1 gram na 1 watt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E hvala puno Loop :) ,sve 5 ;).A sto se tice uslova frend moram ti reci da su savrseni,ako se moze za
nesto reci da je tako,salu na stranu moram reci doista su dobri uslovi od kupljenog grow boxa sa
svom mogucom opremom koju box moze da ima,sve sa ventilacijom zajedno,zemlja composana
gnojiva i za vege i za cvetanje od Advanced Nutrients(cvetanje Grand Master komplet i Connoisseur
A/B Ph perfect) Ph metar,Ec metar ..itd..:) A samo jedno nemam a to je iskustvo u gajenju nama
drage biljke a slozicete se samnom da je to i najbitnije,pa zato da nema vas decki i vase pomoci
sva ta oprema ne bi mi mnogo pomogla ... ;) A da nemam jedino mikroskop ali nije problem
ako kazes Loop da ce mi trebati,pa kupicu ga onda naravno ... :) Hvala decki krasni ste. :) sve 5. ;) :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ključna reč za svaki grow - STRPLJIVO !!!
i bez preterane brige,ne zato što ćeš ih razmaziti-a znam da želiš to ;) -već- ne prija im !!

ajde,sretno,verujem ja u tebe...
a za iskustvo..
ha jbg
niko se nije naučen rodio

ali

GLUP s uči na svojim,a PAMETAN na tuđim greškama.
budi pametna

:D

ECC metar,damn girl...balavim...ja nemam to... :( ali, 'ću da kupim,kad-tad
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ako su ta AN gnojiva organik ne treba ti EC :icon_lol: Ja se ne kužim u fancy gnojiva, mene grand masteri ne impresioniraju, pa ne znam šta je u tom kompletu :) Htjedoh na njihovoj stranici pogledat, al sam odustao već na prvim postotcima :icon_lol:
For cash croppers, well experienced individuals with very high yield expectations, and growers who have mastered the Professional Grower Level; the Grand Master Grower Level offers yield increase advantages on average of over 47% over the Hobbyist Level.
Što ga kenjaju :ludaci_lol: Onaj Jungle juice koristim i mogu reći da je bullshit... al dobro, kol'ko para tol'ko muzike :) Eto, sa hesi vodicama sam na malo više od pol kvadrata ubrao 300-tinjak g, dakle onih pol kile na kvadrat što ga seed banke uvijek spominju ;)
Grand master :icon_lol: idešššššššššš :rofl:
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E Loop moram ti priznati da si upravu da doista i previse brinem o biljcicama,pa kao i svaki pocetnik ;)
A to za savet hvala frend i trudim se sto vise da citam po forumu i da sto vise naucim tamo gde su
drugi pogresili kad su pocinjali :) .E Zlo frend sto se tice tih AN gnojiva nisam ni ja inpresionirana
jer gnojiva ko gnojiva i to me ne moze bilo da je kakvo inpresionirati,jer za bilo koje da sam uzela
bila bi podeljena misljenja,ovako kao nesto hvale kod nas u Spanjolskoj ...A i u jos nekim zemljama.
A taj Grand Master sam uzela jer na pocetku sam postavljala pitanja o gnojivima a jedan kaze jedno
a drugi pa drugo i onda mi je frend Marko Polo poslao tabelu od AN sa svim njihovim gnojivima i
kako se ona koriste koja sa kojim i sve lepo i detaljno napisano hvala puno Marco ;) .I tu sam odlucila
da uzmem taj komplet.Kao sto sam i predhodno rekla da je ovde iskustvo najbitnije,a ti iskustva Zlo
imas mogu reci i previse :) i tebi je sve jedno koje je gnojivo i te sitnice tako da i ne sumnjam
da si na pol kvadrata ubrao 300-tinjak gr ipak su to godine iskustva... :) ali nadam se da cu i ja ali
posle par godina growanja postici nesto slicno ;) :) Naravno frendovi uz vasu pomoc. :) :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Maco a kad ce taj dnevnik vise ????????? :)
Sto si sve nabrojala od opreme i gnojiva ja nesumnjam da ce biti 1g/1w ;)
Al trebalo bi kreniti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
gnojiva su jedna zadnjih stvari,koja če nanjeti dobar urod! uslovi rasta i nacin su mnogo vazniji. Uzgoj je za nas hoby,za brandove sve: semenke,gnojiva... je to posao!!! sto vam vise vode prodaju-dodana vrednost -vise če zaraditi.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
triba od svog znanja, biljke i opreme iskoristit maximum..
recimo 2g/w bi bia neki plafon.. kojemu bi težila kad bi se bavila s tim..
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E cao frend Creative,moram priznati da sam uradila jedan grow ali hidroponik,naravno ne sama nego
sa jednim frendom koji se tom vrstom growa bavi vise od 5 godina,moram priznati da se u Spanjolskoj
mnogo vise radi hidroponik,jer mnogo vise se dobija grama po biljci a i krace traje vremenski ...moram
priznati da sam ja tu vise nadgledala i ucila kako to treba raditi nego sto sam sama radila ;) :) Moram
priznati da se hidroponik doista razlikuje od obicnog grova pocev od gnojiva pa do opreme i samim
drugacijim nacinom uzgoja...Samim tim sam videla da hidroponik nije bas dobro da radi pocetnik jer
doista nije lako,i tako da se ne bi smela za sledeci grow usuditi da to radim sama pa sam posle toga
otisla i kupila opremu i gnojiva koja sam gore navela pa kad budem imala iskustva u tom growu posle
par godina onda cu tek preci na hidroponski uzgoj...Da kazem da dnevnik nisam mogla otvoriti ovde
zato sto je moj frend sedam-osam godina clan jednog drugog inostranog foruma pa nije ovde hteo da
otvara a i ne zna nas jezik...moram priznati da mi nije bas ni hitno sad pocinjati jer mi je jos ostalo od
proslog *********** ;) Naravno da cu sad kad budem sledeci put sama radila grow otvoriti i ovde
dnevnik ali se isto tako nadam frende Creative uz tvoju pomoc kako i drugih frendova sa foruma
Powera,Zla,Ere,Loopa..itd ...;)Naravno i drugih krasnih decki koji zele pomoci.. ;) :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma pazi,hidro je, da se razumemo opasna stvar,i uz dobru kontrolu parametara,čuda se mogu činiti.....
evo,pošto mi je trenutno u boxu GHS "el Nino"(nemam vremena da vodim dnevnik,al' baciću uskoro par slika u galeriju ;) ) gledao sam skoro ovaj klip,i,jbg,iako ih dosta ljudi ne podnosi (Arjana & Franca),oni ipak ZNAJU da gaje,i ovo je odličan primer razlike između "hidro" i "soil" gajenja.

