Švazi metoda uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Pozdrav svima hteo bih da pokrenem ovu temu posto vidim da slabo ko zna o metodu švazi...informaciju sam dobio od drugara tj.njegovi ortaci rade po canadi po velikim plantacijama...mozete ga naci na ytubu ганджа тв ...ko razume ruski moze da mu dobro dodje od koristi....ne pravim se pametan kao sto drugi tako misle jednostavno volim da sve sto znam podelim sa vama...isto tako mislim i za vas..ne cuvajte za sebe vec delite sve sto znate... ;-)ja se izvinjavam zbog cekanja zato sto sam slab sa internetom a i moram malo vrmena da uznem zbog prevoda ...prevod stize u roku sat vremena ...hvala svima...za sat to izgleda ovako nesto

Dakle sta je to швази metoda...na engleskom jeziku ja nisam nasao kako se to pise швази,drugari ova kako bih rekao retka metoda cak ni amerikanci vecimna njih ne zna za ovu tehniku tako da sam duzan da ovo donesem do vas) vi ce te biti prvi koji usavrsavaju ovu metodu.ШВАЗИ to je sposob uvelicavanje batova znaci od prilike 2.5grama na jedan vat vi mozete dobiti cistog suvog proizvoda.. I tako pocecu da crtam i nadam se da cu uspeti sve da vam objasnim...

Znaci ovo je poslednji dan vege ,kod mene je 20/4 tj 20dan 4 noc ili 18/6...ja radim 20/4 zato sto imaju sorte koje zacvetaju kada im dajete manje od 20h cvetla..

E sad dan 1 cvetanja prebaciti na 12/12 ili 13/11 isto radi i isto taj dan skidamo sve listove ,sve ali sve i ostavljamo na vrhovima samo male listice a dole se skida sve i sve male grancice od kojih se ne moze nista ocekivati ..znci zapamtite ovo je 1 dan cvetanja..a dalje ide tajna to sto vi radite nista samo skinuli listove vi i povecavate vlaznost do 80%na sledeca 4 dana,a u vegi zaboravio sam da kazem normalno ide 50,60%...zasto do 80% zqto sto biljka nema sta da pije kada joj skinete listove...posle 4 dana vracate vlaznost do 60% pa nize do 30 ili 40% postepeno

Dalje dan 19,20 cvetanja biljke su vec porasele i velike su 2,3x vece i sta rafimo na 20 dan ponavljamo opet skidanje listova i ostavljamo samo male listice i opet povecavamo vlaznost na 80% na 4.5 dana i posle postepeno spustmo vlaznost na 60% ...verujte ovo za vlaznost je mnogo vazno i drzite se toga inace metod nece uspeti...co2 se povecava na 2000ppm narednih nekoliko dana...nedavno sam otvorio dnevnik skunk #1 tako da cu polovinu raditi standardno a polovinu metod svazi i provericemo da li metod stvarno radi...ovo je bio metod швази nekome ce biti smesno a nekome ne ko je vec cuo za ovaj metod...hteo bih da kazem samo da ovaj metod ne radi samo na autose a na ostalo fem,hase,... provereno radi...pozdrav svima
 

Prilozi

  • Screenshot_20190130-112830_YouTube.jpg
    Screenshot_20190130-112830_YouTube.jpg
    288,1 KB · Pregleda: 135
  • 20190130_160832.jpg
    20190130_160832.jpg
    170,2 KB · Pregleda: 105
  • 20190130_163803.jpg
    20190130_163803.jpg
    195,8 KB · Pregleda: 84
  • 20190130_170318.jpg
    20190130_170318.jpg
    223,6 KB · Pregleda: 73

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Hahah kada budes cuo za ovu metodu setices se mene ...nisam jos zavrsio prati do kraja) poz
 
Poslednja izmena od urednika:

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Pratim, samo daj to napisi da se da normalno pročitat i shvatit sta je pisac htio reci.
 

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Prevodim brt zwto i postepeno pisem..hvala na pracenju )
 
Poslednja izmena od urednika:

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Drzi otvorenu temu dok ne apises sve u jedno, vec se gubim :) mada mozda i od moderatora to uradi za tebe al vidi da ti sve bude izjedna...i sta je bat haahha :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Pisem postepeno da bih razumeli sve ...rekao sam vam ako znate ruski jezik mozete da pogledate na ytub ганджа тв шваси метод...strpljenje ide poslednji post pa cu posle sve da vam pojasnim...

Na engleskom se piše defloration / lollipopping .
Hvala druze sto pratis ovo ja ne znam engleski ali ruski znam tako da vidim da si vec upucen na ovu metodu ako znas engleski nadam se da ces dopuniti nesto sto se ove teme tice i ispraviti me negde gde sam pogresio...poz
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Vjerojatnost da ti biljka ode u ***** (pohermi) kad joj skines svo lisce i to vise puta.
 

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Ne bih se slozio sa tobom zato sto nisi upucen u ovo ....nemoj me shvatiti pogresno ne teram te da to radis ali evo mozes pratiti moj dnevnik pa ces videti kako se biljka ponasa ) poz

Ja tu ništ ne kužim ili sam pre pušen :razvaljen::
Gicano je zakon
:eek:
Verujem da je gicano zakon ali mozes i ovo probati mozda ce bolje biti ili prati moj dnevnik pa ako je losije ti ces mi reci na kraju ...pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Hteo bih da dodam jos nesto lik koga pratim na ytubu je ганджа тв decko je stvarno genije ali su mu zatvorili kanal i mnoge klipove su mu zatvorili tako da nemozete da vidite sve njegove rezultate....decko je ukrainac a zivi u americi ...tako da mozete i na instagramu da ga pratite...on radi u kompaniji velikoj a kuci gaji za ovakve kao sto smo mi da nas podrzi i podeli znanje koje oni tamo primaju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and masan head

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Ti kazes da ces ovu metodu primeniti u svom growu,super imacemo sve prikizano iz prve ruke.Ovaj iz klipa brate psuje ko kocijas svaka treca mu je suka,biljat.pizdec i ostalo,naravno nema veze sa eksperimentom samo primecujem.
Ja mislim da ovom metodom se produzava grow 100%,jer treba vremena za oporavka od svega a i rizik je prisutan od hermica.Treba probati ko ima volje i vremena za to ,ja licno nebih se usudio da to radim u velikom boksy ali bih mogao neki mali boksic tipa 40x40x80 recimo i na led neki do 80-100w i lagano,jer u ovom ima dosta rizika od svega a neko ko radi jednu biozu pa da to eksperimentise to nejde bas.Ja inace dobro razgovoram ruski pa mogu prevesti u tri recenice bukvalno ali ajde da diskutujemo malo ipak da razbijemo monotoniju.
 

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Sve te razumem ali kao sto sam rekao poceo sam dnevnik skunk sa 8 biljki pola ce biti швасе a pola obucno pa ce mo videti rezultate....lik psuje ko kocijas zbog toga ako su razumeo zatvaraju mu kanal pa je besan zbog toga ) i ovo su mu poslednji vidosi (

Sve te razumem ali kao sto sam rekao poceo sam dnevnik skunk sa 8 biljki pola ce biti швасе a pola obucno pa ce mo videti rezultate....lik psuje ko kocijas zbog toga ako su razumeo zatvaraju mu kanal pa je besan zbog toga ) i ovo su mu poslednji vidosi (
Zaboravio sam da dodam izvini kad je rec o hermicima ima i video o tome kako biljku izleciti i vratiti pol zenski ) tako da sam spreman sto se i toga tice )
 
Poslednja izmena od urednika: