0.2% THC strainovi i njihovo uzgajanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.09.2018
4
12
3
27
Pozdrav.
Živim u obiteljskoj kući sa roditeljima ali na zasebnom katu te imam okućnicu i vrt pa bih si volio zasaditi svoje biljke. trenutno CBD da se naučim kultivaciji dok THC ne postane legalan.
Zanima me jel bi to bilo legalno?
Iz Hrvatske sam inače


Isprike adminu ako ne spada pod ove teme
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Uglavnom i da te nedaj bože uhvate ne bi najebao toliko zbog količine thc koja je manja od 0,2%. Teško je naći sjemenke koje imaju toliko niski postotak THC-a, a visoki udio CBD-a.
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.040
15.539
358
Popuniš obrazac i pošalješ ministarstvu, ne očekuješ odgovor jer ga nema po proceduri, dakle važno da si ti poslao..
Sve u svemu ništa lakše i nikakva zajebancija ako baš želiš.. :)


Evo ti sve je tu..





 

jazilicious

Aktivan Član
19.07.2019
240
1.633
143
36
Popuniš obrazac i pošalješ ministarstvu, ne očekuješ odgovor jer ga nema po proceduri, dakle važno da si ti poslao..
Sve u svemu ništa lakše i nikakva zajebancija ako baš želiš.. :)


Evo ti sve je tu..






Treba zasadit minimalno 1 Hektar konoplje da bi dobio svu potrebnu dokumentaciju :/
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.040
15.539
358
To ću još proveriti, nisam sigurna, a i fora je u tome ako si u udruzi, kad se sve sabere članovi imaju više od jednog hektara zajedno, valjda.. Ne mogu da tvrdim, poslala sam upit pa ćemo videti..

Evo odmah sam dobila odgovor iz udruge: Pobrinuli su se za to, tako da je 1m2 najmanje što možeš posaditi :) Vrh :) (baš sam se malo uplašila, jer radovi za proleće su u jeku, oprema, djubre, zemlja i sad ovo pročitam).. Eto drugari, može se i jedna na jedan kvadrat ako hoćeš.. :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ste izabrali šta rokate vi?
ja našo neku zemlju u eko zoni, permakultura, 1 hektar, i neki plastenik planiram manji za svaki slučaj....
:smoke:
nadam se dizanju majki do kraja mjeseca...


Sta je bilo s ovim?

Nesto me zanima da se i ja tamo javim no ne znam da li je komplicirano te papire dobiti posto se ipak radi o HR birokraciji koja me do sad nije ouno odusevila hehehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica