španjolska

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2007
5
0
0
36
o da vas pozdravim ovo je moj 1 post pa ono reda radi pozdrav:181:
ovako vidim svi pricaju kako rjesit dim u loret de maru ak je rjec o spanjolskoj....a el mi mozda moze ko pomoc kak rjesit dim u barceloni i madridu jer uskoro idem tamo pa bi svaka pomoc dobro dosla...hvala
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
u španjolskoj je marihuana legalna tak da ju nije problem nabavit bar tako mislim,a sigurno ce biti neka crna kmica koja ce te ponudit svime i svacime za sta si cuo i za sta nisi tak da se ne brines!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ma naci ces,sigurno ima,kad budes iso van u blizini mjesta gdje su partyi.Nije u Barceloni ko u Lloret de maru da svakih 100m mozes nabavit,normalno da nije kolko bi ih trebalo biti koji prodaju...1000000000.A ako ti se ne posreci odes do Lloret,vlakom,nije skupa karta,ne treba vise od 1h i kad se vratis svi ce ti biti zahvalni :bis:.Vec sam napiso gdje,sta i kako.....
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nije legalno sigurno
Nigdje nije u potpunosti legalizirana pa ni u Nizozemskoj
Ali u Španolskoj možeš valda imati neke manje količine i prekršaj je
Imaš već temu tu o tome pogledaj malo, proviri i tamo u onu temu o zakonima u inozemstvu mislim da bi tamo nešt korisno mogo nać
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Piše tako na slici ali evo u onoj temi o zakonima u inozemstvu je mene isto za španjolsku zanimalo i eto odgovora koji sam dobio

@Šaman

U šanjolskoj je konzum dozvoljen, posjedovanje samo minimalno znaci do 3g. Uzgoj dozvoljen ali ako je u fazi cvijetanja onda je zabranjeno!

Slican zakon ti je u Njemackoj, konzum dozvoljen ali posijedovanje i uzgajanje zabranjeno stime da su i sjemenke zabranjene. Njemci ti racunaju na sjemenku cca 100g, ako ti nadju 10 sjem. = 1000g = 1-2g. zatvora = 1,5-2g. uvijetna!

Za italiju znam da je tamo konzum dozvoljen kao i grow ali biljka ne smije biti u fazi cvjetanja! Posijedovanje je zabranjeno!

Za Nizozemsku svi znamo da je tamo jos legalno kao i Švicarska! Cuo sam da u turskoj mores dobiti kaznu do 20g. Ili na Tahilandu isto nije tako zabavno, svi se napusavaju a postoji cak smrtna kazna za posijedovanje preko 100g.

Sa neznam ovo za Njemačku što se tiče sjemenki mi nekako nelogično ali eto piše ti za Španjolsku
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Pa svugdje je konzumiranje dozvoljeno ako se pod to podrazumjeva biti napusen,pa ni kod nas nema zakon po kojem ne smijes biti na nadrogiran bilo cime.
 
20.11.2007
5
0
0
36
aha ma ok skonto sam sad vecinu......oke...inace idem na maturalac sad u 8 mjesecu madrid barcelona loret....pa zato pitam....sam se nadam da imaju dobru robu kod sebe:):icon_cool:
 
17.11.2007
11
0
0
34
Tamo barem nije teško nabaviti nešto.
Dovoljno je da bezbrižno hodaš ulicama i izgledaš barem mrvicu alternativno :vb_kez:

Kad smo bili u Portugalu, frendu su u Lisabonu u jednom popodnevu 4 lika ponudila 'robu' dok smo šetali glavnim ulicama.
U Barceloni i Madridu također zbilja nije problem. Samo čekaj da nalete.
Ako ništa uvijek imaš nekih indijanskih i opskurnih trgovina u uličicama, a ti sigurno znaju ^^.