0ver30 klub!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
evo dam ti moju adresu na pm pa me dođi posjetiti kad god si u prolazu..ok?
nabijem i tebe i tvoje prijetnje..
LJUDE popud tebe netrpim..nemogu ih jebeno organski smisliti kao što napisah u nekoliko postova!Mislite da ste pametni da sve znate,u jebote vidi mene ja imam 41 godinu,matori sam prdonja kojem se objesio ***** i sada mislim da sam pokupio svu jebenu pamet svijeta pamogu se okolo kurčiti na forumima kako nisam dostojan da djeca saknom razgovaraju...de žalim tvoga sina jer kontam si da si isti debil kao i starci u prijašnjem postu koji sam napisao...jebote imaš 41 godinu i misliš da si uhvatio boga za jaja,...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Nisam over 30 ali nisam ni klinac sta vise ocekujem dete svakim danom. Ajde iskulirajte. Domba vidish da mu sin rola i da zajedno puse. Znaci nije isti kao tvoji. Umesto da se na napusavate ku... mogli biste vutrom...

marihuana igrice nisu bas za bacanje... Igrajuci neke mozes da naucis osnove gajenja. A pesme? Nije valjda da se posle 30 prestaje slusati muzika... :)

Ako si hteo o razmenjivanju iskustva... ima tema o roditeljstvu.

btw,kako sam ovde jos uvek nov zamolio bih nekog od admina da me upute u ponasanje na ovom forumu,cisto da se prilagodim,ako je vec kod vas praksa da se medjusobno napusava ******.

Nije praksa brisace se najverovatnije... a imas pravilnik u mom potpisu pa citaj.
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
jadno i bedno od vas dvojice, pa ovo mesto treba da se koristi za zajebanciju a ne za prozivke
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
sorry....moj zadnji post..imam 18 godina i nisam dovoljno star da se obratim gospodinu od 41 godinu....
ipak 30 club olny.

pozz
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
uhhhhh,ne ide ovo nikako!
ne mogu trositi vreme na ovakve zajebancije,pozdravljem sve ok ljude na ovom forumu i zelim im sve najbolje,te molim admine da mi obrisu profil dok sam jos pristojan. . .:whacky058:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
domba stvarno dobijas ozbiljno upozorenje...


ovakve stvari su pocele izmicati kontroli na forumu u zadnje vrijeme

psovanje i vrijedjanje i ostalo...ovo je nekad bio veoma kulturan forum i takav ce ostati makar imao samo 3 clana...


Sto se mene tiche a konsultovacu se sa Avramom, Greenom i ostalim moderatorima...

Domba trebalo bi da se izvinis cjelom forumu i passion-u na ruznim rijechima i uvredama ukoliko zelis da se volimo u buducnosti. Svi mi djelimo svoje misljenje o necemu ali uvrede pocinju kad prestanes misliti...


Moguce da imas problema u zivotu ali ovo nije nacin da ih se rijesis.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Domba je rekao da ce se izvinuti na PM i sinoc smo snjime caskali i shvatili da je pun emocija, problema i zivotnih nesuglasica pa se zapali ka mlada tajlandjanka...



Otvorit cu topic jer smo svi nesto nauchili iz ovoga topica...a najvrijednije sto smo nauchili jeste da ovako ne treba komunicirati.


Takodje psovanje na forumu se od sada strogo zabranjuje.

"Jebote koliki nos ima mirishe kafu u Brazilu" je OK

medjutim spominjanje genitalija i pusenja nije ok...
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
kanehbosem je napisao(la):
ne trba balkan u EU
već EU u Balkan

