šta vam je najbolje za motat kad nestane rizli?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.09.2008
10
0
0
35
eto, meni su računi oke, al ne svi, samo oni od tankog, svilenog papira. novi zavjet, definitivno. isprobah hrpu materijala i ova dva rješanja su nekako najmanje problematična.

ispričavam se ako ovakva tema postoji, ovo što pregledah, ne vidjeh, a iskustvo i savjet uvijek dobro dođe :vb_kez:
 
05.09.2008
10
0
0
35
nisi pogrešno razumio

u čemu je problem, to je fin papir

nisam vjernik, niti je izraz revolta ili nepoštovanja. čista praktičnost, zapravo.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Zar nemash obzira prema recima napisanim na tom papiru?makar malo postovanja...za mene je to nepostovanje...nazovi kako hoces...
neko zivot posveti verovanju tih reci...
kol mi krejzi ali ostajem pri ovome...
 
05.09.2008
10
0
0
35
dobro, onda ti vjerojatno nikad nećeš motat u novi zavjet. to je u redu, tvoj izbor i stajalište.

slažem se, nije poštovanje, ali isto tako nije ni izraz nepoštovanja. jednostavno ne vjerujem u to što piše, niti mi je ta knjiga po ičemu drukčija od bilo koje druge fikcije. ali eto, ima bolji i tanji papir od većine i to je to.

ne bi mi bio problem trgat ni zolu, ni vonneguta, ni wildea da da se tiskaju na papiru dobrom za motanje, a ja nemam rizli. a to su mi neki od najdražih pisaca.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
kaktuse care.. kupi si lulu/bong.. il mozda volis kako te puca kemija iz svega i svaceg sta popusis usput u tim papirima?
 
05.09.2008
10
0
0
35
lol pa ne radim to redovno ili zato što je gušt

al zna se desit da u tri ujutro ostanem bez rizli i onda je panika

a bong je razbijen :(
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ja vadim hartiju sa folija od cegarete.
Prvo je umocim u vodu, pa pazlivo odlepim.
Postacu i slike kasnije, sad nemam vremena, idem na izlet....:ludaci_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
uvijek se da napravit improvizirani pajp ako se baš želi pušit od komada folije i onog tuljca od rizli kad se istroše ili boce ali nisam imao potrebu za time već milion, meni najčešće duvana zna ufalit pošto nepušim
 
06.09.2008
8
1
0
44
da ne bi ulazili u nepotrebne rasprave...bog ne postoji je bila samo mala bezazlena provokacija i sala.
s druge strane, svako ima svoje misljenje, na kraju krajeva ja volim reci kako zbilja ne postoji. ti mozda imas drugacije misljenje...ali nemojmo dalje od toga ici. mislim da stvarno nema smisla.

no da ponovim, bog ne postoji... he, he, he...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
uf...dogodilo se jedno 3-4 puta da se ostalo bez rizli..jednom i za novu godinu...i svi kruže gradom i pitaju jedne druge: e, imaš zle?:icon_biggrin: čuo sam da nije loše uzet onaj papir u koji pakiraju cipele/tene...pa onda kutiju od cigara rasturit i odlijepit jedan sloj... ili onaj old skul papir za kruh.....samo, sve je to kemija, guši dim, bude ogavno za pušit..tako da, ako se ima više robe, lula improvizirana je definitivno najlogičniji/zdraviji izbor.. ostalo te zadavi..možda je čak bolje ko luđak cigare ispraznit pa ih punit ko švicarski urar...

a što se tiče boga...postoji on...pa postojimo i mi ne? samo on se tako ne zove:lock::)
 
22.09.2007
26
0
0
34
LucidDream je napisao(la):
Zar nemash obzira prema recima napisanim na tom papiru?makar malo postovanja...za mene je to nepostovanje...nazovi kako hoces...
neko zivot posveti verovanju tih reci...
kol mi krejzi ali ostajem pri ovome...

ja sam vijernik.... i ako ces racunat kako sam odgojen... onda sam hardcore vijernik...
i koliko sam ja razumio biblija je najveci svijetaki bestseller...
knjiga koja je zaradila najvise novaca i prevedena na najvise jezika...

e da... i zamisli... na sta se taj novac trosi...
danas je u mom gradu bila mlada misa... (novi pop...)
i prica se da je na organizaciju "domjenka" i ostalih stvari potroseno preko 100 000 kn... hmmmm... pitam se na sta...


ps.
e da...
i taj se novi pop dovezo na misu novom corsom... :icon_cool:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
da se vratim na temu malo xD meni su računi ok ovako kad usfali a alternativa je Novi Zavjet..
i nemorate kidat stranice s tekstom nego odostraga ima dvadesetak ili više praznih stranica..za komentare valda.. ugl pa to uzmem. al ono bas i nebih kido ove stranice s tekstom.. ipak mal bed..
al ipak kontam da bi ju i otkinijo da je bas ono jaaaaaaaaako potrebno. pa ono pročitaš pa zapališ pa imaš o čemu razmišljat :p ...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Meni je cesto prije znalo nestat rizli (a i danas)
al zato poceo buxat komade role posvuda po kuci: u kutije, medju knjige, po djepovima od jakni itd...
Ugl svi koji imaju taj problem si kupite 2 role iskidajte ih i zbuksajte svuda