#1 - Lemon Skunk [indoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Pošto ne možete odlučit kada cepnut - degustirajte :) ! High bude jači kad se prirodno osuši i bla bla kaj i sami znate, uvjerena sam, ali čisto radi jačine da vidite kako paše, to sam ja napravila sa svojom tako da ide vrlo, vrlo brzo pod nož - doslovno, ha ha! Ne želim stoned. Head. Onaj...znate kak mislim no, moram još utvrdit tu terminologiju kako spada! Nadam se da će vas okinut tak da se budete spogubili :p !!!!!!!
 
25.03.2008
19
0
0
34
Treba ih jos pustiti neka posmeđi makar 50% pistila.. A to je brijem oko 7-10 dana..

Zene su vrhunske :sun2:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
frend lepe su al izgledaju mi malko
"mršavo"...stoga 2 ako ne i 3 tj. neka gospoje uživaju...
a šo se pisila tiče kod LIMUNA su one najčešče svetlije
nego šo je ajmo reč regular...
...POZDRAFFF i čuvaj :sun2: kuje još neko vreme..!!
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Dobro ti to pregledavaj...ali daj probaj ih ostavit još bar 2 tjedna dana minimum...pa onda dobro pregledaj pa odluči dali ćeš ih harvestirat...i to predlazem da ako budes nestrpljiv i tad (kao što si več sad lood čekajući) sasijeci jednu pa drži ostale duže...svakako im treba više od 14 dana...

inače svaka čast,bravo...prelijepo izgledaju...zdravo i čini se ko u punom cvatu...samo nek se one šire i maste...isplati se pričekat...!!
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
dobro, u planu je bilo držat još minimalno 2 tjedna pa ćemo onda vidjet, al vidim da se većina više-manje slaže oko te brojke...
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
meni si izgleda posla, ali nema tu ništa šta već nismo napisali, samo igleda da ti se neda ćitat 10 stranica nazad,
pp=
Greenpower1 je napisao(la):
Poz!Da te pitam samo-kako si gnjoija biljke,mislim šta se HESI tiče,jesi li iša od početka s root complex,super vit...?Ako moš u 2 riči please.
I bravo za lemon,samo da je još u vrhove malo,hehe!

prvih par tjedana uopće se nije gnjojilo, možda zadnji tjedan vegetacije par puti sa gnjojivon za veg., a sad se gnjoji svaki 2-3 put, tj oko 2 puta tjedno, još će se možda 2 puta gnjojit i onda ispiranje tjedan ili dva i;
adio - bog
do kraja lita :bis:
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
što mislite jel se ova biljčica može za koji dan vadit vani? išla bi nakon toga još 2-3 dana u mrak

druge malo zaostaju za ovom...



:sun2:
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Ja bi to pustio jos nekih 5-10dana
a u svakom slučaju pogledaj trihome
s povečalom ak imaš...bit će za pušit
vidim. Jako ljepo izgleda.
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Probaj s kamerom slikat s macro trihome
pa povečaj sejvaj tu sliku
pa tu istu sliku povečaj tako sam ja
probao par puta možda ti se vidi tako
pokušaj
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
a jesi je ispirao sa vodom ako nisi i ako mislis cupati to onda isperi jer ce biti odvratna za pusiti..
mada mislim da ostavis ti to unutra isti kao i ostale...
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
nije gnjojena vec tjedan dana, a mislili smo je drzat do kraja ovog tjedna i onda par dana u mrak

nema je smisla izvlacit kad i druge je ova je cca. tjedan dana ispred njih po razvoju...
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
da, sve je isto... samo što ova ima daleko više smeđih pistila i bas se vidi da je nekako "naprednija", dal su joj se potrefili dobri uvjeti, kvalitetnije sjeme, ne znam...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Za sljedeći put 250W hps :) pa će i žetva biti ranije... nije cfl uopće loš,daleko
od toga, ali je problem u svjetlu koje se gubi
svakim centimetrom udaljenosti pa zato i ide sporije,laganije

Ova naprednija nije još dovoljno puna, zato slobodno cepni
jedan od njezinih vrhića i na sušenje 5 dana pa degustacija jer jedino
tako možeš otprilike odrediti kakav rad ima. Koliko se vidi po slici
nije da joj lišće žuti makar je ne gnojite pa i to govori
u prilog da se može dobiti još kvantitete :D
Ostatak slobodno ostavite 70+ i mislim da nećete požaliti jer će to da bude
jedan super organic uzgojen dim :)

:maryjane:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
mmm super izgleda biljoza :)
uberi biljku kad zemlja u saksiji bude sto susa, a ako nisi siguran, tj. ne mozes pogledat po trich radije ju uberi dan ranije nego dan kasnije.. nema smisla da te stonira previse po ovako finom vremenu :)

sad je mozda malo kasno za ispiranje (osim ako nemas jako dobru i protocnu drenazu pa ce saksija bit suha kroz par dana za berbu).. al zato uvjek mozes naknadno napravit watter curing pokaze li se da je dim pregrub za grlo.. mada mi biljka djeluje pre ukusno za pomislit na takav scenarij :]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.