☼ Buntovnice sa stilom ☼

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Prave mrcine, navijam da izdrze do kraja. Oce li bit dosta? :razvaljen:::razvaljen::
Probaj sakrit puteljke kud ides malo, cesto si tamo sigurno si cestu napravio a ne puteljak :D
Out je smece, ne zbog prirode i zivotinja koje nanesu stetu, nego samo zbog ljudi. Nek je sa srecom do kraja. :respect: :popcorn::
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
25. UPDATE
Ekipica pozdrav!
:wave:


Napada ih sve živo, al još se nekako drže. Užasno je visoka vlaga i to im najviše stvara problem, a cvjetanje je tek krenulo, šta će tek bit poslije ne znam.
Još prije par obilazaka sam na najvišoj biljci uočio spaljene vrhove i to na glavnim (najvišim) granama. Znači samo vrhovi tih grana, od vrha prema dnu možda nekih 10 - 20 cm su grane zahvaćene. Nadao sam se samo da nije neka gljivica, ali sad mi je jasno da nema šta drugo biti jer izgleda sve gore, to jest vrhovi su skroz smeđe/crne boje i doslovno su spaljeni i osušeni. Šta je točno u pitanju nemam pojma,:confused: al definitivno neko zlo. Odrezao sam i slikao, naravno čim sam dotaknuo lete spore.
Ostale grane su zasad netaknute, kao i ostale dvije biljke. Ne znam više ni sam, mogu se jedino nadat najboljem pa šta bude.:)

IMG_20200826_172326.jpg IMG_20200826_172332.jpg IMG_20200826_172339.jpg IMG_20200826_172348.jpg IMG_20200826_172350.jpg
Special Queen #1
118. dan / 9. dan cvjetanja
IMG_20200826_180005.jpg
Special Queen #1
110. dan / 9. dan cvjetanja
IMG_20200826_175846.jpg IMG_20200826_175854.jpg
White Rhino
110. dan / 9.dan cvjetanja
IMG_20200826_175937.jpg IMG_20200826_175945.jpg IMG_20200826_180524.jpg
I za kraj malo cvijeća;)
IMG_20200826_180014.jpg IMG_20200826_180016.jpg IMG_20200826_180032.jpg
:vutra:Laku noć!:razvaljen::


 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Šta bi preskočio, dobivaju dozu i pol NPK gotovo svako zalijevanje, najprije su dobivale TNT sad Bloom, a nedavno su dobile i punu dozu Boosta. Phosphorus Plus (PK) ide malo poslije, ako na to misliš.:) Ne vidim zašto bi im falilo PK, tek su počele cvjetat a dobivaju hrane i više nego što bi trebalo, jbt. više one troše na hranu nego ja.:D Već sam počeo sumnjat da im fali Mg/Ca, da nije možda pH u banani koliko god je riječ o outdooru. Uzet ću danas pH metar da izmjerim barem pH vode prije i nakon dodavanja nutrijenata za svaki slučaj, jer zalijevam sa vodom sa drugog vodovoda nego inače pa da nije to možda razlog, ali ne vjerujem.:D
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Hesi kaže drukčije :)
post-24656-0-83588500-1366738940.jpg
"HESI Phosphorus Plus is used in combination with Hesi Bloom Complex in the second half of the flowering phase.
Use: Add to feeding water in the second half of the flowering phase along with HESI Bloom Complex."


Slažem se, dodatni PK ide i na samom prijalazu ali ne Phosphorus Plus, nego samo Boost koji također sadrži PK.:)
"HESI BOOST is a complete organic fertiliser to the intensification of the flower. A blend of fruit enzymes, plant sugars and fruit extracts. HESI BOOST is a very effective flowering stimulator. It makes for a rapid initiation of flowering and larger flowers."

Composition:
Organic fertiliser P + K

Phosphorus P2O5 water soluble 1%
Potassium K2O water soluble 1%

"Contains fruit extracts, fruit enzymes like galactol, plant sugars like melitose and alginic acid, and more. Minerals such as potassium, phosphorus, magnesium, calcium and trace elements like iron from natural origin."
Prema tome, Bloom (NPK) + Boost (organic PK) biljkama daje sigurno dovoljno PK za početnu fazu cvjetanja.:)
Ne vidim šta je smiješno al dobro.:D
 
Poslednja izmena:

Koronaguy

Aktivan Član
01.05.2020
103
347
63
Druze @Badi klima je sjebana i ove godine. Mislim da i nije toliko do tebe ... Nadajmo se suhom vremenu prema jeseni, to je zadnjih godina uobicajeno.

