1 mm 18 AWG tvrdi bakreni vodič / zica Hrvatska ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GPW

01.05.2017
95
40
18
43
Molim vas ljudi pomozite izuzetno mi je bitno

dakle radi se o 1 mm 18 AWG krutom bakrenom vodiču/kabelu/zici
treba mi na m ili neka razumna kolicina kao npr 5 ili 10 m.
za bjb holdere od cobova je i kod ovih nema lemljenja niti bilo kakvog drugog spoja ,jednostavno proizvodac tvrdi da je najbolja konekcija pod njima odnosno da manji vodici kao 0.75 mm nemaju perfect spoj koji se trazi kod ovakve aplikacije, te ispadaju iz holdera usred ventilacije itd...

bio sam u pevecu,chipoteci,music shopu trazim po webu ali nigdje nema krute od 1 mm
necu ni spajat cobove dok ne nadem jer steta je dat 400e za set cobova a jedino sto nedostaje je 2 m bakra od 1 mm
molim vas elektricari,audio auto tunneri , muzicari i slicna zanimanja gdje se ovako nesto moze nabaviti
moze biti i kabel pa cu ga ja ogulit da dobijem vod npr 2 x 1 mm ili 3 x 1 mm samo da je kruta zica
Hrvatska
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
to se, ja milism, koristi kod fluo cijevi i neki ga zovu visokonaponski kabel. al ne mora biti nuzno bas taj
vidi bauhaus, Elka ducan na zitnjaku ili guglaj neon centar. oni imaju sigurno al ne znam dal salju postom ako nisi u zgb.
... i zasto mora bit AWG? treba ti bilo koji 1mm kruti kabel cisto zato sto najbolje udje u slot.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GPW and WEEDetix

GPW

01.05.2017
95
40
18
43
tako je najbolje ulazi u holder
18 awg - 1.02 mm, awg ti je samo americka mjerna jedinica, dao sam samo sto vise info da mi se pomogne jer mozda ga neko zna pod 18 awg