šeèer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2005
15
0
0
sokovi,slatkisi??????????
ja pojedem oko kg mesa, u bilo kom obliku...

nema te vutre i kolicine THC-a u krvi koja ce da me drzi na krevetu, kaucu...
navaren i hiperaktivan- ::behehe
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hehe...jedan moj Prijatelj je jako zanimljiv kad se napuši... Naime èovjek u tom stanju uvijek ide u market i uvijek si kupi èokolade. Sjeæam se sve prilika u kojim je to kolièinama bilo a navest æu one najbolje:

- èovjek kupi èokoladu od pol kile i to skine u 5 min
- jednom je prilikom kupio 5-6 snickersa king size, samo ih je vadio iz džepa
- i meni najsmješniji sluèaj: 30 Kraš èokoladnih tortica pojedenih u 10 min

Hehe...simpatièan momak
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
ja sam monstrum sto se tice prezderavanja nakon pusenja.
treba mi i slatko, a onda slano. najbolje su cokolade kao milka m-joy, sa velikim debelim kockama cokolade koje moras topit u ustima, kad ih zagrizes da ima materijala, ne one tanke, obicne... to covjek i ne osjeti. i uvijek, ali uvijek se prezderem do krajnjih granica izdrzljivosti. da boli. i onda budem ponosna na svoj trbuh koji se poveca cca 4 puta, raskopcam gumb i uzivam :)
a nakon toga cips od ljute paprike. pa pivu. pa jos jedan jopi, i onda nesto slatko, al da je kremasto, mekano. neka krema ili nesto. mljac.
i za kraj hladno mlijeko da zagladi grlo i u krpe :)
al najveci gust je stvarno nesto dobro skuhat, neki dobar umak za tjesteninu (od pamidora, obavezno), pripremit slatko za desert i onda srolat i spusit znajuci da cim ga ugasis, mozes se bacit na prezderavanje.
ma milina.
:lol:
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
hrana i samo hrana !! nije vazno kakva, slatko/slano/mesnato... sve mi predstavlja nenadjebiv dozivljaj probati s onako pojacanim osjetom okusa. Pogotovo majoneza... obozavam ju kad sam high...
Bilo da je okus hrane, bilo njena struktura ili osjecaj koji dobijem samim grizenjem hrane... primjerice obozavam osjecaj kad kikiriki krcka pod zubima :p
Kad ima hrane uvijek se prezderavam, gusim se u njoj i to doslovno mislim posto mi se redovito zacepi nos od pusenja a na usta ni ne pomislim disati od silnog zderanja. Tek kad mi se malo privrti onda se sjetim napraviti pauzicu i udahnuti par puta :D
 
03.07.2006
40
1
0
ma kakvo slatko...otvoris frizider i redom praznis..i praznis..jednom mi je frizider bio onako polu prazan pa sam si zabrijo da mogu da ga ispraznim..i jesam...stara me drugo jutao htela ubiti....a tek smeca ...ono pravo svinjskii... :oops: :oops: :oops: :oops:
al ja mislim da po ovome kaj citam ovisni smo o hrani a ne; kako kazu; o travi... :)
 
07.06.2006
20
0
0
Lokacija: kraj grada
Vreme: hladno, pada sneg i jebeno je hladno
Trenutno stanje: skroz hai posle ko zna koko vuspre...

Ortakinja se upravo doselila na gajbu negde u p.m. ( ne, p.m. nije neko mesto vetj pi**** materinu ) i mi naravno odushevljeni idejom da drugarica ima praznu gajbu for eva... napooshimo se kao mladi zmajevi.
ona nam posle pola sata donese shetjer u kockicama za kafu, sledecih 10minuta mi hasamo kilo shetjera... :p
i ostalo je josh par kockice te slatke gudre.

Lokacija: pored kompa
Vreme: trenutno vreme :)
Trenutno stanje: Stoned

Skrshio sam ceo twixxx i sad cepam ovih dva litra ladne koke kole... inache se ne trujem vishe coca colom odavno ( od kad su izbacili koku :) )

mada je najbolje da se uzme neko extra crno vino, odma posle varnichenja, mmmmmm.... kakav jebeno chudan ukus ima :roll:

jer vas dizhe kafa kad se ustondirate, ili bilo koja druga vrsta konzumacije kofeina ?!


damn... od kad nisam napisao duzhi post :)
 
03.07.2006
40
1
0
e ovov s kolko kaj pricas da ima drugaciji okus...to se i meni zna desiti..nekad osjecam svaki dio kole posebno...osjecam kak mi se secer iz kole ljepi za usnice, co2 kak mi nadrazuje grlo, vodu...to mi je zakon osjecaj...