štetnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
ne ostecuje mozdane stanice i gotovo...to se vrati u normalu za tjedan dana...i nemoj mi sad pricat kako se one obnove jer se mozdane stanice nemogu obnavljat

ako ti smeta,nemoj pusit i to je to
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
I to ti je argument da trava ne utiče na zaborav, zapitaj se malo šta pišeš po forumu koji sigurno čitaju deca koja nemaju još ni 18.

PUŠENJE VUTRE ČESTO VAS ČINI ZABORAVNIJIM, svako ko je povezao dve-tri nedelje svaki dan zna da je ovo tačno.Dakle, ništa preterano ali oseća se to i te kako.Tu su takođe i recimo blaga nezainteresovanost i mrzovolja.
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
ma kaki brate imas pamcenje ko supermen...salu na stranu ovo jest istina da si malo zaboravan ali ja napominjem da vutra ne UNISTAVA stanice nego ih STIMULIRA,sve se vrati nazad za tjedan-dva
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
da,istina...tia bi i ja da je kako neki kažu al nije baš,hehe...jbg. a i kad pogledate zaboravljivost i nezainteresiranost nisu neke posljedice =/ sigurno ne tolike da se zabrani,al štaš.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Nezainetersiranost.....buahaaaaaaa...... :icon_mrgreen:
Takav si film mozes samo sam sebi nabiti, a tu se ne izostaje i obratna opcija...LOL...:ludaci_lol:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Mnogo stvari ovisi do osobe,a normalno ako ćeš trčat cijeli dan,bolit ćete noge,a i vjerojatno je nama mladima teže skulirat se napušeni,al ti ako si lenj ovako,s travom ćeš još lenji bit,jednostavno se natjeraj i kontroliraj,kad to sve sagledaš bez truda i truda nema ničeg davno je to Tesla reko zato pamet u glavu i nemoj da se previše zabrinjavaš oko nekih stvari,a ako misliš da ti šteti nemoj forsirat:shit2:
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Džidžadžojac je napisao(la):
I to ti je argument da trava ne utiče na zaborav, zapitaj se malo šta pišeš po forumu koji sigurno čitaju deca koja nemaju još ni 18.

PUŠENJE VUTRE ČESTO VAS ČINI ZABORAVNIJIM, svako ko je povezao dve-tri nedelje svaki dan zna da je ovo tačno.Dakle, ništa preterano ali oseća se to i te kako.Tu su takođe i recimo blaga nezainteresovanost i mrzovolja.

Damn wright :hotpants: ali opet nisam nesto nesretan zbog toga...
 
19.01.2009
1
0
0
30
Pozdrav svima! Novi sam na forumu,iako vec dugo citam,ali ne nalazim odgovor. Da li je vise stetna marihuana ako si veoma mlad(npr,meni je tek 15). U kojim kolicinama je smijem pusiti(ako smijem uopste) i za koliko otprilike se zjenice vrate na normalu(kao i citav je).Hvala svima pozz
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A što se zjenica tiče koliko ja znam marihuana ih niti širi niti sužava i da je to urbani mit, oči budu crvene jer se prošire krvne žile(snizi očni tlak) pa se vidi krv, za koliko vremena u normalu ti stvarno nebih znao reći pošto nisam nikad osobitu pažnju pridavao tome

A sad što se tiče pušenja u mladoj dobi to je ja bi rekoa siva zona što se tiče konkretnih dokaza, ali uvijek se napominje da nije preporučljivo.

Mislim da se čak i u tim godinama može odgovorno koristiti(makar nikako ne potičem) ali problem je mentalnog sklopa u toj dobi(ne svih, nevalja poopćavati) i načina razmišljanja koji je često na razini "idem se razbit štagod bilo" što nije nimalo zdravo

Et pa čitaj uči i to će ti najbolje pomoć, a u svemu umjereno pa čak i u umjerenosti:icon_smile:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
mani se pusenja prije 21-e jer si jos nezreo i marihuana ce ti napraviti veliku zabludu u glavi pocet ces se zanositi i normalan zivotni tok ce ti biti dosta narusen. imati ces problema i sa okolinom ,roditeljima prije svega i vjeruj mi sjebat ces se samo tako.
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
mr.skunk je napisao(la):
mani se pusenja prije 21-e jer si jos nezreo i marihuana ce ti napraviti veliku zabludu u glavi pocet ces se zanositi i normalan zivotni tok ce ti biti dosta narusen. imati ces problema i sa okolinom ,roditeljima prije svega i vjeruj mi sjebat ces se samo tako.

potpuno se slazem sa skanjarom:rasta1::rasta1::rasta1:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
a čuj očito je da neće postupiti prema tome savjetu tako da je harm reduction nužan pristup
A što se tiče toga da će ga "sjebat" to u potpunosti nije nužno ja sam tu negdje sa 15-16 počeo pušiti i eto odličan učenik uz to i ništa osobito loše ne vidim da je djelovala na mene(izuzev financijski što je ošlo novaca ali nije ni to previše)
 
19.05.2008
47
4
0
42
Ok Ok...iz ovog topica smo mogli zakljucit da ima dosta ljudi koji imaju "nametnute" sumnje...tjst jos uvjek vjeruju u "nas" "vas" "njihov" sistem,ustav...gle moj savjet dokle god vjerujes da je vecina u pravu..tjst. dokle god imalo vjerujes u taj neki izmisljenji nametnuti "moral" kojeg stalno slusas u skoli fakultetu na tv-eu.dok ga citas u novinama i slusas kod kuce....Dok ne presanes slusat i shvatis da je to propaganda koja te tjera da trosis,koji te sljepo uvjerava da je u pravu i da nemoze bit u krivu jer bi bilo paradoxalno,glupo i besmisleno...Jebote izadji van osvrni se oko sebe pogledaj te ljude dubooko u njihove oci u njihove duse...sta vidis....ja cu ti rec sta vidis,fanatizam,tek kad shvatis da je svjet sljep i glup...tek tad kad prestanes sumnjat u ove moje rjeci...ces moc da odes i da zaplis djoju i da ona nesto znaci...
...sta je problem marijuane i njezine legalizacije to sto mi nevjerujemo dovoljno u nju to sto se bojimo i sto konstantno sumnjamo il nas boli briga..tek kad dovoljno jako zagrizemo i kazemo sto mislimo pravo jako sa srcem i dusom i sakom ce mo nes postic...Al gle vjerovatno nebi nis postigli osim sto bi bili u crnoj kronici,i sto bi nasa imena bila u nekim policiskim dokumentima il na nagrobnim plocama...Ljudi su taki,previse smo duboko u tim govnima da se vise nemozemo izac....dok se ne utusimo u tim istim govnima i nepocnemo sve ispocetka...(i da fakat sam ovo mislio na sve sto danas nepodnosimo a opet sljepo koristimo) ....moj pogled.... MORAS STVORIT SAM SVOJ POGLED STVARNOSTI(sam ti je taj u pravu):spliff:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
heh, svi smo počeli s 15-16, ali nesmijemo nikome preporučivati :) ...valjda jer vidimo što nam je napravila zbog toga? :D
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Sumnjam da itko pocne pusit sa 21g.... Sa 15-16g ako se za vikend ne napusi-napit ce se... tako da savjeti tipa cekaj da se razvijes nemaju smisla...
 
19.05.2008
47
4
0
42
DirtyD je napisao(la):
Sumnjam da itko pocne pusit sa 21g.... Sa 15-16g ako se za vikend ne napusi-napit ce se... tako da savjeti tipa cekaj da se razvijes nemaju smisla...

Malo prije skrenio s teme....:hippy:....da upravo tako stim da ce si fizicki gledano ucinit i moze si ucint nevjerovatno vecu stetu....:hippy:....
"Smoke weed and fly Than drink and drive"
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
DirtyD je napisao(la):
Sumnjam da itko pocne pusit sa 21g.... Sa 15-16g ako se za vikend ne napusi-napit ce se... tako da savjeti tipa cekaj da se razvijes nemaju smisla...

imaju smisla itekako.ali teshko da ce neko sa 16 godina poslushat ikoga.pubertetlije ne znaju dje se nalaze