Žuti listovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa nemas drugi izbor ili da tretiras nekim preparatom ili ti otrovom,ili nesto na prirodnoj bazi..ja recimo se tih gamadi resim actarom ali ima i drugih dobrih stvari,recimo B.A.C. je na prirodnoj bazi i malo je skuplji..a mozes i tim nekim koprivama itd ali to nadji vec na forumu sta i kako..:) ja koristim ona dva sti sam ti navela i nemam problema sa insektima..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Legalizacija2013
31.05.2012
41
7
8
Neopitroid ti ne bi preporucio iako je vrlo ucinkovit, ja ga ne volim koristit zato sta je prah.
Ja trenutno koristim Draker 10.2, a prosle godine sam koristio neki preparat na bazi buhaca, oba su vrlo ucinkovita.
Osim buhaca nisam naiso na nista sta je prirodno i ucinkovito.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Legalizacija2013

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
A ja bas trazila da kupim taj Neopitroid,i nisam ga uspela naci..u Srb ga izgleda nema,a i ono Neem ulje hebiga nigde nisam mogla naci..samo tu actaru i ima jos B.A.C kao nesto na prirodnoj bazi je,mozes snjim kao tretirati i u kasnom cvetanju itd..tako barem kazu..:)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
recimo da prihrana(salitra,urea ili kristalon sa ekstremno visokim postokom N(Azot)), koja je taman kuruzi, vutri je prejaka.
ako polje i kuruza nisu tvoje,malo toga mozes ucinit,nazalost.
samo ju pusti nek raste i moli boga da kuruzi ne daju prihranu u slijedecih 10 dana.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
e onda se moras odlucit, kuruza ili vutra :rofl: . uostalom, urea cak ni kuruzi nece puno pomoci posto vec izbacuje muski cvjet.
ako bas moras, mozes kombinovano gnojivo nabacit ali isto ko i kuruzi,ne blize od 15 cm do korijena biljki.
a najbolje je nista ne prckat,sta ispere kisa, isprala je.uglavnom biljke nece riknut,list ,dva od tih zutih mozda se osusi al nis strasno.bu nekaj za poduvat najesen.
oko 1,5 kg suhog.
najmanje :rofl:.
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
PO7zdrav svima

Anamneza: C99, 150W HPS, ormar. bijela folija na zidovima.
Temperatura malo pre visoka, 30 - 32 stupnja, ovih dana jednom i do 35, al tome si ne mogu pomoći. Vlaga isto tako, varira, ali ovih dana visoka.
Voda ph korigirana, ništa gnojenja u vege.
Fenotip drukčiji od prethodnih, prava indica, šalatica.
Do sad rasla ko blesava, no prije 3 dana listovi su... omlohavili.
Požutili, gube boju, mlohavi su... kao da odumiru od suše. No to je slučaj samo sa donjim, velikim fan listovima. Ostatak je biljke OK.
Jel to do temperature? vlage? Bijele tegle? Normalno odumiranje fan listova?

EDIT: slike










Hvala unaprijed
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Ako je samo par donjih fan listova, nije nista strasno, ako se ne siri..
Vjerujem da nije do temperature, vlage ili bijele tegle.U kojem je stadiju biljka?Koja je zemlja u pitanju i koliko je ima?Mozda je vrijeme za lagano gnojenje, ako nema vise hrane u zemlji.Slika ce mozda pomoci.
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
Evo, postao slike.

Biljka je stavljena na cvjetanje zbog ograničenja prostora, manje od tjedan dana je na 12/12.
tjedan dana se buraz brinup za nju po mojim uputstvima, i uprao mi cura uletjela da tako izgleda biljka koja je pre zalijana... jel moguće da je bio malko pre revan?
Hvala i pozz