#1 - Lemon Skunk [indoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
to rikelme :bong7bp: jesu se ovi nalozili radi niceg.He he,a ja tek puhnu pa mi smjesno malo.Pozzz
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Gaucho je napisao(la):
neznam koja je točno zemlja, trebam vidit, kupljena u st u poljoapoteci na vrh pazara, jedina, i ženska rekla da je najbolja za direktno sađenje, a iu jedina ima 6-8ph

Ma sve mi se čini da je to ta...super zemlja za radit blato.:icon_eek:
A i imačeš i korove gulit oko biljki...brate, neobrađena je skroz:evilmask:,
Radije uzmi Terramagmu ili neku "provjerenu" miješavinu zemlje, a ovu ostavi eventualno za dosut malo kad se slegne ili za domišat u neku dobru zemlju. ili...neman pojma za šta?
Mami za cviće :rasta1:
Trust me, talking from experience :icon_wink:
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
a di da rišin 30l tega, u euroshop ili di? onamo iza poljoapoteke?
evo sutra ću baš pogledat šta piše koja marka
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Pravac Bricostore...tamo ti je povoljna Terramagma, a imaš u Kopilici "Sjeme"; imaju kvalitetnu njemačku zemlju Naturhum; jedino šta joj treba malo perlita dodat, eventualno.
Inaće i bez dodataka za dreniranje i zračnost piljčice rastu super.
Al opet, za početnike...Hydrotona (glinene kuglice) lipo na dno, šaka-dvi perlita (mrvljni stiropor je isto OK) na 10 litara zemlje i fercera ko ludo.
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
treba pobrisat ovde po postova, to ću uvatit nekog modera; nego... ništa još ni došlo pošton, inaće normalna pošta dolazi za 4 dana, a prošlo je 7+2+1, znaći 10 dana od naruđbe, a 7 od njihovog slanja
ide se u poštu danas ***** in majku
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Tija san samo dodat mali ispravak; nije Terrasana (ta je OK i skupa), nego Terragall.
Pomalo s ton pošton, prika...:eek:hno:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ma kakve nase poste, ja nisam nikad nista htio narucivat ako ne moze preko DHL-a, radije necu vise ni narucivat.. mi da smo se uzdali u postu izgubili bi posao, pravili neke trikove pa narucili magnete postom koji su dosli nakon mjesec dana, u medjuvremenu smo nasli magnete i zavrshili posao, al smo zbog glupe poste morali prepravljat sve..
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
Pozdrav,

zemlja je riješena, Gaucho upravo spaja ventilatore i napajanje od kompa, a ja asistiram :)

što se šugavog paketa tiče, jutros su nas obavijestili iz ***********-a da se paket vratio pa smo im svima skupa ****** mater nekih sat vremena, al sutra bi trebao doć HP ekspresom, valjda...

inače, smo u ovome Gaucho i ja skupa, tako da ubuduće očekujte fotografije i neke kratke izvještaje od mene pošto ja dajem prostor ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
gaucho piše:
evo slike gnjojiva kje smo sad slikali, pa ovi iskusniji nek reću kad šta da lijemo u kojem periodu; pošto vjerujem da par ovih bočica neče trebat jer ide samo vegetacija 5-7 dana

6a011015e4c0d7860b011018040fce860f-500pi


hvala

p.s. evo link kao nekog rasporeda
http://***********/Images/Artikli/Hesizemlja.jpg

P.P.S.

evo još 2 slike kad je sve montirano:
zemlja pomješana, granule na dnu, i lampa poviše, analog mjerač vlaga/svijetlost/ph u 3 pitaru ventovi se nevide jer su ispod one stražnje plohe; sad ide montaža platna bijeog pa će kasnije i ta slika
6a011015e4c0d7860b011017a50ef6860e-500pi





i evo slika pakiranja LS-a 5 u maramicama i 5 u ovoj kutiji:

6a011015e4c0d7860b011016646dd4860d-500pi
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
bakajoko je napisao(la):
Pozdrav,
što se šugavog paketa tiče, jutros su nas obavijestili iz ***********-a da se paket vratio pa smo im svima skupa ****** mater nekih sat vremena, al sutra bi trebao doć HP ekspresom, valjda...

