1 Fruit Spirit BALKON

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Bravo, hvala, napravim to, nadam se za sljedeče javljanje, imam tri biljčice...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Oba vrha topirana, bili su malo manji (kraći) od preporučenog, cca 6 7 cm (ali mislm da neče bit problem). Isičeni ukoso (45), pa onda žiletom, centimetar dva, na sve strane (lagano i plitko) napravia rezove(samo koža). Prvo vrhove, par minuta u vodu, a onda u RHIZOFN II (plantella), prah za stimulaciju rasta korjena. Onda odma u vlažnu zemlju i non stop održavat vlažnost (štrcaljka)...
Trudia san se proučit sve na forumu na ovu temu (klonirnje), pa je ovo neki mix recept, a sad ćemo vidit...


A super je kako je "majka" reagirala, vrhiči su u dan narasli 7–8 cm, njih desetak...


Ovo je super sistem (za ovakve uvjete), topiranje je neophodno, a ako još možeš dobit dvi zdrave biljčice, milina...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
prekri ti njih busenom kesom prvih 7~10 dana (moze i plasticna flasa malo izbusena), tako ces zadrzati vlagu optimalno, i secni malo vrhove kod najduzih listova... mama je kako sam i ocekivao ;) super
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brujo

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Jeli ovako dobro, i jedno desetak rupica (cca pola cm svaka), kroz obe strane kese, da ima dosta zraka (ili manje rupica)? Je li sa klonovima idem na direktno sunce ili samo na svjetlo dok su u nailonu (da ne prokuvaju)?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
super ti je tako netreba klonovima direktno sunce bice oni sretni u polusjeni ili ne na direknom suncevom svjetlu dok neporastu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brujo

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mogao si i manje kese i manje rupe, al ok sad, bolje tako nego bez toga... weedetix je odgovorio za sunce, nikako na direktno naredne dve sedmice bar, sretno kloniranje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brujo

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Riješeno (bar je kese lako zaminit).
Kako sa vlažnošću dalje, svaki dan skidat kesicu i zalivat (prskalicom) tri četri puta, ili neki drugi režim?
 

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Trening dalje ide sigurno...
Ima li netko, od iskusnijih kolega, neki savjet,
(proučavam temu, ali svaka je pomoć, dobrodošla)?

Power, šta misliš, topirat 4–5 najvećih vrhova, ili ostavit i samo LS trenirat.
Strah me ako je sad topiran, hoće li je to usporit u razvoju, ima li još dovoljno vrimena da se nabilda (moram priznat da mi se sviđa učinak topiranja na biljčicu, pa da ne pretjeram...)?
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
buraz za koji god se trening odlucis ovo cudo ce ti prerasti terasu,mislim da ti je lakse sa topiranjem kontrolisati visinu i super bi bilo kad bi se kujica usporila kad je secnes al ona se vise nece obazirati na to kao kad je bila mala pa 10 dana se oporavlja.Prosle godine sam i ja posejao bluberija u aprilu na terasi i u 9. mesecu sam morao bestiju osloboditi polovine grana i onda sam je jedva nagurao u box 70x110cm posto je postala i previse velika za terasu.E sad mozda ova tvoja vocna ne raste tako dugo u cvetanju kao bluberi al i onda racunaj da ce rasti jos bar dva meseca.http://s13.postimg.org/hwdlohe4m/DSC01507.jpg evo izvukao sam ti sliku(bar se nadam 70. strana ako nisam)iz galerije a veruj mi da je bio skoro duplo veci na terasi

a inace super ti ta vockica izgleda
 

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
U pravu si brate, tako i ja mislim (ali teško se oslobodit straha da nešto radiš krivo, lakše je kad ti netko potvrdi... ),
uglavnom večeras joj ide sjeckanje.
Nego koliko si izvuka grama od te biljčice (na slici), ja bi bija super zadovoljan da onako izraste, dobro mi izgleda (bar onako na slici...)?
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
nisam merio vagom,bilo je dve velike i jedna mela tegla,onih sa poklopcem vakumskim,sto svi savetuju za cuvanje,uglavnom moze puno da se dobije samo izguraj do kraja laganini

pzz Od zLOg
 

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63

gratis bilder

Evo moje dvi nove curice su danas izašle (nakon deset dana), od ispod kese!
Ova prva izgleda dobro (čak je i pod kesom rasla), a druga je malo sparušena (to je ona kraća), ali nadam se da će i ona doć sebi...
Kako bilo, kloniranje je uspilo (bar 50%)...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica and CilI

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Ekipa, pomagajte!

forum image hosting
image hosting 30 mb
nešto se ima par dana događa sa lišćen, donje i u sredini.
Prvo listići posvjetle (zeleno na žučkasto), a onda smeđe fleke (osušeno) , neki od kraja, a neki i od sredine i šire se. (ovih par listića sa slike, su preko noći propali)
Mislia san da joj fali hrane, pa sam malo pojačao gnojenje (isto 60–70% posto manje od preporučene doze, samo sam dva puta za redom, bez pauze, dodava), ali izgleda mi da je situacija još gora, sad mislim da je razlog da je hrane bilo previše!? Da probam sad zaljevat sljedečih par puta samo sa vodom i malo obilnije?
Nema toga previše, možda cca petnaestak listova, ali svaki dan sve ih je više, pa da reagiram dok je na vrime...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Jesi pregledavo ispod lišča da nebi bili neki nametnici?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.