pogledajte klip.



http://www.youtube.com/watch?v=lPGMJw31aFk





dakle,bez treninga (bar ja ne vidim ),u identičnim uslovima,ista litraža posuda,i razlika je takva,da svaka rasprava STAJE. :D
Napraviš dobar "hidro" sistem sa klonovima,i to 1gr/1w se probije očas posla.Samo.... "hidro" ne trpi greške,i moraš da razradiš sistem,to traje bar 2 growa,da sve "upicaniš",i da što češće budeš tu. :smoke18:
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E ja se slazem to sto si rekao Loop ti i sto je potvrdio Jack-Sparrow u vezi hidro,jer stvarno sto se tice
kolicine prinosa koji daje hidro je mnogo,mnogo veca ,da samo malo pojasnim to,ne kazem ja kao
pocetnica vec moj frend koji se doista dugo bavi hidro uzgojem...pre nego sto je presao na hidro uzgoj
on je jedno tri godine gajio na ovaj nacin koji i mi gajimo,a hidro uzgojem se bavi tacno pet godina
i kaze da ne moze da se porede jer hidro je mnogo,mnogo bolji i mnogo vise se dobija grama po biljci
Ali tu doista treba puno znanja i doista dosta iskustava... :) ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
sve je to fino, ali u ovom videu gore jednu pune svim živim u hydro, dok druga raste u zemlji uz minimalno prihranjivanje... da su biljci u zemlji davali neka organska gnojiva, ne bi puno zaostajala za onom iz hydro...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ne,ne i kažu oni u jednom trenutku da je "organic soil" u pitanju,a koliko sam razumeo ,svi ostali tretmani,pa i đubrenje kasnije,su identični za obe ;)
piše sve dole u "kajronu"..