1. Maj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ja cu na rostilj kod mojih, malo zderat i pit, mada gledam to vrijeme vani...katastrofa....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
joj .... prvi maj .. mi to roadimo ovako odemo na kanal dunav tisa dunav pre prvaog maja 2 dana i posle dva dana napravima kanp nas odprilike desetak ...
tu bude svehga i savacega posto to je tradicija tih 4do 5 dana kanal je pun ljudi ..
samo mi zao moje drustvo sad kampuje a ja u jebenoj slovackoj , moram u skolu i od svega toga jos sam u gradu a to mi nesto najgore ( mrzim grad....)
a najvise mi zao zbog jutra to je najbole doba dana prvog maja kada se svi okupljaju mamurni i puni dozivljaja pokraj jutranje vatre...
vec sam kez nabacio sta se tu sve desava ....

verovatno danas rostil na terasi ....:)
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Ja sam juče obavio roštiljijadu sa svojim duvačkim ortestrom.

Pušili smo neki hibrid, srce mi je krenulo da lupa ali ništa strašno, imao sam kao klinac tahikardiju, dok u isto vreme nisam mogao da prestanem da se smejem.Ortak je došao na roštilj u nekom džemperu, a sav je flekav sa leve strane samo to nismo izvalili dok se nismo uroljali, kada smo videli umirali smo od smeha idućih sat vremena.
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
evo ja sam upravo dosao sa prvog maja... :p isao sam sa ekipom na more u srijedu i evo me sad sam upravo usao u kucu...bilo je prva liga a i inace obozavam kad kampiramo i to...pisao bi jos al idem e okupat jer smrdim :p haha pis