#1 - Lemon Skunk [indoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
gloss_zelenky je napisao(la):
Za sljedeći put 250W hps :) pa će i žetva biti ranije... nije cfl uopće loš,daleko
od toga, ali je problem u svjetlu koje se gubi
svakim centimetrom udaljenosti pa zato i ide sporije,laganije

Ova naprednija nije još dovoljno puna, zato slobodno cepni
jedan od njezinih vrhića i na sušenje 5 dana pa degustacija jer jedino
tako možeš otprilike odrediti kakav rad ima. Koliko se vidi po slici
nije da joj lišće žuti makar je ne gnojite pa i to govori
u prilog da se može dobiti još kvantitete :D
Ostatak slobodno ostavite 70+ i mislim da nećete požaliti jer će to da bude
jedan super organic uzgojen dim :)

za sijedeci put ide 400w HPS, CFL-ke su stvarno dobre za vegu, al za cvjetanje i nisu toliko, ocito... to je sad sasvim jasno (tj. vec neko vrijeme)

moram vidit sto Gaucho kaze, al nije zurba...moglo bi se znaci tek slijedeci tjedan kasapit prvu žrtvu, vidjet ćemo ;)
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
elephant0r je napisao(la):
mmm super izgleda biljoza :)
uberi biljku kad zemlja u saksiji bude sto susa, a ako nisi siguran, tj. ne mozes pogledat po trich radije ju uberi dan ranije nego dan kasnije.. nema smisla da te stonira previse po ovako finom vremenu :)

sad je mozda malo kasno za ispiranje (osim ako nemas jako dobru i protocnu drenazu pa ce saksija bit suha kroz par dana za berbu).. al zato uvjek mozes naknadno napravit watter curing pokaze li se da je dim pregrub za grlo.. mada mi biljka djeluje pre ukusno za pomislit na takav scenarij :]

ne gnjoji se vec tjedan dana i nece se vise uopce gnjojit tako da bi trebalo biti "isprano" do berbe ako jos nije

water curing cemo napravit na jednoj manjoj kolicini cisto da probamo

@oldbulllee: miris je prejeben, dovoljno je malo pogladit po listu, pa mi onda prsti cijelu vecer pod nosom stoje :D

EDIT: preko 10 000 pregleda teme, nice :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa naravno kad je dobra tema ja licno volim pospamati po temama al iz zabave, nesto naucis a nesto i pomognes ako mozes, mrzim dnevnike koje niko nekometarise to mi je nekako monotono ovaj dnevnik mi je bas prirastao srcu pozdrav momci i uzivajte u plodovima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Stvarno prekrasna biljka, kao što naš Elephant0r kaže,
a i ja mislim, da prejakom stonu nije mjesto po ovako
lijepom vremenu i ljetu koje dolazi. Na slici se vidi da
je dosta dlačica smeđe, i ja bi je bacio u petak na 48
sati da se hladi, i onako ritualno u nedjelju "pobrao"
kako bi rekli outdoor guerilla farmeri. :)
Svakako dobro popračeni dnevnici su melem za oči,
I oni su kap veselja za nas koji svakodnevno čitamo
ovaj super forum.

btw. Lemon miris se osjeća sve do mene.
samo hrabro naprijed.

:sun2:
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
hala na svim pohvalama, ali nebi ni približno ovako bilo da vas nije bilo
inaće neznam dali je bakajoko spomenuo ide samo 1 i to ova najbolja van,
od ovog growa ćemo imat 2-5 sjemenjaka križali smo LS i domaju
idući grow sigurno hps-ka, već se priprema
hvala ekipa
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
biljka je obrezana i trenutno se suši na laganom povjetarcu vani (pošto je pao mrak), kasnije će u ormar...

desgustacija će biti u utorak vjerojatno...ako izdržimo do tada :D
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ja to nebi diro još dok ona malo još ne zakristali,nekako mi slabo za "lemon skunk" izgleda ko obična vutrica neka osrednja,ja sam očekivo punoviše kristala i još ste imali masu onih hesi gnojiva i sranja,moja biljka uopče ne raste tako izduženo,cijela je okrugla i ko grm,smrdi jako teško limunasto i imala je nekih problema i stalno žutila,ja smanjivo ph,dodavo željea,mikroelemente i ništa nije pomagalo pa sam ju u kadu i na ispiranje jedno i presadio uzemlju van pa čemo vidjet!
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
zakristalila je ona poprilično, a miris neću ni spominjat.... ostale 4 su jos unutra

EDIT: a jel moglo bi bolje, moglo je sigurno...mi smo zajebali stvar s temperaturom u vegetaciji pa i nisu bas narasle koliko smo mislili da hoce...sta ja znam, ja sam rekao da sam za prvi put zadovoljan s bilo cim, al nakon ovog iskustva sad ce se drugi grow laganini odrađivat....

i nase bi izgledale kao grmovi da ih nismo 2-3 puta obrezivali, tj. skidali visak listva
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Dečki, nemojte se ništa opravdavati.
Za CFL ste super biljke dobili i prvi
grow ste odradili fenomenalno.
Drugo bi bilo da ste koristili HPS.
zato uzmite za drugi grow HPS,
ali samo za cvijetanje. Ovaj setup
imajte samo za vegetaciju, jer ćete
puno struje i love uštedjeti.
obavezno 400 HPS.
Dajte neke sličice ovih ostalih da
malo napasemo okice. Tako su lijepe
žute, baš kao limun.

:sun2:
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
evo, večeras smo prvi put i probali nas tromjesečni trud... dim je definitivno položio ispit, i više od toga rekao bih :bis::bis::bis:

cvjetovi mirišu prebrutalno i osjete se na kilometar... dim je lagan, al razaravajući, dok se puši u ustima ostaje neki fini okus, a počne pucat s malim odstojanjem od 15-ak minuta, lagano te diže što je meni osobno draža opcija od "spuštanja"

uglavnom, ako sam dobro mjerio, nas 6 smo se uspjeli uništit sa 1 gramom ili malo više od toga što još definitivno nisam vidio, a dosta često pušimo skupa...

da ne duljim, dim je jednostavno predobar...:icon_lol:

što se ostalih biljaka tiče, dvije su trenutno u mraku i ujutro je rezidba, a 2 su još u ormaru i bit će tu garant nekih tjedan dana još...

dobili smo nešto manje nego li smo očekivali na biljci (15-ak grama suhog), a slično ce u prosjeku biti i sa ostalim biljkama, ali definitivno sam zadovoljan jer smo dobili kvalitetu, ja se ne sjećam kad sam zadnji put pušio nešto ovako dobro...

uz to smo i selektivno oprašili jednu biljku pa smo dobili i nekoliko sjemenaka :sun2:

još jednom da se svima zahvalimo na pomoći, savjetu, komentaru ili bilo čemu drugom što je pomoglo... HVALA SVIMA ljudi! :smoke18:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Zamoli bi još samo slikicu osušenog cvita i ukupna gramaža kad
budete znali pa prebacujem link u završene dnevnike. :clap:
 
21.05.2008
5
0
0
44
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Lotogirl/My%20Documents/My%20Pictures/slike/20090202/Cure91.jpg
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
mislio sam da je netko nešto ozbiljno postao kad ovo neki spam.... :)

uglavnom, još je samo jedna biljčica pod svijetlom a za 2-3 dana će i ona van...bio sam odsutan 2 dana i kad sam došao imao sam što vidjet, iako sam je već s konopom učvršćivao jer se naginjala zbog težine to nije pomoglo pa sam je našao pomalo zgrčenu u boxu, al neće joj ništa bit :D

na njoj bi trebalo bit najviše "tereta" :D

uglavnom, poslikam za koji dan sve to....

a da, da ispričam jednu anegdotu... idem za vikend kući i uzmem sa sobom par cvjetova da se počasti ekipu, zamotam u jednu vrećicu, pa u drugu dobro omotam sve to i stavim u džep... kad u putu osjetim kako je uz sve te vrećice miris probio van :D

navečer dođemo kod nekog Gachovog frenda koji nas počasti s nekom domajom, dosta dobra je bila, međutim kad sam im dao da samo pomirišu vrećicu u kojoj se ovo nalazilo ostali su oduševljeni, a da ne govorim što je kasnije bilo... ;)

dim je definitvno prošao test, i ako se mene pita, sativa rules \o/
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
evo, sveukupno je dobiveno nekih 70ak grama, veći dio je već i otišao :D

zahvaljujem se ovom prilikom još jednom svima koji su na bilo koji način pomogli, do jeseni ćemo malo utunirat box, a onda ispočetka ;)

molim moderatore da prebace thread u završene dnevnike... hvala

živili ljudi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.