Švazi metoda uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Nisam te razumeo sta si hteo da kazes sa ovim
Najbolje onda da otvoris dnevnik od susjeda (a eo ti si prosirio vidike pa čak otišao u Rusiju ?) pa svaki tjedan izvještavaš metodu koju je susjed probao... i sta je probao...
Vlastito iskustvo je to koje se cijeni jer ipak onda malo drukcije barats cinjenicama a izmedju ostalog, raspolazes pravilnim informacijama.
Konkretan odgovor je to sta se trazi, jer ako ti je svaki odgovor vidjet ce te...onda sve kvragu..
Ljudi imaju doma kompjutere,internet a izmedu ostalog i youtube..pa valjda i googlaju onda teme koje se ticu uzgoja *?

..ne znam sto i zbog cega ste svi toliko protiv ove teme ...jos jednom kazem da radim sve o svom trosku
Nitko nije protiv teme nego protiv načina na koji ti to radis i prezentiraš... i o kakvom trošku ti tu pričaš ? O trošku svoje reputacije koje svaki dan sve vise i vse srozavaš...neznam čemu to i zasto...

ako si covek tipa kao stipe .

Mislim da bi ti bio presretan da si i samo 1/10 Stipeta... o cjeloj figuri je nepotrebno uopće raspravljati...

spremio sam jos za vas takvih jos akaunta novih tako da ...tu sam uvek nadgledam ovek za grupom bio isteran iz nje ili ne

Nemres ti accouta nalupat koliko mozes iskljucenja dobit, nadam se da si upoznat sta znaci IP adresa...

Mislim da ova tema nema smisla i da ide u totalno krivom smjeru....
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.319
27.250
1.098
Trøndelag
Ja sam uvijek za novitete i nove stvari, ali ovo sto ti radis je meni neprihvatljivo. Da pises iz prvoga lica pa taman i gluposti dobio bi postovanje vecine, ali prenositi neke stvari od komsije ili kopirati sa interneta je totalno neprihvatljivo. Jedan mudar covijek mi je jednom davno rekao: nikada se nemoj kititi tudim perjem.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Lik sakuplja postove i nema ništa za prezentirati... Bananko? Lock? Groblje?