sorry ako smo se krivo razumijeli, ali tu na ovo boldano mislim na poštu i hp express

pa da nastavimo:

upravo je gaucha kontaktirao B. sa ***********-a pitao kako sve napreduje i ponudio svoju pomoć u bilo kojem slučaju, također je razriješio dilemu oko gnjojiva,
znači sva gnjojiva se stavljaju po preporčenoj količini u istu količinu vode i zadržavaju max 3-4 dana dok su gnjojiva aktivna

i dalje *********** preporuka naša i na forumu svima i prijateljima usmeno

update za oko 2-3 dana kad proklijaju
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
WOW!!!
Dobro ste se opremili...svaka čast :b_woot::cow_yellow::thumb:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
savet pa kako hoces ...
1). jesi uzeo jos stednich?
2) ostavi vise u vegetaciji imas prostora.....
vidim nema iskusnih grovera na sajtu u zadnje vreme.. ili mi se cini ...
aj ljudi pomozite on ima samo envirolite ,,, a svako zna da mu treba svetla jos ..
bez veze je da kad sadis vec nesikoristis to sto imas sve uslove a zezas se sa svetlom ubaci sto vise svetla nikad manje...
aj nek je sa srecom pazi na zalivanje sa glinom dole ....

nisam ja neki iskusan al znam sta treba za dobar urod brate svetlo, nije da te napadam jer mozda imas i stedne al furaj vege bar dve nedelje i imaces lepe biljke al kako hoces aj iskusni preporuka...
kasnije ce biti jebiga trebo si tako ,, zato na vreme sve odraditi...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ja sam mu svojevremeno pokušao objasniti al' nije išlo, u svakom slučaju, neće to bit loše, samo šteta jer je moglo bit puno bolje i puno jeftinije.
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
moglo je biti puno bolje i jeftinije? :)

finalan proizvod niste vidjeli tako da... ;)

što se štednih tiče, uzet će se još 4 komada danas ili sutra, dvije plavog spektra i dvije crvenog, od 23W ako se ne varam...mislim da je to Gaucho već i napisao, al eto ponavljam jer ste se kao papagaji navili oko tih štednih :)

što se vegetacije tiče, došli su savjeti od onih što su pičili LS da ne treba puno držat u vegetaciji jer da se u cvjetanju izduži jako puno, a mi imamo nekih 120-130cm prostora...tako da mislim da je ostao dogovor da će bit svega nekih tjedan dana, Gaucho će znat više ipak je on mozak projekta :D

inače, ormar je iznutra obljepljen reflektirajućom folijom, gubitak svjetla je sveden na minimum i izgleda stvarno fenomenalno, no ne znam oće li Gaucho stavljat slike...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma nismo se zaliepili za stedne samo hocemo da pomognemo ...
dobro ce to biti videcete i sami kako i sta padrugi grov jos bolje odradite
pozzzzz i samo gurajte...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
bakajoko je napisao(la):
moglo je biti puno bolje i jeftinije? :)

finalan proizvod niste vidjeli tako da... ;)

što se štednih tiče, uzet će se još 4 komada danas ili sutra, dvije plavog spektra i dvije crvenog, od 23W ako se ne varam...mislim da je to Gaucho već i napisao, al eto ponavljam jer ste se kao papagaji navili oko tih štednih :)

što se vegetacije tiče, došli su savjeti od onih što su pičili LS da ne treba puno držat u vegetaciji jer da se u cvjetanju izduži jako puno, a mi imamo nekih 120-130cm prostora...tako da mislim da je ostao dogovor da će bit svega nekih tjedan dana, Gaucho će znat više ipak je on mozak projekta :D

inače, ormar je iznutra obljepljen reflektirajućom folijom, gubitak svjetla je sveden na minimum i izgleda stvarno fenomenalno, no ne znam oće li Gaucho stavljat slike...

Ma sve 5, samo opušteno ... :sun2:
To ti je tzv. 'sindrom prvog growa', da vidiš kod mene opreme koja skuplja prašinu po kamarinu. :pat:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.