Švazi metoda uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
kad je rec o hermicima ima i video o tome kako biljku izleciti i vratiti pol zenski )
Postavi taj video ovde ako mozes ili daj link,nebi bilo lose i to da vidimo.
ik psuje ko kocijas zbog toga ako su razumeo zatvaraju mu kanal pa je besan zbog toga ) i ovo su mu poslednji vidosi (
Da zatvaraju mu i on sam kaze,ali posto ima devijaciju nosa i krajem januara mora za Rusiju da to operise sve mu to pravi dodatnu nervozu oko svega a pogotovo to otezano disanje.;)
 

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Malo sam ti uredio temu da lici na nesto.
Ne citiraj post iznad i ne pisi post iza posta
Ok hvala ti imacu u vidu...prvi put sam otvorio temu pa ne znam bas pravila sta i kako...poz

Postavi taj video ovde ako mozes ili daj link,nebi bilo lose i to da vidimo.

Da zatvaraju mu i on sam kaze,ali posto ima devijaciju nosa i krajem januara mora za Rusiju da to operise sve mu to pravi dodatnu nervozu oko svega a pogotovo to otezano disanje.;)
Vrlo rado ali sacekacu jos neki dan da prodje posto mi vec stizu poruke da ce mi zatvoriti nalog ako se ne smirim )posto sam vec bio hakovan ))
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ova metoda ima jednu manu. Po zimi je nemoguce povecati vlagu na 80 posto i tako je drzati 4 dana. Ako se i uspije povecati vlaga na toliko sanse da ti se plijesan uhvati po boxu je vrlo velika. Drugo, kada dignes vlagu na 80 posto filter mozes odmah bacit jer vise nema svoju funkciju - ne zadrzava mirise. Vec na 70 posto vlage je kriticno za filter. O tome da biljka pohermi je vec receno....
 

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
za filtere sam saglasan sa tobom da ne filtriraju miris,ja korostim ona gel tako da nemam problema kada je miris u pitanju...a trenutno je kod mene i do -40 i lagano odrzavam vlaznost u box na 80% ...
A za hemice ako ne zelis da rizikujes napravi klon )
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Koliki ti je box i sa cime dizes vlagu na 80 posto?

Vidim da si dnevnik otvorio i da sadis Skunk. Skunk ima jak miris i nece ti Ona gel tu pomoc kad krene cvjetat.
 

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Box mi je 3x2x2 a uvlazitelje koristim ovakva dva ...
Brate nznm dal si pricitao tamo ti samo 4 dana dizes vlaznost na 80% ...meni je filter odorstop medium f200 i on se bez ikakvih problema spravlja sa svim time..ona gel koristim bas pred kraj zbog svoje bezbednosti ...a jos jedna stvar drugo je kad radis u stanu a drugacije kad si u kuci ..
 

Prilozi

  • Screenshot_20190131-131424_Chrome.jpg
    Screenshot_20190131-131424_Chrome.jpg
    228,8 KB · Pregleda: 38

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Svaka cast ako mozes sa ovakva dva ovlazivaca po zimi dici na 80 posto vlage u tako velikom boxu. Slazem se da je stan jedno, a kuca drugo. Al svejedno je po zimi i u stanu i u kuci vlaga dosta niza nego u proljece, ljeto ili u jesen.
 
Poslednja izmena:

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Brata ti moras uslove da napravis ako hoces da radia ovo ...znaci moras odeljno grejanje da uradis,vodu,ventilaciju,cvetlo,...moja oprema je poslednja generacija ...ovo je moj hobi,a kad nesto volis nije ti ni zao malo para da ulozis da se ne bih mucio )

Zasto su ljudi izmislili grow box da bih klimat bio nezavistan od vremena napolju...kakve veze ima dali je napolju -40 ili +40?)
 