E Kaneh, ovo je nešto najbolje rečeno što sam uopšte čuo u poslednje vreme.
No, da se malo vrnemo na temu.
Passion, ne sumnjam u tvoje dobre namere, ali vidi ovako, ja sam u zadnje, skoro 2 godine na raznim forumima u više navrata imao prilike da vidim kako neki ljudi i mlađi od tebe, tačnije, ljudi od svojih 33-36 godina ulete na forum i počnu od starta da dele savete "klincima". U par navrata sam imao i direktene sukobe s njima (iako se nalazim na gornjoj granici navedenih godina) upravo zbog takvog njihovog pristupa i to je, ugalavnom ispalo vrlo ružno. Nije da tu nekim "klincima" treba moja odbrana, ali zasmetalo mi je što neko uz moje generacije pravi greške iste onakve kakve su pravili ljudi koji su imali toliko godina kada sam ja imao 17,18,19.
Znam ljude mnogo, mnogo starije od tebe koji još uvek duvaju i sa kojima sam, mogu reći, neko vreme bio ista ekipa. Neki od njih su imali napadački stav prema mlađima, drugi su se trudili da pomognu.
Ti si sam rekao da želiš da govoriš o ozbiljnijim stvarima. Pogledaj okolo, ovde ima jako ozbiljnih tema, bez obzira da li te zanimaju napori za legalizaciju/dekriminalizaciju ili napredni načini uzgoja.
Eto, ja do ove teme nisam ni znao koliko Domba i Clarence imaju godina (što u suštini nije ni bitno), ali o njima znam da su dali značajan doprinos našoj zajednici. To mi je više nego dovoljno.
S druge strane, Domba i Clarence, cool down, dajte čoveku šansu. Jeste da je malo napadački ušao, ali videli smo već i mnogo gore stvari. Nek pokaže šta zna pa da ga po tome cenimo.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
a ajde da se navedem na gorespomenuti post,da ne quotam bez veze:sto se tice mog sukoba sa dombom,sve je izgladjeno,jutros smo imali mali brifing na msn-u i sto se mene tice,idemo dalje.
s druge strane,moguce je da sam ja malo jace usao,kao sto kazes,pogotovo sto je ovo specificni forum sa specificnom temom itd.
bio sam malo bahat,istina je,da.
ima tu stvari koje mene mnogo zanimaju i ideja koje bi podelio s vama,ali bojim se da ce biti opet sharp,kao i juce.
ja mislim da sam svojim ponasanjem u ovom topicu pokazao neke naznake o svojoj osobi i mislim da mi se nema bas puno za prigovoriti.
a sad za dalje ne znam,zasigurno nisam dosao ovde da bih nekog zajebavao,ali bojim se da ce stavovi koje ovde budem evuntalno iznosio prouzrokovati jos malo kratkih spojeva,nazalost ne mojom greskom. . .
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Samo opusteno... Raspravom i debatom se lakse dodje do istine.
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Dosad se nisam petljao u ovu temu bila mi bljutava a i sad je, obrisao bih je celu. Iako sam duplo stariji od nekih na forumu ne slazem se sa stavom da ljude na osnovu godina treba diskriminisati. Neko sa 17 moze biti sasvim ozbiljan i pametan a i sa 60 budala. Osim toga ovo nije fucking gerijatrijski klub vec vutra forum.
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
Tripco je napisao(la):
Clarence, cool down, dajte čoveku šansu. Jeste da je malo napadački ušao, ali videli smo već i mnogo gore stvari. Nek pokaže šta zna pa da ga po tome cenimo.

zasto cool down...pa napisao sam par dobronamjernih,smirenih postova...diskutirao sa osobom...
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
passion je napisao(la):
ali bojim se da ce stavovi koje ovde budem evuntalno iznosio prouzrokovati jos malo kratkih spojeva,nazalost ne mojom greskom. . .

pa to i je svrha foruma...da svatko iznese svoje misljenje...i da se prodiskutira o nekim stvarima...da se uvazi i razmisli o tuđem misljenu...bilo bi glupo i bezsmisleno kad bi se svi slagali oko svega...a to je nemoguce buduci da je svatko od nas individua...al opet mi nije jasno cemu takvo samopuzdanje "ne mojom greskom"...na ovom forumu sam saznao dosta informacija koji su demantirali moje prethodno misljenje i tako uvidio svoju gresku...zasto se to nebi i tebi dogodilo...
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Eddie je napisao(la):
Dosad se nisam petljao u ovu temu bila mi bljutava a i sad je, obrisao bih je celu. Iako sam duplo stariji od nekih na forumu ne slazem se sa stavom da ljude na osnovu godina treba diskriminisati. Neko sa 17 moze biti sasvim ozbiljan i pametan a i sa 60 budala. Osim toga ovo nije fucking gerijatrijski klub vec vutra forum.
Sto se mene tice,ja sam definitivno out iz ove teme,ali cu nastaviti pisati u ovom topicu,jer se ne usudjujem otvoriti neki drugi.:icon_lol:
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Clarence je napisao(la):
na ovom forumu sam saznao dosta informacija koji su demantirali moje prethodno misljenje i tako uvidio svoju gresku...zasto se to nebi i tebi dogodilo...
nemam nista protiv toga:sun2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.