Партизан ~ Гробари jУГ

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Wutralicious

Banned
Banovan
06.11.2009
14
0
0
32
grobarijugit9.png


Evo ovdje pisite sve o ovom fudbalskom klubu ...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Jedan divan fudbalski klub kao i svaki na ovom svijetu. Gdje momci trce po livadi ganjaju loptu za dobru lovu i cekaju da odu u bolji tim. Horde navijaca ih prate sa ciljem da svojim navijanjem ovaj klub postane jos bolji. Trose zivot na druge ljude i na tudje snove. Partizan, zvezda, dinamo to su samo momci koji su svoj zivot posvetili fudbalu i koji mnogo treniraju i reklo bi se da su perspektivni jer imaju neki cilj...dok navijacu manje vise su svi bezperspektivne muve bez glave. Ne znaju sta da rade u zivotu ni gdje da krenu a i onda zapale prvu baklju i zivot kao da im se nasmjesi i shvate da zele biti dio jedne grupe koja je ustvari ista kao i ona tamo neka druga grupa. I tako od grupe do grupe bore se izmedju sebe umjesto da uzmu neke batine i polupaju zgradu pinka :) umjesto da zahtjevaju vise od zivota pa ako treba i silom. Umjesto da odu i polupaju farmaceutske kompanije i traze ko je odgovaran za ebeni svinjski grip. Da navijamo za stvari koje su bitne u zivotu i koje su nas dovele na ivicu propasti. Treba da pomremo ko pacovi. Snaga naseg svijeta lezi u navijacima, trancerima i skinhedsima nego njima su isprali mozak. To je vojska koja treba da ustane i da se borui protiv horda zla. To su momci puni energije spremni za borbu a ne streberi, naucnici, politicari, pjesnici, sanjari i duvaci. :))
 

Wutralicious

Banned
Banovan
06.11.2009
14
0
0
32
Vutragenjo je napisao(la):
Jedan divan fudbalski klub kao i svaki na ovom svijetu. Gdje momci trce po livadi ganjaju loptu za dobru lovu i cekaju da odu u bolji tim. Horde navijaca ih prate sa ciljem da svojim navijanjem ovaj klub postane jos bolji. Trose zivot na druge ljude i na tudje snove. Partizan, zvezda, dinamo to su samo momci koji su svoj zivot posvetili fudbalu i koji mnogo treniraju i reklo bi se da su perspektivni jer imaju neki cilj...dok navijacu manje vise su svi bezperspektivne muve bez glave. Ne znaju sta da rade u zivotu ni gdje da krenu a i onda zapale prvu baklju i zivot kao da im se nasmjesi i shvate da zele biti dio jedne grupe koja je ustvari ista kao i ona tamo neka druga grupa. I tako od grupe do grupe bore se izmedju sebe umjesto da uzmu neke batine i polupaju zgradu pinka :) umjesto da zahtjevaju vise od zivota pa ako treba i silom. Umjesto da odu i polupaju farmaceutske kompanije i traze ko je odgovaran za ebeni svinjski grip. Da navijamo za stvari koje su bitne u zivotu i koje su nas dovele na ivicu propasti. Treba da pomremo ko pacovi. Snaga naseg svijeta lezi u navijacima, trancerima i skinhedsima nego njima su isprali mozak. To je vojska koja treba da ustane i da se borui protiv horda zla. To su momci puni energije spremni za borbu a ne streberi, naucnici, politicari, pjesnici, sanjari i duvaci. :))


Nemam sta reci, POTPIS !
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Vutragenjo pises iz ogranicene perspektive jer si rob masmedija , 10 posto je među navijacima ono sto si ti nabrojao a toga ima i 10 posto među svom ostalom populacijom:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mislio sam na navijace koji su zaludjeni i prate sve utakmice i spavaju po vozovima. Brat mi je bio jedan od njih tako da definitivno nemam ogranicenu perpektivu sto se toga tice. Za njega je partizan bio sve u zivotu. A sto se tice mas medija pa ne znam bas dje mene nadje u tri lijepe niti gledam tv niti gledam internet vijesti niti citam novine. Moglo bi se reci da uglavnom sve saznam ili ovdje preko foruma ii kad neko poturi nesto na fejsbuk. Mada mozda sam treba malo bolje precizirat sto sam htio reci a mozda si ti bas htio da me ufatis za neku tanku slamku. Inace i strica koji prati fudbal ne ubrajam bas u navijace.
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
navijam za klub iz svog grada fanaticno,ali navijanje kakvo se kod nas na balkan fura je tracenje vremena.fudbal je u qrcu,utakmice se namjestaju a ja trebam da izigravam budalu i tapsem+ nacionalizam bez kojega nema nista.tracenje vremena...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
pa da , al je zato internacionalni stvarno dobar

i znas zasto NJoge kazem da pises iz ogranicene perspektive ne zato sto mislim da se ne razumijes u temu nego zato sto pises i razmisljas o Srbiji i Crnoj Gori, a nije bas svuda tako da se razbijaju palicama zgrade televizije

nego pišeš kao očiti protivnik subkulture zvane ultras kako bi vani rekli , a pritom se osvrces samo na onaj ekstremni dio koji je podtip toga svega a neki ih nazivaju hools

tako da bi se u tvom pisanju nasao i uvredio bilo koji pripadnik tog sub.. plemena zvanog navijaci

npr navijaci koje ja poznam i prate npr reprezentaciju ne bi se mogli uklopiti u nista od onoga sto si ti napisao gdje si ocrnio sve ljude koji vole nogomet i idu po utakmicama
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
eh da masmediji njih sam spomenio jer sam mislio da o tome znas samo preko medija koji pod utjecajem politike bezvezne incidente nekolicine pijanih budala prikazu kao sodomu i gomoru drustva i to sve kako mi se cini samo zato da bi javnosti zamazali oci da ne vide prave probleme drustva

uf jebote tek sad vidim u koji sam offtopic uletio :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ok priznajem i tvoju teoriju. Nacemo se nedje na sredini. Ali ja sam napisao da bi trebalo da idu da razbijaju zgradu pinka inace televiziju :) Salim se ma ok ako sam nekog uvrijedio oprost.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A nemam pojma što ste svi napisali
ali u qrcu je da
od medija
do "animoziteta sjever-jug"
do sranja u vlastitim redovima
do toga što balkanci razbijaju mirne europske gradiće :icon_lol:
do mogu nabrajat do prexutra

e sad jbg
normalno je da svi želimo biti normalni
ali uvijek postoji masa kretena maloljetnika koji su vidjeli gluposti
od nekog degenerika na bijelom jbg :(
i tak... ma sve je ok dok neko malecko sranje vani bude, al doma radit gluposti...
ccc lud balkan 100 na sat :D

a sam nogomet dno dna, jedino nam bosna a možda i srbija kao spase obraaz ovo ono

de što ovo piše partizan beograd je tema ili wtf? :ludaci_lol:

EDIT
e sad jbg kad sam pročito... :D
možda i nije kul za ovakve teme imati
šta sad da sam ja nadobudnik i da stavim prek 100 fotki što su samo grafiti u zgu i takve fore..
a i moglo bi uzavrijeti izmneđu pojedinih pripadnika :icon_lol:
 
07.09.2009
19
3
0
38
sve je to do društva u kakvom smo rođeni
pišete o problemima društva, a šta se može napraviti u vezi toga?
ja ne pratim nogomet ali znam pogledat Hrvatsku kako gubi :(( :D
i zbog tog nisam dugo gledao ima ohohooah :)) bjež od tv-a :(( :p

ma ljudi braća smo, budimo u skupinama ali budimo braće i uživajmo nogomet u srcima ljepote s nama samima... Dinamo Dinamo xd :)) BBB Lol
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
mr.skunk je napisao(la):
Vutragenjo pises iz ogranicene perspektive jer si rob masmedija , 10 posto je među navijacima ono sto si ti nabrojao a toga ima i 10 posto među svom ostalom populacijom:icon_lol::icon_lol::icon_lol:


Hehe... Yea right..

Npr. nadji mi jednog skinjaru u zg a da ni bbb....

Ja recimo od svih "rasnih" navijaca koje znam, znam samo 1 lika da je ok.. Mislim ono dobar je lik... al jebo ga ja ne mos tolko volit sutanje lopte i vidit boga u nekom ko dobro suta loptu... Al ni nabrijan na alkohol.. tuce... nacionalizam.. i druge slicne gluposti...


Al ono naravno da su po medijima pisu samo lose... Al jebiga ne vidis stvari tipa potukli se fanovi neka 2 banda :D... Makar to ne znaci da isto nisu seljacine... al jebiga bar se ne tuku zbog bandova koje vole..
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Vutragenjo je napisao(la):
Jedan divan fudbalski klub kao i svaki na ovom svijetu. Gdje momci trce po livadi ganjaju loptu za dobru lovu i cekaju da odu u bolji tim. Horde navijaca ih prate sa ciljem da svojim navijanjem ovaj klub postane jos bolji. Trose zivot na druge ljude i na tudje snove. Partizan, zvezda, dinamo to su samo momci koji su svoj zivot posvetili fudbalu i koji mnogo treniraju i reklo bi se da su perspektivni jer imaju neki cilj...dok navijacu manje vise su svi bezperspektivne muve bez glave. Ne znaju sta da rade u zivotu ni gdje da krenu a i onda zapale prvu baklju i zivot kao da im se nasmjesi i shvate da zele biti dio jedne grupe koja je ustvari ista kao i ona tamo neka druga grupa. I tako od grupe do grupe bore se izmedju sebe umjesto da uzmu neke batine i polupaju zgradu pinka :) umjesto da zahtjevaju vise od zivota pa ako treba i silom. Umjesto da odu i polupaju farmaceutske kompanije i traze ko je odgovaran za ebeni svinjski grip. Da navijamo za stvari koje su bitne u zivotu i koje su nas dovele na ivicu propasti. Treba da pomremo ko pacovi. Snaga naseg svijeta lezi u navijacima, trancerima i skinhedsima nego njima su isprali mozak. To je vojska koja treba da ustane i da se borui protiv horda zla. To su momci puni energije spremni za borbu a ne streberi, naucnici, politicari, pjesnici, sanjari i duvaci. :))

To kralju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.