Poslednja izmena od urednika:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
MIrdza ti ili moras smanjit, ili mjenjat strain/dilera
cemu ovakav sarkastican odgovor,nije mi jasno.Covek hoce da proba nesto i da uskladi sve kako treba i to prikaze ovde,sve i da mu ne uspe ili je to besmisleno to je njegov problem ali on ipak i tu besmislicu zeli da prikaze,zato treba malo dati vetar u ledja da se bolje podstakne clan i usput pomoci nekako svojim zapazanjima i izucavanjima.A ja posto nisam cinicno-sarkastican clan hocu da isnesem svoje zapazanje.
Mirdja vidi,kako ces podici vlagu na 80% ako u istom bohu drzis i ove normalne i ove sto hoces da primenis ovaj metod,je to je ipak 4 dana koje treba da isto ponovis u 21danu gde opet povecavas vlagu a ostale ti vec bioze usle u cvetanje.To kad bi mozda odvojio nekako tu biozu na ta 4 dana negde i dao joj vecu vlagu pa je vratis nazad u box jer i sam znas prepostavljam da u cvetanju obaras vlagu bas zbog pljesni,nametnika i ostalih stvari zbog cega se i obara vlaga u cvetanju.Mislim treba o sve misliti na vreme i pogledatiti siru sliku toga.:thumb:
 

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Hvala na podrzci sve ce biti prikazano naravno da ce biti odvojeno tih 4 dana sve sam ja to skockao i spremio lepo za eksperiment...ovaj metod sam pokrenuo zbog sebe tj ne radim sa vasim semenama i vasom opremom ...nisam sam morao da ovo podelim sa vama ali zbog ovakvih ljudi sto me podrzavaju kao sto si ti bigeskalibur i drugi vredi pokrenuti ovakvu temu...pre nego sto sam se uclanio na ovaj sajt ja sam svestan da je rizik veliki i da ima ljudi koji spartaju ovde samo da bih odrukali nekog...imam drugara sa kojim sam jedino na ovu temu pricao o ovome i koji me je naucio mnogo svega ali trenutno je pao pa nenam sa kim da komentarisem o canabisu posto je zakon znamo i sami kakav je...iskreno on mi je pricao o sajtu ovom ovde je naucio mnogo toga i samo zbog njega sam i ovde...ne teram nikog da ovo radi kazem ja radim za sebe i hocu da probam ali i ne ocekujem sad da ce taj metod biti bomba tj mozda hoce a mozda i nece...nisam ga radio nikad vidim da i od vas niko nije radio niti cuo kao sto nisam ni ja ...kome se svidja podrzace me kome se ne svidja samo ce da prebacuje i ispravlja krive drine sta i kako kao da ne znam smeta mu to sto cu da probam nesto novo)
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
dobra bi fora bila kad bi neko odradio perfektan grow sa impozantnim rezultatima i onda tako nezadovoljan,kako bi unapredio sledeci grow,pokusa nesto neverovatno besmisleno i nadmasi sva ocekivanja time sto ce skidati lisnu masu biljkama i tako pospesi prethodne rezultate.

Secam se da je neko davno jos pokusao da dopremi korenu biljke dodatnog kiseonika,tako sto je prorezao saksiju i ugradio kuler da direktno duva u koren. hahahah...:clap::
 

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Degustator ovo je za tebe
Postoji takva metoda ali mozda taj lik nije bio dobro informisan a ona izgleda ovako nekako...mozda kasnije uradim eksperiment da ne bude sad evo ga ovaj pametni...)))...crevce se stavlja na dnu saksije da koren dobija vise vazduha..samim tim biljka se 2x brze razvija...
 

Prilozi

  • Screenshot_20190131-163331_YouTube.jpg
    Screenshot_20190131-163331_YouTube.jpg
    370,7 KB · Pregleda: 65
  • Screenshot_20190131-163340_YouTube.jpg
    Screenshot_20190131-163340_YouTube.jpg
    424,2 KB · Pregleda: 67
  • 20190131_163647.jpg
    20190131_163647.jpg
    360,6 KB · Pregleda: 67