šiša iz tunisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
predobra stvarčica oni na to puše suho voće (onako masno obrađeno neznam na koji način ak nekog zanima kak to izgleda slikam pa postam.
ugl ovo je spravica
3128x7t.jpg

meni je prejebena stvarčica... itamo to dodje 13 dinara (oko 5okuna)
jedva cekam da isprobam ovogodišnji urod na čudesu:banana_dred:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ma sprava je do jaja.... ima o onih ogromnih od po metra i svašta i za sve se modje cjenkat ama bas za sve. i fora je sto ovo gore st se vidi se stavlja žar tako da se sadržaj unutra potpaljuje samo kada se vuče(ušteda i bolja iskoristivost) sad trenutno udaram na nju taj duvan od jabuke predobro je... i radi ovog cu prestat purnjat cigare... nakon st sam probo cigara me guši a ovo je svježe i fin dim lezi uz pivčugu savršeno! pa eto ako nekog zanima pravac tunis :D hehe p.s. kupio sam jos i jednu minijaturnu (na istom principu) pa ju kasnije slikam pa postam..
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
kod nas dodu 300-400kn, a velike obicne 700kn.. :( steta...
a sprava je zakon iako je zajeb grijat ugljen uvik...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
genjo mora se tako napraviti... (na slici je pripreemljeno za pušenje suhog voća-koje i nije bas tako suho evo slike nevidi se koliko je masno ali nekako karamelasto
25jhx0x.jpg
)
i ugljen nesmije biti u direktnom doticaju s tim duhanom tako da je aluminijska folija samo "tampon" zona. jedino je to sto bugi kaze za ugljen bedara ali ja sam tamo kupio i tablete nekakve koje sam upaljačem zapališ malo te se one pretvore u žar za par minuta pa onda tako potpaljujem zasad... a ubuduće ću svaki put roštilj napravit heheh. ja oduševljen s time i kao što rekoh jedva čekam da prave masne stvari udarim na spravicu..
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
moj kompanjon ima slicnu ,ali ne koristi taj sistem sa staniolom nego prvo u keramiku ide taj aromatizirani tabak pomijesan sa vutrom,pa na to neki metalni drzac i na njega se stavi ugljen, mogu vam reci da udara opako. ufff...
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Alu folija je veoma losa kad se ugrije.
Pocinje isparivati.
Mozete probati zagrijati je upaljacem i pomirisati teske metale...:icon_mrgreen:
 
05.06.2008
35
0
0
44
ima ih za kupiti u sarajevu, imam slicnu kao ona prva na slici. cijene se isto krecu od 50kn do 400 koliko kosta ona najveca. pa tko voli, pravac bascarsija :)
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ooo lijepa narguila....bas je taman...jedino ta folija...ali nema veze pusilo se na svasta... :D
i to 50 kn...kupio bi odmah dvije da ako jednu razbijem da imam drugu...heheh