1 gram na 1 watt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Frende, ja u duplo manjim posudama imam skoro duplo veće biljke od te njihove mršavice... prozirni su :) Znaju oni itekako uzgojit biljku, samo ova nije trebala biti ni blizu one koju su hranili svojim "vrili vrili" dobrim instant gnojivom, koje vjerujem da je također odlićno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crunkisi and loop

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
pa o tome ja pričam, ipak sam dobro pratio video kad je franco rekao da ovu u zemlji ne gnoje... test im ne drži vodu nikako, kad bi tog klona u zemlji hranio koprivom i ostalim organskim gnojivima bila bi možda i jednako dobra kao ona iz hydro...
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
Dada, ispao si gore iz quota, i stavio sam ovo da podržim tvoju primedbu...
Ali tako je sa većinom "magičnih" novih proizvoda i uporednim testovima, bilo da su đubriva ili magična zemlja ili čarobne saksije, šta god :)
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
Objasniotm:

The organic plant is a control item - represents what the plant would grow like in the wild with just water and organic soil. They're comparing their chosen growing approach to how each plant would grow naturally. The reason why this is their chosen approach is because this is the best approach for growing in countries where it's illegal. GHS know their main customer base well and they're catering to them more than anything with these vids. Good job too - proper education.
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
34
Prije 5 godina napravio sam experiment koji se sastojao od 10 zrelih lijepih velikih sjemenki, sjemenke su bile od iste majke nepoznate sorte. Toliko su bile lijepe da bi ih bio uramio, ok šalu na stranu. 10 njih je raslo pod istim svijetlom (150w cfl), isti box, 6 ih je bilo muških, 4 su ostale ženske. Ista zemlja (teramagma) ista veličina pitara od 4 litre.. LST i toping odrađen sa istom količinom grana i znate što? Grami su bili različiti. 40, 30, 22, 18 jedino objašnjenje je genetika u tim sjemenkama... nije bilo kukaca, stresa, ništa... tako da ovo g/w ne igra ulogu ako nema genetike koja će to i isporučit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
http://www.youtube.com/watch?v=qapnkd4N-AA




PRO's and CON's ;)


EDIT @VelikiG - zato se i spominju KLONOVI u priči,jerbo onda imaš dobru "uniformisanost" biljaka :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crobigg

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
34
tako je loop! :)... zato je meni žao nekih sorti koje su davale kvalitetu i količinu a klonovi nisu uspjeli..