Švajcarska zna li itko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Ljudi eto idem na vikend do švice,malo gledam po netu,tamo je nešto nedefinirano...kao dekriminalizirano je...legalno nije...
dakle neznam ni sam sto ocekivati...ali probao bi njihovu vutru rado...samo mi frka malo to sve...pa ako netko ima kakvih informacija dali se tamo moze nabaviti,moze pusiti na ulici,di bi se moglo srediti to?

Padaju mi na pamet neki parkovi jedino...e sad..hm...

Bio bi zahvalan na bilo kakvom odgovoru...

Pozz
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
u čovječe....fino...švica za vikend....veri najs:sun2: :)

Nego, nisam nikad provjeravo na netu baš zakonski, volio bih i ja to znat crno na bijelo, al čuo sam miljon puta neke sitnice vezane za tu zemlju pa il od toga kreni il nek je još drugi nadovežu: znači, kao da ima parkova di se može "legalno" pušit...al to čujem da ima i u nekim drugim europskim metropolama...niuje zakonski zapravo legalizirano, ali kao da se tolerira... onda, da ima mjesta di se može kupit, moguće da i to negdje piše, treba pogledat na netu...i kao da ima growshopova di se prodaju i klonovi:) ne znam sad kolko je sve ovo točno, ali eto.....svi smo čuli nešto za tu švicu pa sad...tko živ ko mrtav:icon_lol: :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
doors_of_perception je napisao(la):
u čovječe....fino...švica za vikend....veri najs:sun2: :)

Nego, nisam nikad provjeravo na netu baš zakonski, volio bih i ja to znat crno na bijelo, al čuo sam miljon puta neke sitnice vezane za tu zemlju pa il od toga kreni il nek je još drugi nadovežu: znači, kao da ima parkova di se može "legalno" pušit...al to čujem da ima i u nekim drugim europskim metropolama...niuje zakonski zapravo legalizirano, ali kao da se tolerira... onda, da ima mjesta di se može kupit, moguće da i to negdje piše, treba pogledat na netu...i kao da ima growshopova di se prodaju i klonovi:) ne znam sad kolko je sve ovo točno, ali eto.....svi smo čuli nešto za tu švicu pa sad...tko živ ko mrtav:icon_lol: :)

Tolerira je ključna riječ .očito.Jer sam po netu nasao dosta ljudi kako pise kako je to u biti normalno tamo,i da policija nedira takve.Bilo je mjesta gdje se moglo kupovati (građani švice) ali su zatvoreni,neki rade ali se nereklamiraju (ko NL) ,tako da preostaje mi istražiti parkove,grad i pitati konobare ili taksiste.
Vidit cemo,ja se iskreno nadam da ću naletiti na nekoga voljnog pomoći :)

Hihiih javim vam smoke report sa slikom ako uspijem pronaći ikoga,pa i opišem di i kako... ;)


Django je napisao(la):
ilegalna je

iako se navodno koliko-toliko tolerira, vjerojatno ovisi gdje si i na koga naletiš

najbolje bi bilo da pitaš lokalno stanovništvo kad dođeš tamo

http://en.wikipedia.org/wiki/Cannabis_in_Switzerland

Ovo je stara informacija, iz 99' kolko ja vidim...dosta se toga promijenilo...a navodno je dosta promjena stupilo baš od ove godine.
Dekriminalizirana je,i dosta njih piše kako uzgajaju svoje ljubimice bez ikakvih paranoja.
Pročitao sam da je jedan tip živio tamo 5 godina,nepuši inače ali da je jako često susretao na raznim eventima u švici kako ekipa puši po ulicama,koncertima,skijanjima...ono bez beda i ikakvog straha puše u javnosti.

Kako god,meni dovoljno da se to tolerira, u biti ja se sakrijem negdje u parkić spljugam si pljugicu nabrzaka i u obilazak grada...uhh da bar bude tako...

Pozz ekipa ,krećem upravo.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Misija bezuspješno završila... grad smrdi od kurvetina i kriminala,a ja na vutru nenaletih.
Jebiga malo mjesto je bilo (10ooo stanovnika) ,pa je čini mi se to bilo moguće samo stanovnicima tog mjesta doći do informacije gdje kud i kako...

Glavno da ima u malom Oltenu od 10 ooo stanovnika jedno 15 javnih kuća...sranje...za to nedam pare! :p
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Steta pimperu :)
bas sam se ponado da cu cuti pokoju iz prve ruke jer sve sto sam cuo o svici je bilo: moze se nabavit, nije legalna mada kao da je, na svakom uglu ima dima...blabla.
Vise srece drugi put :D
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
ja sam bio ove godine na skijanju u Chur-u, naletio sam na nesto slicno "Smart Shop-u" ali ne i na vutru . .

I skijam ja prolazim kraj neke ekipe bordera i osjetim miris. . .kocim ko blesav (ukopo se ne mjestu) snjofam zrak i skuzim njih kako duvaju :=). . reko. . idem pitat, nemam sta izgubit. . .i sad uletavam ja . . sa svojom bed ingliš spikom, Hi guys, I'm from Croatia, can u pls tell me where I can fint some smohe in Chur. . . i javi se jedan. . Ti's Hrvat jel ? Reko jesam, od kud si ti ? Veli; izBosne. . reko pomagaj frende ako ikako mozes. . prodaj malo ili nesto . .

Tako mi dali dobar gram nekog odlicnog skunka . . Pusio sam svih 7 dana tamo po mrvicu jer sam pusio solo, bio s kumovima. . oni samo cugaju. .

Eto. . to je moja prica. . .:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy