štetnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.11.2009
1
0
0
41
Yoda je napisao(la):
Ok Ok...iz ovog topica smo mogli zakljucit da ima dosta ljudi koji imaju "nametnute" sumnje...tjst jos uvjek vjeruju u "nas" "vas" "njihov" sistem,ustav...gle moj savjet dokle god vjerujes da je vecina u pravu..tjst. dokle god imalo vjerujes u taj neki izmisljenji nametnuti "moral" kojeg stalno slusas u skoli fakultetu na tv-eu.dok ga citas u novinama i slusas kod kuce....Dok ne presanes slusat i shvatis da je to propaganda koja te tjera da trosis,koji te sljepo uvjerava da je u pravu i da nemoze bit u krivu jer bi bilo paradoxalno,glupo i besmisleno...Jebote izadji van osvrni se oko sebe pogledaj te ljude dubooko u njihove oci u njihove duse...sta vidis....ja cu ti rec sta vidis,fanatizam,tek kad shvatis da je svjet sljep i glup...tek tad kad prestanes sumnjat u ove moje rjeci...ces moc da odes i da zaplis djoju i da ona nesto znaci...
...sta je problem marijuane i njezine legalizacije to sto mi nevjerujemo dovoljno u nju to sto se bojimo i sto konstantno sumnjamo il nas boli briga..tek kad dovoljno jako zagrizemo i kazemo sto mislimo pravo jako sa srcem i dusom i sakom ce mo nes postic...Al gle vjerovatno nebi nis postigli osim sto bi bili u crnoj kronici,i sto bi nasa imena bila u nekim policiskim dokumentima il na nagrobnim plocama...Ljudi su taki,previse smo duboko u tim govnima da se vise nemozemo izac....dok se ne utusimo u tim istim govnima i nepocnemo sve ispocetka...(i da fakat sam ovo mislio na sve sto danas nepodnosimo a opet sljepo koristimo) ....moj pogled.... MORAS STVORIT SAM SVOJ POGLED STVARNOSTI(sam ti je taj u pravu):spliff:
svaka cast na ovome sto si napisao! upravo je tako.
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Neko je spomenuo poremecaj sna ... evo javljam se :D kad palim budan sam do 7am pola 8am pa spavam do 2pm kad ne palim , mada se to retko deshava moze se reci da nisam bio "cist" duze od 3 dana poslednjih 5 godina , isto sam budan do ranih jutarnjih sati . E to sad nije zbog trave nego sto ja trenutno Ne studiram , Ne radim , ne zato sto sam lenj ili necu nego zato sto je drzava prsla , nemam posao , fax sam zamrzo pre 2 godine zato sto nemam vishe odakle da ga placam . Da ne ulazim te stvari , sve je stvar choveka i kako on okrene dan/noc , sto mnogi mladi rade . Samo sto ja praktikujem da spavam uvek 6 sati kad god legnem nebitno vreme .
Imam jednu ekipu kod kojih je obichaj subota velika kolicina , zezanje muzika , vikend . A onda posle svako svojoj kuci , zivotu , skoli , sve do narednog vikenda .
Takodje ste spomenuli rodbinu , eto moj mladji burazer se kako da kazem "ugledao" na mene , mada on ne pali koliko i ja , cak smo jednom ispalili zajedno . Samo sto je on pio rakiju pre toga i sve se ubio. E tome ja pricam ne treba preterivati , ajmo sad alkohol pa buxna , pa posle ko zna shta . Ako se pije pije se ako se pali onda se samo pali , barem ja tako praktikujem , ali vishe puta sam se i sam zaebo .

p.s hehehe uglavnom ceo komshiluk zna za mene i komshiju sto palimo tako da i moja keva zna . i sta ona kaze " eto on tako dodje kuci sedne za kompijuter i nikog ne dira " Ne kradem , ne lazem , nemam dosije , nisam probao nista osim buxna . Zao mi je sto ovo kazem ali kad god vidim neko sranje na tv-u , neka deca se potukla , izbola ili ko zna sta vec ja kazme " da su sedeli kuci i pushili travu to se ne bi desilo " !!!!
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
ja svaki put kad sam zapalil cul sam do 3,4,5h ujutro
od 22h do 1h smo negdje duvali i onda si legnemo i zakrmimo do3,4,5h sve ovisi neki dan smo do 6h ostali da se nisam probudil tam bi prespavali :D inace imam garazu uredenu tak da :p
uglavnom
svaki put kad duvam budim se u 10:~40 ili 11:~20 a cujem do 3-4h
i neam nikakvih problema prek dana :p
 
20.04.2009
9
0
0
34
Kesovina vrti svuda,a ako ce ekonomija zemlje da pati zbog toga (to barem oni misle),onda je to zakonom zabranjeno i sticeno plavcima (ili plavim andjelima LOOL)...
E sad me zbunjuje...Sto Holandija nije pukla do sad...
Eeh Srbijo,Srbijo... -.-
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Imo sam frenda,bolje reć znanca prije par godina, i šta je taj radio to je bilo strašno...pado je razrede,probo je sve moguće droge osim dopa do 17te godine, baš je radio sranja,tražio je nevolje,svašta je lik prošo....i danas kad ga vidim,odemo zapalit frulu i kako se fraer promjenio,bilo mi je nevjerojatno.Totalno drugačiji sklop u glavi.Smirio se,završava prometnu večernju, sam mi je reko da ima potpuno drugčiji pogled na svijet...ima ciljeve,puši vutru redovito i uživa ;D

Dok jedna druga osoba,frend koji je bio dobrica nikad za ništa puko,posto alkoholićar, a svijeta opće nije vidio kamoli iskusio,nikad joint pušio,učio u srednjoj a za šta, za ***** se trudio bezveze spisko najbolje godine da bi nakraju popizdio od svega..

Želim pokazati na ovom primjeru kako i nije tako loše malo se "opustiti" u pubertetsko doba,nije da promoviram sad neke stvari tu,samo pokazujem primjere,...Moje osobno mišljenje jest da oni koji su više buntovni u to doba,život na ulici ih sam nauči neke stvari,dok budu stariji bit će pametniji,uvidjet će neke stvari,steći će odgovornost. Jer đaba ti život, ako u doba adolescencije učiš,pa se zaposliš i sa 30 pukneš...eto to je moje mišljenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
11.03.2010
5
0
0
36
Jedino što sam čuo i od starih hašomana da je zaboravljivost najveći problem ... no i to se da riješit, ima jedan sve zapisiva na papire( većinu stvari što mu padne na pamet ) :) i to je snalažljivost i borba sa sobom...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ja sam skužia ako vježbaš mozak da te ne pere toliko ta zaboravljivost,koliko god pušia.
Učit, vježbat, šah, sudoku i tako te gluposti...al u biti samo netreba pušit nonstop