1 Fruit Spirit BALKON

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
daj nam reci kako si se onog zutila rijesio? inace biljka izgleda vrhunski :dada .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brujo

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
(ovo joj je, fotogeničnija strana)
Prvo počupa sve žuto lišče, sredia Ph (lim kiselina, odoka, ali pali), pa obilno zalivanje 2–3 puta (skoro pa flush, ali malo manje, da bude šta manje stresa, neka imitacija ispiranja ljetnim pljuskom) Pažljivo nahranio zel plantelom i evo sad je super, iako svako malo po jedan, dva listića požute (to je puno puno manje nego prije), pari mi da je sad dosta osjetljivija...
Mislim je za tjedan dana nahranit crv plantelom i još posli koji put (sad se malo i bojim, svih tih, umjetnih dodataka) da je šta bolje privedem kraju (čitaj, šta obilnije).
Malo me je strah, da od svog stresiranja, ćupkanja žutog lišća (a otišlo ga je podosta) i ispiranja, nisam dobia hermića...
Dan danas ne znam, zbog čega se onako rapidno sušila, pregnojavanje, gljivice, vrućina, stvarno neman pojma, ali donekle se riješilo, a mislia sam da je gotova...
(sad, ovako po izgledu, moga bi bit nakraju i zadovoljan...)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and Stipe

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
A šta ova biljka voli popit! Svaku večer dobije skoro dvi litre vode. Sinoć sam priskočia, jutros je bila tako jadna i nikakva, lišče se obisilo a vrhovi okrenili put doli. Mora san odma intervenirat sa pola litre vode. Na očigled se ispravila, raširila lišče i dobila duplo na volumenu. Postala je jako zahtjevna, tako da nema više odlazaka od doma na par (ni jedan) dana, ili moram vodit i nju!
 

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Ekipa, ima li netko iskustva kakva je voda za zalivanje iz bunara di se skuplja kišnica, gustirne, (treba li regulirat Ph, je li hranjivija i sl.)?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Moje iskustvo je da je kiselija nego obicna kisnica. Meni je sa onim sugavim lakmus papiricima pokazivala blizu 8. Znao sam i sa njom zaljevat i nisam nikad skidao ph(outdoor zaljevanje).
A hranjivija je sigurno od obicne kisnice, ipak prolazi kroz zemlju i za sobom otapa i povlaci minerale.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brujo

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
brujo ja navijam za tebe i tvoju bebu! :tovarenje_banana: javljaj kako ide sve do rizle! ja sam isto posadila na balkonu, nije tako velika ko tvoja, jer sam malo zaksnila (pocetkom 7 mjeseca :(, ne ocekujem puno, nadam se pljugi dve tri...al tvoja bi mogla bit puna vrecica :) drzim fige!

PS @Stipe jel mozda imas iskustva ili si cuo za onu sjemenkicu 60day wonder? jel istina da joj ne treba ni posebno svijetlo ni nista, nego uz prozor raste uz redovno zaljevanje i malo gnojiva i brige.... i za 60-80 dana - rođendan! jel to moguce?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brujo

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Hvala Nicollina. Da sadin sad ponovo, neke stvari bi sigurno drugačije, ali da nisam zadovoljan, jesam (zahvaljujući hrpi dobrih naputaka, ekipe sa foruma) ...
Vidit ćemo kad bude berba (to je jedino mjerodavno), bude li ispod 100 gr, neće mi baš bit drago, ali mislim (nadam se), da bi i moglo bit, bar blizu!
Ova godina je tribala bit probna za balkon.
Kada bi se na balkonu, po biljčici, moglo izvuć cca 150 g, to bi davalo (kako se sad moderno izrazit) energetsku neovisnost, to bi onda bia posa!
Živi bili, pa vidili...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivek6 and Pink Box

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
brujo je napisao(la):

gratis bilder

Evo moje dvi nove curice su danas izašle (nakon deset dana), od ispod kese!
Ova prva izgleda dobro (čak je i pod kesom rasla), a druga je malo sparušena (to je ona kraća), ali nadam se da će i ona doć sebi...
Kako bilo, kloniranje je uspilo (bar 50%)...
Nepravedno sam preskočia ovaj dio o kloniranju, pa da se sad nadovežem...
Obe biljčice su uspile i otišle na poklon (udomljavanje). Prije neki dan sam ih posjetia i obe su super. Oko metar visoke, procvitale i izgledaju stvarno obećavajuće
(ne ko i mama, ali jako dobro).
Nisu ni topirane ni trenirane, ali su se baš dobro razvile, dobri uvjeti...
Ža mi je šta ih nisan moga zadržat, ali vidin da san dobro napravia. Cila obitelj, bi mi zauzela kompletni (ali baš kompletni) balkon!
A i ukućani mi imaju, svoju dozu tolerancije :).
Ovako san nagradia drage prijatelje i zainteresira ih za grow, i za naravno, forum!
Šta nas je više, to smo jači ;-) !
 

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Ekipa, može li se šta dodat da mi još napumpa hedove !?
Jednom tjedno stavljam crv plantelu
(deklariranu dozu, triba li je sad povećavat?).
Čitam da se može i med zamišat u vodu?
Ima li netko iskustva s tim, ili neki drugi prijedlog? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.