životno pitanje-pao test

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.01.2016
3
1
1
32
Pozdrav svima!konstantno pušim vutru već nekih 5god sa povremenim pauzama!prije 2god konkurišem za posao profesionalnog vojnika i budem primljen,međutim na medicinskim pregledima me provale na thc i izbace me!!!e sada nakon nekog perioda opet sam konkurisao i prošao sam sva testiranja što se tiče fizičke spremnosti,sada slijedi ljekarski ponovo!!ne varim već 3mj a ljekarski je za 1mj,međutim družim se sa ljudima koji često vare i dolazio sam u prostorije gdje se varilo ali nakon 10~15min u kojima se osjetio miris vutre!!interesuje me da li sam ja to mogao inhalirati u sebe i može li me to opet zeznuti!?jbg stalno sam u tripu zato što sam već kiksao pa sam se opteretio malo :),razumite me!pozdrav svima!p.s volim vutru i jedva čekam da ovo prođe pa da si zavrnem topa i izgotivim se pravoo :-D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Da, bit ćeš pozitivan. Čak i da si samo ušao i izašao iz te sobe opet budeš pozitivan ziher. To ti velim iz vlastitog iskustva, jbg.
Edit; ako nije bilo dima pa nećeš od mirisa biti pozitivan ;)
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
ja već 3 dana tražim značenje riječi auto i autofem sjeme i još nisam našao, a ti mrtvo ladno otvaraš temu koja već postoji u nekoliko navrata
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73
25.06.2015
28
100
13
40
oces da budes profesionalni vojnik a nemas samokontrole mesec dana da sedis kuci i ohladis se prijatelja koji duvaju za to vreme...ccc...
nije to kontrolni iz matematike vec pitanje egzistencije.
moj savet ti je da se uozbiljis.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: umakac

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
@umakac : Uzmi sam test u apoteci, pa se testiraj ili idi u neku privatnu laboratoriju, pa nek' ti to odrade, čisto da budeš miran. Mislim da je testiranje od 5 do 7 eura, zavisno od laboratorije. Posle tri meseca apstinencije mislim da si bezbedan. Srećno!