LED Žilavi sir i Bomba

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.301
6.827
258
Hvala na cestitkama drustvo :) top :vutra: :love2:

Marac, da :) jos cekam tegle da odrade svoje, jos se susimo. Sada bolje odrzavam vlagu, prvi dan je islo 62-58%, pa sam podigao na 64-60% 2gi i 3ci, i sad odrzavam 66-62% :mario::
Mazno sam neke male par dana pre harvesta, susio 3 dana i 3-4 dana u teglama. . . Cheese je :eek: znaci oseca se da je mastan bez dodirivanja :D , a isto imam osecaj da mi zamasti grlo kao maslinovo ulje da sam pusio :eek: :) ali ukus nmgu da opisem, slican je mirisu buda :drull: kontam da vise necu flushati biljke :D
20230318_172929.jpg

Posto insistirate :D ja sad nekako imam rutinu, pa mi zato posaljite u poruke po koje pitanje itd, ja cu pokriti osnovno, a vi konkretno :) pa cemo tamo na dalje

Nego da i ja pitam vas, nisam koristio papirne vrece, pa bi sada da probam. Pretpostavljam da treba da koristim sto vise kesa i da ih ne prepunjavam. Da li cesto treba da luftiram kese ili da ih zaboram kada zatvorim?

@Jolly Joker nisam stigao po vakumirku pre, jel kasno sada ako su skoro suvi, sad je 5 dana, za dan dva bi mozda mogli u tegle
 

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.301
6.827
258
Cheese je otisao u tegle ovako ucelo kad su krckale grane. 24h kasnije bude 68-70% i grane ostavljaju onu nit kad se lome i vrati se malo svezina u budove. Tada ih odvajam na sitno i vracam u tegle za dalje :)
20230321_215939.jpg 20230322_213638.jpg

B52 sam spakovao u papirne kese misleci da to ide sporo :fuck: sutra ujutru sam imao sta da vidim, ne da grane krckaju, nego kif krcka sa njih. . . Tako da sam pola vratio u box sa ovlazivacem na 60%, a drugu polovinu u tegle sa par kriski kore limuna. Naravno da sam zaboravio na hidrostone, jer sam imao dobre uslove tokom susenja. . . Kese ne bi preporucio, sem u slucaju neke ekstremne vlaznosti. . .
20230321_220002.jpg 20230322_224316.jpg

I sad tako malo nervozan i zivcan da ja i zapalim to kad se vec osusilo! Ukus nisam osetio, malko senasto, al ne grebe grlo niti ostavlja gorcinu :) mirise i vonja na skunk teski, ne osetim voce u pozadini sada. Al me zato zakasljala iz pluca par puta momacki i dok sam dosao do vazduha manje od 10min mi je trebalo da shvatim da ne mogu da napisem poruku ovde i da je bolje da zagrlim krevet. Sat vremena mi je trebalo da se resetujem :cool:
20230322_225940.jpg
Pogadja u misice, mislim da ima opustajuci efekat, onaj osecaj kad te uhvati posle rucka sto bi rekli, al ajde videcemo jos tegle sta kazu.
PS Cheese nije koliko je mastan, nego koliko lepi prste :eek:
 
Poslednja izmena:

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.301
6.827
258
Exodus Cheese
Exodus.jpg

20230422_171130.jpg 20230422_171248.jpg 20230422_171225.jpg
Kada otvorim teglu prvo sto mi pada na pamet su Jabuke, Ajdare, kako ih zovu kod nas. U pozadini cuje se nesto slatko i odma zatim tu je neki lemonen koji se mesa sa primesama earthy i woody, i tu dolazim do onoga sto smo komentarisali nesto kao mosusni Jelen :D mada vidim da se i onion pominje ponegde, a to se generalno sada povuklo, ali je ostavilo neki jako cudan trag koji ne mogu da opisem. Pre je to bilo jako snazan miris i malo je vonjalo, malo nije, ali sada je preslo u taj miris koji te opije i stvara neku vrstu euforije :eek: Mislim da ne bi rekao da imam Bud pred sobom kada bi mi tutnuli pod nos zmurecki :)
E sad ukus je tezi deo, jer nemam sa cim da uporedim, tj asociram. Uglavnom ko neko ukrasno cvece da sam zapalio, blag i cudan ukus, al ostavlja nesto na jeziku masnjikavo i tek exhale daje neku notu, i sad kad bi lupio, lupio bi da su zvake od bundeve :D malte ne da kazem da ukusa trave nema nigde, najvise ga osetim tek kad bi usao u prostoriju gde se dimilo :)
Body high jedva da osetim i ako bi po njemu merio, rekao bi da je slaba ili low THC. Ali u drustvu to razvezuje jezik i misli na poseban nacin, kao i sto mozete da vidite po detaljnom elaboratu oko ukusa i mirisa upravo :D A jednom prilikom vodeci se kao light travkom, jedno vece sam zapalio 2x 120's :D i bez nekog osecaja couch locka ili slicnog umora, jednostavno kao klik "vreme za spavanje", pokupio se u krevet i zavrsio vece :)
Sto se fizicki tice budova, nisu nabijeni, malo su flufy, ali su zato bome masni, sto bi reko kad padne cuje se :D i nije preporucljivo pipkati ih i drzati dugo u rukama :D Elem prijatno me iznenadila, jer tako mala je za sedamdes'pet poena premasila duplo moja ocekivanja.
Nemam neku konkretnu ocenu da kazem, vise bi je svrstao kao neko posebno i nesvakidasnje iskustvo, za nekog sa manjim potrebama i tolerancijom bi rekao da si pijan dok se jos tocilo :)
 

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.301
6.827
258
B52
20230316_000533.jpg
20230422_171630.jpg 20230422_171816.jpg 20230504_181242.jpg

Danima vec pokusavam da opisem miris kada se tegle otvore i bome zadatak. Na prvu je ona old school skunkcina sto sve pecka po nosu, dok na drugu malo predje u neki indica style gde nos kaze kiselo, a nepce slatko :drull: . E tek treci put kad bacim nos u teglu pocinje da se cuje miris kao hash ili charas :) Jako, jako puno sitnih i razlicitih cvetnih mirisa izbija iz tegle da nemam nista konkretno da zaokruzim. A ovako iz daljine oci se prevrcu kad se otvori tegla :D
E sad, isto danima pokusavam i da opisem ukus kada zapalim, i tu je najveci problem, jer kad zapalim odem i radim sve drugo sem onoga sto sam mislio i planirao smiley9934 a ukus nista preterano, blend skunka i indice, tobacco, reko bi tek malo gorak, uglavnom najbitnije lagan i ugodan, samo treba biti oprezan od preterivanja ;) :D
Sad kad sam odradio nesto sasvim drugo nego sto sam posao, pocinjem da se secam da sam nesto prvobitno sigurno zaboravio :D smiley9934 E sad ako sednem i zapalim samo cigaru verovatno cu se setiti sta je to bilo, pa krenuti nanovo i lagano odraditi/dovrsiti, al ako sednem i zapalim trubu, eee onda postoji velika sansa da ako i uspem da se setim - verovatno necu ni uraditi sta sam poso, ako bas bas ne moram :D Jer to je masiranje kako mozdanih vijuga, tako celog tela, ponekad osecaj kao da te neko cvrsto zagrli, a ponekad osecaj kao da odvaja kosti od misica :) I tako hajde sedeti, al hoce to biti zeznuto nekad i samo lezati smiley9934 Meni bitno, a to je da ne nabaci onu tezinu i povuce na lenjost, pored silnog body higha.

Moj najlaksi opis bi bio kao mnogo bolja i jaca verzija/zamena NLa. Ukus, miris, jacina, kao i sam rast i razvoj, veoma jaka i izdrzljiva. Jedina razlika sto joj nedostaje osecaj euforije i neke melanholije kao kod NLa. :) A i sto se tice yielda tu su negde, racunam i fejl onaj 10tak% pa to tu dodje negde gde treba, sa dvestadvaes poena :)

U alternativi moze dobro doci kao spas za fizicke upale, telesno opustanje i lakse hvatanje sna :)
 
Poslednja izmena: