šeèer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
kurt_cobain je napisao(la):
brate, ja sam sa drugom jeo papir preliven mastilom. to je bilo negde u aprilu...pobegli smoiz skole i varili pa nismo nista drugo imali da jedemo : )
covece, sta ja sve nisam radio, ponekad me je i sramota ::histerija

I treba da te bude sramota
pa.gif
.

inace najcudnije sto sam probao je hrana za macke, pravo da vam kazem i nije losa.
Jednom prilikom sam na jednom rodjendanu navaren kao zmaj prisao stolu i poceo da jedem. U jednom trenutku shvatim da sam toliko prepunio usta da nisam mogao ni da zvacem. Posle nekoliko minuta uspem ja to nekako da progutam, i kazem sebi nobody saberi se vodi racuna kako jedes. Posle dva minuta ista situacija, usta su mi toliko puna da ne mogu ni da zvacem. To se ponovilo nekoliko puta, dok nisam skontao da sam suvise navaren da bi jeo, i dostojanstven u svom porazu udaljio se od stola.

I da ponovim, i treba da te bude sramota
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Sad sam se setio da sam jednom prilikom jeo sirvo meso...neobicno je...slobodno probajte kad budete imali priliku.
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Ne nije to, ovo je najobicnije svinjsko meso, nije bas uobicajno da se jede sirovo, osim ukoliko nisi macka, tigar, lav ili sl.
 
09.08.2005
46
1
0
e ljudi veæ kad smo pri temi hehehe.najbolji slatkiš kad si xnapušen je kit-kat chunky i onaj novi kit-kat s bijelom èokoladom.a btw. jeste li znali da šeæer neutralizira thc u krvi?
 
13.02.2005
26
0
0
Ja sam fanatik sto se tice slatkisa i sokova!
To je obavezno-na tome i zivim.I sada u zadnje vreme med,to je do jaja!
Pozdrav