1. pc grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.03.2011
2
0
0
31
p4190153.jpg
p4190153.jpg
Pozdrav svima!

Evo i ja sam u zadnjih par godina poceo pusiti travu, a kako mi je matematika jaca strana shvatio sam da bi mi se isplatilo uloziti u jedan growbox. Cisto za osobne potrebe i da mi malo smanji izdatke :icon_lol:.

Dakle:
1. Midi tower kuciste (iz nutra sam ga posprejao bijelom mat bojom)
2. Svjetlost: 2x6500K, 2x2700K za vegetaciju; a za cvat cu ubaciti jos jednu od 2700K
3. 2x pc vent (120mm)

Sve je ukomponirano tako da je prakticki 100% stealth. Odlucio sam da rezim rada svjetlosti odmah stavim na 12/12 i mislim da cu ga tako drzat vecinu vremena, ipak sam ogranicen prostorom pa da se biljke nebi previse protegnule. Ventilatori su stvarno jako tihi, a protok zraka je dobar + stavio sam nekakve aluminijske cijevi (ofarbao ih u crno) i zakrenuo ih pod kutem od 90 te ih spojio na ventilatore izvana da se izgubi nesto svjetla. (Starci su me jednom uhvatili kad sam dosao doma skroz stoned i odmah su me poslali psihologu (na kraju se ispostavilo da su malo pre paranoicni i konzervativni) tako da je cijeli projekt top secret.) Jos nisam stavljao filtere, vidjet cu hoce li trebat =).
p4190153.jpg


Uspio sam vec i posadit biljcice, i dobro su napredovale sve dok nisam otisao na 3 dana i kada sam se vratio nasao ih skroz posusene. Nije veliki bed zato sto je proslo samo oko 2 tjedna, ali mi je svejedno zao (recite dal ona u bijeloj tegli ima ikakve sanse za prezivljavanje).

Svi savjeti su dobrodosli. Hvala!

P.S. dobar forum i dobra ekipa visi na njemu koliko sam uspio vidjeti, a vjerujte mi dobro sam se nacitao svih tema i postova =)
slike:http://img857.imageshack.us/g/p4190153.jpg/
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
pozdrav

kratko i jasno,stavi novo sjeme jer ovo nema smisla,usparaces na vremenu ista ti ja znam cemu... :)

Lp.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Previse su ostecene...oporavak bi predugo trajao tako da ti je bolje ubaciti nove ako si u mogucnosti... =)
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
kada ti proklija sjeme približi tegle što više žaruljama (podmetni ih snečim), da se nebi previše "protezale" kak ti veliš i onda lagano kako rastu spuštaj, i da definitivno novo sjeme ;) ..sretno poz