donjih i srednjih listova što je normalno u ovom periodu ako se ne varam:) više necu stavljat četveroduplu dozu odsad cu im davat 2 žlice yare 15 30 15 i 6 14 30 na 7l vode tjedno odnosno 1,5 doza mislim da ce bit taman jer cvijetaju ko lude a treba im hrane.
Kupio sam i sigmund fugnicid kojemu je namjena suzbijanje gljivicnih bolesti,hrđe pljesni i ostalih nametnika,pošpricao sam biljke s tim jer imaju po sebi nešto hrđe,a i ne želim da mi napadnu novi paraziti biljke jer ce ih bit sigurno vrijeme je savršeno za njih.
Imam jedan problem onaj pinneaple chunk sta je zaostajo od početka se fino razvijo iako nije ko ostale biljke i nekako ima drugacije listove ali još nije počeo cvijetat ne kužim kad misli u 10mj,sve su procvijetale osim njega ima li ko možda sličnih primjera ili objašnjenje?
evo slika

kako si i koliko nanosio tog sigmund fungicida?
i u kojem dijelu dana?
mene je ove godine gadno napala pljesan, a čini mi se da je tebi ovaj fungicid pomogao.

Inače svaka čast za grow!
 

Buksna27

Aktivan Član
24.03.2015
99
274
53
Spricao sam ga u popodnevnim satima kad nema kise,meni je trebalo jedno 1,5l litru po biljci zato sto su malo vece,e sad neznam kolike su tvoje i koliko tebi treba po biljci iako mislim da ti je kasno za spricanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: potato
20.10.2015
9
2
3
35
Ma ovo je priprema za sljedecu godinu, znam da je sad kasno,
znači u jednom danu si dao svakoj 1,5 L,
kolko puta tjedno?
 

Buksna27

Aktivan Član
24.03.2015
99
274
53
ma to smijes spricat samo 2 puta u cijelom growu,karenca ti je 2 tjedna znaci svaka tjedna spricas,moj savjet ti je ako budes imao problema s pljesni da spricas pocetkom i sredinom 9mj jer tad najcesce krece pljesanj,i kada izade karenca u 10mj beres.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: potato
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.