Sretno do kraja ...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin and Badi

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Ne vidim šta je smiješno al dobro.:D
oh well, pa sad i nije, posle edita, ali kako si stavi sliku i napisao hesi ne kaze tako!!! onda jeste bilo :)
dobro je da smo se slozili iz prve da im je potreban pk u ovom, prelaznom, periodu; uopsteno, ne tvojima (kojim treba jos malo :) ili mojim :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
kraljicu sam gajio prosle godine i mnogo je prozdrljiva, nemoj skidati pre 10e nedelje cvetanja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
12.08.2018
22
162
28
24
@Badi probaj razrezat to sto se osusilo i pregledaj na ovima sto su ostale jel ima kakvih kao govanaca od neceg to su ti crvi i moras taj dio odrezat i ako vidis zadebljanja ne prirodna na grancicama samo odrezi i otvori da vidist sta se tu nalazi .. ocito zbog kisa se legu .. pricam ti iz mog istog iskustva .. sory na dugoj poruci
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ekipa pozdrav! :wave:
Nisam radio update jer su biljke nažalost u banani. Uzrok je najvjerojatnije visoka vlaga i očito neka gljivična infekcija. Naglo su počele žutit i kao da umiru, tako da mislim da ništa od toga. White Rhino je doslovno cijela žuta i sve grane su joj se objesile. Najveća kraljica je već na samom početku cvjetanja najviše nastradala, one vrhove što su se osušili/spalili sam bio odrezao, ali također biljka je već skoro cijela požutila, nije obješena/uvenula kao White Rhino al svejedno očajno izgleda.:confused:
Najbolje se drži mlađa kraljica koja nije bila topirana, ona ima još koju zelenu granu, al šta vrijedi kad će i to vjerojatno ubrzo požutit. Najgore od svega je što se ni cvjetovi ne razvijaju kako treba, sve to nešto jako sporo ide.
Odlučio sam da se ne isplati više trudit i riskirat zbog toga, doći ću vidjet poslije jel išta ostalo kojim čudom, jer ne vjerujem da će to uopće doć do kraja.:razvaljen::
Okrećem se ja indooru, ipak je bolje kad imaš sve pod kontrolom.
Što se mene tiče dnevnik može u "nezavršene".:)
 
Poslednja izmena:

Koronaguy

Aktivan Član
01.05.2020
103
347
63
A nevjerujem da se to desava sa onakvim monstruumima ... Nemoguce da od onakvih grdosija nijedna ne prezivi :/ Vremenska prognoza je povoljna, navodno pocinje suho i toplije vrijeme od danas neki duzi period.

Uvjeren sam druze da ce nesto opstati, probaj obici jos jednom ako bude finog vremena pa nas razveseli :sun2::let:::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
jbg...zao mi je,bile su prave lepotice...
rekoh ja u gornjem postu da ce mnogi u ovoj godini imati problema sa raznim gljivicama i stetocinama...ne pamtim vlaznije i hladnije leto.
sta ces,priroda da priroda i uzme,ne mozes protiv toga... :)
:respect: na trudu,pa da indoor bude kako treba...:)
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
A nevjerujem da se to desava sa onakvim monstruumima ... Nemoguce da od onakvih grdosija nijedna ne prezivi :/ Vremenska prognoza je povoljna, navodno pocinje suho i toplije vrijeme od danas neki duzi period.

Uvjeren sam druze da ce nesto opstati, probaj obici jos jednom ako bude finog vremena pa nas razveseli :sun2::let:::listomahanje::
Iskreno, tako sam i ja mislio i tješio se cijelo vrijeme. Al očito nešto ne valja, jer dao sam ne 100% od sebe nego 200%.:) Obilazio sam ih svaka 3 dana, uredno sam ih zalijevao i gnojio, mazio ih i pazio ko budala. Vjeruj mi, inače sam takav da ništa ne prepuštam slučaju pogotovo kad mi je do nečeg stalo, čak sam i prilikom zalijevanja toliko pazio pa sam zalijevao polako da ne ispirem zemlju, pazio da ne bušim rupe u zemlji, itd. U šumi padne već mrak, a ja ne idem nigdje dok ne završim, jer treba vremena dok ih sve fino zalijem, uredim i naprskam...toliko sam bio uporan da im sve osiguram na vrijeme. U vegetaciji sam ih tretirao sa BIO insekticidima, pred kraj vegetacije u dva navrata čak i sa BIO fungicidom. OG Kush bi vjerojatno čak i dogurala do kraja, ona je bila lijepa i potpuno zdrava, al nažalost pred sami početak cvjetanja smaknuo ju glupi šumar. Eh, veoma zahebano...jer ako gledaš da posadiš na "otvorenije", bolja je cirkulacija zraka i nema one ustajale vlage u zraku, biljka je zdrava i sve pet...na takvom mjestu je posađen OG, al je zato i prvi nastradao jer ga je puno lakše bilo nać nego ove 3 koje su "dublje" posađene. Kako god okreneš zahebano je sadit u šumi, teško je nać mjesto koje će bit prozračno a da je pritom i dovoljno sakriveno, ali imam dobar plan za sljedeću sezonu, nema više "guerille" i skrivanja po grmlju. Izgleda da ću dobit svoj sajt, to jest zemlju koja je na dobroj poziciji, pa mogu sadit monstrume koje neće nitko taknut.:D Ne brini obići ću ja i ove još tu i tamo, al ne mislim više furat karnistere i gnojit ih. Jer kao što rekoh, ja njima sve fino pic mic a one umiru, pa onda nek umru šta ću im ja, bar će bit još više gljiva po šumismiley9934.
Imam volje i snage, al ne isplati se više borit sa "vjetrenjačama".:D
 
Poslednja izmena: