#1 - Big Bang GHS - [MH/HPS 400W]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Super,odlično He-Men!
Još jedan rep+ od mene! :clap:
I naeavno čekamo smok raport! :spliff:
 

blkarw

Aktivan Član
27.02.2010
79
4
8
42
...bolesno.....bolesno.....

...swaka cast....swe pohvale....

...znaci dobar je taj BB.......daj susni hedic pa jawljaj.....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Konačno:))
Nekako se razvuklo vremenski gledajuči,ili mi se čini ali kraj je konačno stigao i valjda si sretan:icon_lol:
Ajd još smoke report kad skupiš hrabrosti:))
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
20 dana proslo od stavljanja u viseci polozaj na susenje.
Izvana vrhovi su suhi ali su iznutra jos dosta vlazni.

Sad me zanima koliko dugo je potrebno susiti prije curinga ? Negdi pise da se susi od 2-6 tjedana
a vidim neki suse po 10ak dana i stavljaju na curing.

Jeli moguce odraditi par vrhova sa water curingom sada kada je vec proslo 20 dana od harvesta ili se moze WC samo odmah nakon berbe ?
Jer sam citao dosta o WCu prije nego sam zapoceo grow a na kraju mi uopce nije palo na pamet, evo sada se sjetio da sam imao namjeru probati i to.
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
HazeSeeker je napisao(la):
Ja ih sušim 7 dana max
A onda untra , van , unutra , van iz tegle ... Pa nakraju samo unutra ... :)
..i ja koristim sistem kao što haze reče...mislim stvarno ne kužim kako se to kod tebe tako sporo odvija...pozz
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Evo ubacija sam ih u tegle, i sada cemo ih curati lagano :sun2:
Sporo se odvijalo jer su bile harvestane 2 dana nakon flusha, tako da su imale dosta vode u sebi.
A i vrijeme je bilo oblacno i kisovito a posto mi je ventilator vukao zrak iz vani vlaga je bila dosta velika vecinu vremena (60-75%).

Ostavija sam par vrhova i napravit cu WC s njima i liscem sta sam sada malo potrimao po vrhovima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ajme sta je ovo s ovim kjuringom, teze mi je ovo odraditi stealth nego citav grow :icon_lol:
Cim otvorim teglu cuje se na kilometar, tako da ih stavljam sada na prozor na prozracivanje
i to oko ponoc kada svi odu na spavanje a usput popalim i koji mirisni stapic da sakrije miomirise :rofl:

Bacio sam na vagu i u teglama mi je 165g na air curingu a jucer sam stavija 55g na WC.
S tim da je to sve lijepo ocisceno od glavne stabljike toliko da su ostali samo vrhovi od vrhova :icon_razz:

ps mozete ubaciti temu u zavrsene dnevnike :icon_wink:

:hippy:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
:bis:
Ola :icon_lol:

Bio bi red da se javim na raport :sun2:
izvinite na kasnjenju, sutra cu sutra cu, pa nema aparata pa cu sutra i eto rasteglo se :icon_razz:

Nisam vagao sada kada su full gotove i ove s WCa a niti mi se neda jer ionako vaga za kolace i nije previse precizna, ja to ko murija ovako od oka, ima jedno 1kg skupa s teglama :icon_lol:

Pa sam se bio dao u izradu homemade bonga, uzeo staklenu bocu od soka probio dvije rupe.
I od kemijske i onog nekog vrha ventila za vodu napravio bowl i downpipe(stem)
(prosvijetlite me s domacim nazivima za ove dijelove bonga pliz)
Kemijsku sam zatvorio na kraju i izbusio vise manjih rupica da dobijem diffuser.
I to je funkcioniralo super.
Spalio sam dva vrhica na njega, jedan mali WC-ani i jedan obicni . WC-ani se skoro nije ni osjetio a obicni je bio recimo podnosljiv (zakasljao samo par puta).
To sve s tom plasticnom kemijskom i metalnim bowlom i improviziranom mrezicom mi se i nije cinilo bas zdravo tako da sam pokupio neke stvarcice u SmartShopu kad sam isao u ZG.
A homemade bong iako je radio perfektno je zavrsio u smecu.

