Želite biti radio DJ? Prijavite se!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Tema je namjenjena svim koji nisu radio dj-evi a htjeli bi biti!

Ostavite post tipa "želim biti radio dj" i slično a ja ili Genjo ćemo vam se javiti sa potrebnim informacija!

O uvjetima ćemo preko PM-a!

Postanite i vi Vutra radio DJ! :icon_cool:

(svaki spam ne vezan uz prijavu će biti uklonjen!)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86

Pocetnik_cro

Aktivan Član
12.10.2011
80
38
0
33
Pozdrav,

rado bi se okusao u vodenju koje emisije ...

kontaktirajte me na forumu preko poruke ako ima potrebe za dj-a,
pa ako ima cu napraviti novi skype jer na ovom imam pravo ime :D

zivili
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Poštovani članovi vutra foruma,

Nakon vijećanja sa ostalim forumašima (Prijatelji foruma, Moderatori, Administratori) odlučili smo da nove članove za vutra Disc Jockey-a nećemo primati!

Obrazloženje: Puno je novih članova na vutra forumu koji se još nisu dokazali i zbog sigurnosnih razloga takve do daljnjega nećemo primati! Molim razumjevanje!

Važno: ova obavjest ne vrijedi za Prijatelje foruma, Grow support, Moderatore i Administratore! Uvijek su dobrodošli.
Molimo sve zainteresirane iz gornjeg reda da se jave meni ili nekome od dj-eva za upute kako strimat glazbu ukoliko imaju slobodnog vremena!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xSx

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Tropico je napisao(la):
Poštovani članovi vutra foruma,
Nakon vijećanja sa ostalim forumašima (Prijatelji foruma, Moderatori, Administratori) odlučili smo da nove članove za vutra Disc Jockey-a nećemo primati! Obrazloženje: Puno je novih članova na vutra forumu koji se još nisu dokazali i zbog sigurnosnih razloga takve do daljnjega nećemo primati! Molim razumjevanje!...

Vutra Radio (DJ Alika) - Bullet With Butterfly Wing
??? jel' to opet neko menjao nick il' ... ima li negde spisak angazovanih oko radija
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Meskalito i mr.dr.Smok su me prozivali na chat-u neki dan za pustanje muzike,pa da ne ispadne da hocu da se izvucem...

Instalirao sam Virtual DJ,podesio kako je Tropico postavio i nesto nije dobro.

1.Kad sam podesio audio karticu,pocelo je da krci i krklja,ne znam zbog cega?
2.Ne znam sta da upisem u ...Brodcast to a radio server>server,port,pasword (Tropico kaze upisati podatke od staffa?!Nije mi jasno)
3.U Name,upisujem li Vutra radio i DJ ..... ili samo ime bez Vutra radio?

Ostalo mi je otprilike jasno,mada cu imati sigurno jos pitanja dok se ne snadjem...

Ako vam treba jos koji DJ,na raspolaganju sam...Kad shvatim Virtual DJ (trebace tu vremena...!)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pegla,odlućuje Tropico,premda si dugo reg. ćlan ovog foruma,tvoje biljke nismo vidjeli,97 postova za 4 i kusur godine,...kao da nisi baš aktivan...ali saćekaj šta će ti Tropico odgovoriti....
Što se tiće Azijatkinje...potpisujem...:icon_lol:
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
e da bar iman svoje biljke :) a jedno vrime nisam ni zna da mi ovaj akaunt još postoji,ima san duge pauze,ali zato kad se radi,radi se ,hh
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dakle, za biti Dj traži se aktivnost na forumu...i to bar neko vrijeme....Pegla bez uvrede ali za sad ništa. Isto tako ima clanova koji su se jos u pocetku prijavili a pustali su svega par puta. Vidjet cemo, tvoju prijavu imamo. Triba se skupiti ekipa sa radija pa da vidimo sta i kako dalje!

EDIT:

Ukoliko pak netko gori od želje da bude vutra dj A ima neki plan i program, zamisli za svoje emisije i tako dalje neka se javi. Previše je članova, pogotovo novih koji bi ka nesto pustali ovo ono, ali ne ide to vise tako ;).
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
HazeSeeker je napisao(la):
Ako se 5. točka pravilnika promjeni , rado ću 2 puta tjedno odraditi Q&A i uz dobru elektronsku muziku možda bude zanimljiv Magloviti kutak . Do tada vas samo slušam .

E haze sta se tice te 5 tocke dnevnog reda moram priznati da takvo sto ne fukcionira. neki se mogu biti dostupni, neki ne zele, nekima se neda. sta se mene tice dj mizes biti kad zelis. radim na tome kako organizirati da se netko predbiljezi za pustati u taj i taj sat. Tko boravi na torrenthru moze vidjeti da su oni uveli neku skripticu gdje postojeci voditelji samo kliknu na odredenu uru i predbiljezeni su. nemaju problema sa preuzimanjima vodstva i slicno. uskoro se i ja rijesavam raznih tereta u peivatnom zivotu pa cu se potruditi oko same organizacije itd...ubrzo ce i godisnjica radija pa bi je trebalo proslaviti:)