1.683 gitarista odsviralo "Smoke on the water"

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
446
548
93
To ja zovem organizacijom. Svaka im cast za to.
Kako li je zvucilo?

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
2
0
42
I ušli su u Ginisovu knjigu rekorda...inače, pesma je nevidjeni smor, ubila ih je romantika...

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.809
66
73
Ma ima tih pjesama koje te počnu nervirat jer s njima počinjesš svirat i tako to a jedna od njih je i ova, svako na svijetu ju zna svirat, i ona od ramonesa isto tako ko god je uhvatio gitaru to svira na početku

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
314
70
0
suptropia.4t.com
Torpedo je napisao(la):
I ušli su u Ginisovu knjigu rekorda...inače, pesma je nevidjeni smor, ubila ih je romantika...
Ma nije to ništa, dosadno je kad čovek u noćnom programu na radiju ostavi tu pesmu na "repeat" i ode da ispuši spravu s prijateljima, a oni ga onda odvuku u obližnju kafanu i tako ostane to sve do jutra. Slušao ja kad se desilo.

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
266
9
0
45
www.magicatmint.has.it
Šaman Šandor je napisao(la):
Ma ima tih pjesama koje te počnu nervirat jer s njima počinjesš svirat i tako to a jedna od njih je i ova, svako na svijetu ju zna svirat, i ona od ramonesa isto tako ko god je uhvatio gitaru to svira na početku
Da, Smoke on the water, Knockin' on heavens door, i Tangerine od Zeppelina ... i Wish you were here od Floyda ... stvarno, dobro si reka, na uši mi izlaze, overdozirala sam od njih u 16toj godini još kad su svi prčkali po gitarama :eek:hno:

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
2
0
42
Ne zaboravi "Seek And Destroy" od Metallice i "God Save The Queen" od Pistolsa....