Žuti listovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Koje Plantele, ima ih vise? I okreni sliku prije uploada, sad sam se digo ukocio mi se vrat jos vise. I kakva je to biljka, jel moze sira slika?

Inace, preporucam ti pol doze zelene plantelle List i pol doze crvene Plantelle Cvijet. Odjednom.
 
26.05.2009
4
0
1
39
Nisam stavio mnogo, mozda cetvrtinu flase od dva litra u koju sam stavio saku golubijeg djubriva!
jel postoji nesto sto bih mogao da kupim u apoteci posto bas i nemam vremena da se zazam sa koprivama?
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Corto, nemoj se ljutit al nisi napravio nis sa slikama, samo si ih okrenuo. Iskusni ce znat o cemu se radi ali ja tu vidim samo zelje. I ako se ne varam, to je uskoro spremno za branje tako da se ne isplati patiti s gnojivom, znas da 2 tjedna prije berbe ne smijes gnojiti inace ces dobiti masne hedove koji ne zele gorjet i okus ce biti banana.


Manbearpig, to kaj si sad meni reko da je to humus za cvijece meni nis ne predstavlja. Trebas znati NPK i mikroelemente gnojiva. Zasto jednostavno ne odes u bilo koji shoping centar i kupis Plantellu List ko i svi ljudi, s tim kombiniranjem nepoznatog humusa mozes zeznut a mi ti necemo znati pomoci kad nikad nismo culi za to gnojivo niti znamo NPK niti pH niti nis.
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
SmokeyThePot je napisao(la):

u prvih tjedan dana cvjetanja ! genius neem ulje ... stimulant ne gnojivo ...

mogao si to procitat i u dnevniku " I tako sam ja sumljao na nut lock a zapravo je vise moguce da je nut deficency + sto sam prskao biljke iako sumljam posto bi to radio tik prije gasenja svjetla ali opet žuckasti listovi su 95% tj uglavnom na prednjoj strani koja je izlozenija svjetlu !... Dok opet imam 2,3 biljke koje su savrsene a jednako su prskane tako da ko je tu lud !..Isto tako gledajuci dnevnik unazad prskao sam oko 31.5 do 13-6 i nije bilo vidjet da sam ih prskanjem spalio iliga naštetio ... Simptomi žutih listova su se povecali vec nakon flushinga jer sam isprao sve nutriente pa je druga najveca biljka isto pocela gadno žutit dok je prije toga bila ok!..."
 
27.01.2011
44
15
8
36
Napusena vjeverica-Ma nema ljutis brate :) Slikao sam ih isto kao i prosli put jbg kamera na fonu mi je shit .Nadam se da ce makar izdrzati do kraja meseca,pa da je skidam . Hvala najlepse za savete ,uskoro pocinjem sa drugim growom,koji ce definitivno biti bolji .Peace & Stay High
 
  • Sviđa mi se
Reactions: midsomer
26.05.2009
4
0
1
39
Vjeverice, hvala za predlog definitivno cu probati sa plantelom!
A videcu da nadjem kesu od humusa, pa da saznam i PH vrednost. . .
U svakom slucaju hvala!
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Hidrogen peroksid sluzi za obogacivanje zemlje kisikom, tj. korijenje dobiva vise kisika. No ako je zemlja kvalitetna, to ti nije potrebno.


Smokey, cudno mi to. Jesam ja lud al prve 2 slike su visak dusika a ostale manjak gnojiva. Pa zasto trazis odgovor ako ga vec znas... i sam si rekao da se zutilo povecalo nakon flusha, sto znaci da nije problem u visku nego u nedostatku gnojiva. pH nisi napisao nigdje, ne da mi se citat temu, nisam bas raspolozen. Jel znas uopce ph vode/zemlje?
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
E hvala za odgovor....ali samo jos jedno pitanje....gde ja da nabavim hidrogen-peroksid,posto stvarno veze nemam,a voleo bih da mi uspe ovo sto sam zapoceo,a sa obzirom da sam zakasnio,svaka pomoc mi je dobrodosla da ubrzam vegetaciju koliko god je to moguce.
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Pozdrav! Zna li neko sta prouzrokuje ovo na ivicama listova?
Po onome sto sam procitao na forumu lici mi na nedostatak Magnezijuma?
 

Prilozi

  • Picture 014.jpg
    Picture 014.jpg
    208,1 KB · Pregleda: 64

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
primetio sam ovo malo se zavrcu to su donji i najveci listovi to samo na 2 bioze jel to neki problem da nije premali ph



sdc12691copy.th.jpg