1. grow auto ultimate + auto think different

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
Ime vašeg dnevnika: 1.grow auto ultimate +auto think different

Datum nicanja sjemenke: 22.03.2018

Početak vegetacije:

Breeder: Ivan78

Strain: Auto ultimate +auto think different

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Screen of Green (ScrOG)

Rasvjeta u vegetaciji: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 250w

Rasvjeta u cvjetanju: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 250w

Nutrijenti:

Ostala oprema: 3xpc vent

Dodatne informacije:

Slike boxa: DSC_0145.JPG
DSC_0144.JPG


Pozdrav! Nakon puno godina opet sam si napravio box, sve je prilično amaterski, al silno me veseli, pa ću dati sve od sebe.

Stavio sam uz hps 250 i dvije Philips štedne od 23w,box je 60 x90. Cura je puno (previše) 2 x auto ultimate i 3x auto think different. Potovi su 8l - 4 kom i jedan od 25 l. Zemlja je balkonia mješavina za cvijeće. Sjeme je Dutch passion

Tjedan su stare
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Makni te glinene kuglice sa vrha,puno je to biljaka ali se sve moze..ufff..da ti barem nije ova u 20 lit..Ali recimo jedan SOG baciti..nebi bilo lose;)
Ajd pomalo..bice to bombon:thumb::thumb:
 

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
Sretan grow, puno biljaka na tu površinu i rasvjetu.. Dvije bilje plafon si tu trebao uzet, pojačat potove i to bi bilo bingo..
Sve točno, trebale su ići dvije, al mi se od tri sjemenke nije otvorila niti jedna... Pa
sam potopio 6 kom nadajući se bar jednoj iznikloj, a niklo ih 5,jbg otišao po manje potove i sad je gužva

Makni te glinene kuglice sa vrha,puno je to biljaka ali se sve moze..ufff..da ti barem nije ova u 20 lit..Ali recimo jedan SOG baciti..nebi bilo lose;)
Ajd pomalo..bice to bombon:thumb::thumb:
Tako ispalo, trebale ići dvije. Razmišljao sam o SOG, al ići ću na Scrog, nisam nikad radio mrežu, al mislim da ću ih na taj mali prostor bolje rasporediti. Zašto da mičem kuglice?
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Hazeri meni npr ove glinene kuglice dobro dodju "protiv" klora, inače kada ih ne koristim, poslije zalivanja, nakupi se bijeli sloj po zemlji, ovako samo isperem kuglice svako 7 dana ove gore na vrhu, a i inače počeo sam koristit u zadnje vrime

a1f9532b-af1a-41bb-adca-b6258ec4ea21.jpg

... jer nisam imal druge solucije..
OnTopic, sretno Ivane :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Ivan78

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
Pozdrav ljudi!! Evo za početak slike DSC_0168.JPG DSC_0173.JPG DSC_0172.JPG DSC_0171.JPG DSC_0170.JPG DSC_0169.JPG
Sad su 16-17 dana stare. U prvom postu sam krivo napisao koliko kojih ima, 3 kom su auto ultimate, a dvije auto think different. Režim svjetla je 18/6.Prije dva dana sam ih prvi put gnojio, Plantela list i to 5ml na 4l vode. Stavio sam cca.1/6 doze prema uputama, al opet je ili puno ili što je vjerojatnije prerano, na dvije biljke su sami vrhovi novih listića požutili, odmah sutradan sam ih zalio vodom, pa se ne širi dalje. Al sam sam si kriv, nisam bio dovoljno strpljiv. Rastu jako dobro, osim jedne Td, ali i ona izgleda zdravo i počinje rasti kako treba. Napravio sam im (osim maloj) lst, pa su se fino počele širiti. Imam spremnu mrežu pa planiram kad se malo razgranaju započeti scrog. S ventilacijom sam zasada zadovoljan, dva pc venta ispuhuju, jedan upuhuje zrak, a u samom dnu leđa boxa su i dva pasivna upuha.Ubaciti ću uskoro i stolni ventilator da im miješa zrak i još dvije štedne od 23w i 2700k.E sad nešto glupo, nemam cool tube i znao sam da će im biti vruće, pa sam odlučio ne ubaciti termometar, ako ništa barem se manje nerviram što im je pretoplo. Nemam ni vlagomjer, al sam siguran da je vlaga ok, ubacio sam 5-6 posudica sa vodom i trudim se da je unutra stalno mokra krpa, plus u toj prostoriji mi je i sušilo za veš, pa i to doprinosi. Ubacio sam i jedan potić sa lavandom da je zanimljivije.
Jedna od biljaka, na trećoj po redu slici, od prvog dana nema ujednačenu boju listova, šarena je, kao maskirna, al ne vidim da joj to išta smeta, raste ko blesava, ne znam je li to od vas netko imao na svojim biljkama. Jednu sam pogodio šarafcigerom drito u glavu, dobro sam joj oštetio nove listiće, al se uspjela oporaviti, već sam mislio da ću je morati dekapitirati. To je za sada to, ne znam što bi više napisao. Ako imate kakvu primjedbu, savjet, samo dajte. Pozdrav!!!