100% nature joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.11.2006
5
0
0
43
Kaj nebi bilo dobro da uzmete list marihuane smotate u njega najbolje vrhove(hedove) i malo duhana,filter od grane(probušiš sa iglom),i zaljepit sa sa shitom(hashom).prièekat par dana da se osuši i popušit. aha dobre li ideje. ja sam to probo i kažem vam neš najbolje. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Cuo sam za to... Bolje bi bilo da se zalepi hasisovim uljem... Nisam probao ali bih voleo :D
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Kad bi malo vise citao manje bi nepotrebnih pitanja postavljao.
http://www.vutra.org/tiphasisa.php

Inace zanima me jel ovo tvoja ideja ili je to neko uspeo da izvede?Prema mojim saznanjima list vutre se posle nekoliko dana susenja bukvalno mrvi,skoro u prasinu.I nije mi jasno kako se taj list lepi hasisom?Kako se uopste bilo sta lepi hasisom :?: :?:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
GreenMan je napisao(la):
Inace zanima me jel ovo tvoja ideja ili je to neko uspeo da izvede?


a nemozes samo zamislit kako bi to bilo dobro... odma on mora ozbiljno sve.... :? :eek:
vjerojatno se to nemoze napravit, ali bilo bi stvarno lijepo, zar ne?
 
02.11.2006
5
0
0
43
nisam ja to radil ali jedan priatelj i ja smo išli do njegovih biljèica. on je uzo list napravio spomenuti filter,nasolio i onda (pošto je to svježa biljka) nisam siguran jel se to može nazvat hashishom ali je trljo list o biljku i postalo je nekak ljepljivo. onda je zarolo i stavio da se suši. kako je rekao GreenMan da se list osuši nakon par dana, on ga je ostavio preknoèi na radijatoru , i nije se uopèe sMrvio(Ha ha ha). :p :p :p
i da ja sam to probo BOLESNOÈA :!: :!: :!:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ja i dalje nisam siguran da to moze da funkcionise.List ako nije suv ne mozes da gori lepo,a opet ako je suv mrvi se...A to sto je trljao sa stabljike nije bas hashish,ali ajde...Mada ideja mi se svidja :wink:
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ako hoces zdravo pusiti uzmi stabljike od biljke skuhaj ih dobro da se vlakna rastave i spresaj ih tako ces dobiti papir od konoplje bez otrova.....od toga se inace rade neke vrste rizli...