Ok, sada malo da opisem djelovanje Big Banga :sun2:

Prvo paljenje sam izveo na HomeMade bongu, i to WaterCurani jedan vrhic.
Stavim vrhic u bowl i pripalim ga s plamtecim konapicem od konoplje :icon_lol:

Saugam saugam i lijepo se to zabijeli ko mlijeko :costumed-smiley-027 pustim carb i ode u pluca,
cekam cekam i cekam a ne djeluje nista, vidim nije sve izgorilo i pripalim opet i posaugam ga
totalno da je ostao samo pepel.
I opet nista :icon_confused:. Ja sve u sebi pff izgleda da ovo na mene ne djeluje. Operem bocu i ostalo i odem surfati po netu, i proslo je valjda dobrih 5min od zadnjeg hita. Kad je to krenilo da radi.
Ajmeeee :icon_lol:
Prvo mi je sve pocelo biti lagano usporeno onda je pocelo biti sve usporeno full ali ne da ja vidim stvari usporeno nego su mi osjecaji opipa i pokreta totalno usporili.
Ono ja maknem ruku i vidim normalno kako micem ruku ali osjet micanja ruke kasni dobrih 0.5-1sec :icon_lol:
Onda lagano osjecanje svega zivog, osjecam kako mi krv prolazi kroz sve djelove tijela lagano, svaki misic osjetim kako se steze i otpusta polako, osjecam mozak u glavi kako mi pluta :icon_lol::icon_lol:. Svaku dlacicu kose na glavi i tako :icon_lol:
I to sve odlicno zanimljivo i onda je valjda presaltalo u vecu brzinu, vjerovatno skocio tlak malo jer sam osjetio dobro pulsiranje zila po vratu i pulsiranje i "tupilo" u zadnjem dijelu glave.
Jedva ruke micem ko da sam na bausteli radio 5 dana 24/7, zakucalo me totalno.
Izvalim se na krevet upalim tv da se malo vrte spotovi i valjda u roku 5min sam zakrmio, to je bilo navecer oko 22, probudio se sutra u 11 ujutro. :icon_lol:

4 dana kasnije sam popalio obicni vrhic koji je bio obujmom veci od WC-anog ali zato rad ni blizu onako ubitacan.
Potegao tri puta i otisao igrati IL-2 na komp, iako nisam mogao drzati formacije bar sam bio u stanju letiti koliko toliko :icon_lol:
Feeling je bio ono lagano stoned, pokreti usporeni i cak automatik smajl na faci citavo vrijeme :icon_biggrin:

Tjedan dana kasnije sam isao nesto do ZGa pa sam uzeo ovaj stakleni bongic i spalio jedan manji obicni na njega.
Djelovanje djelovanje kao i kod proslog "obicnog" s tim da mi je sada s djelovanjem rjesio i ono za sto sam i poceo s sadnjom.
A to je kronicna bol koja me hvata tu i tamo, u ovom slucaju nije bilo nista boli koliko imam taj konstantni osjecaj u tom djelu kao da steze nesto, uglavnom kada je vutra pocela djelovati taj dio tijela prakticki nisam osjecao kako bi uostalom u "normalne" osobe bez tegoba tako i osjecale tj. nebi.

Sljedeci ce biti na redu opet WCani jedan pa javim kako je to proslo.
A i gledam da nekako izvedem na ovom downpipeu neki dodatak da to bude diffuser jer ovako
mi osobno ne razblazi dim dovoljno, spalio sam grlo ko da sam pozdero 10 feferona crvenih. :icon_lol:

Da ne duljim previse evo par slika
(u tegli s drvenim cepom su WC-ani vrhovi a u ovoj s staklenim su vrhovi vrhova)




:hippy:
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Jako sam sretan prvenstveno jer si ga odradio kako treba , jer si napravio WC i a kraju zbog ovog detaljnog smoke reporta i divnih slikica ...

Svaka čast na radu i dokumentaciji , veselim se novom poduhvatu sa tvoje strane junače!!!
repćuga do ibera!

ps. Hvala na preporuci za igricu ...obožavam taj žanr-
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
svaka čast izgleda primamljivo ,moram napomenut da mi je tvoj dnevnik dosta pomogao kao početniku a i naručio sam si to sjeme pa ću skoro i to probat...
rep+
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.