12/12 frst grov baj GanjaGun 150/hps xDDD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.11.2012
11
0
1
29
Prvi indoor, regular seme, 4 proklijale, sutra ih stavljam u zemlju, kada je kupim xD ...
Dimenzije boxa 40/47/70 - D/S/V ... Hps/150w nadam se da je ok!
Icicu na 12/12 od pocetka, da vidim kako ce da ispadne...
Ne znam ni sta cu ni kako cu! Krenucu pa sta bude neka bude xDDD



Jah bless! ;)
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
Pozdrav,koju zemlju ćeš kupit?Kupi terra magmu ili composanu nećeš se razočarat sigurno,nemoj samo neku "unknown" jer ćeš imat puno muka..Pošto su regularne sjemenke po meni je bolja metoda 12/12,brže će ići,brže ćeš saznat spol..Zašto neznaš ni šta ćeš ni kako ćeš pa nije ovo znanstvena fantastika,čitaj i trudi se i sve će bit uredu ako zapneš negdje tu smo..Uglavnom gledaj da imaš dobru zemlju,ne trebaju ti velike baš posude za ovu metodu,od 5 litara bi ti bile idealne..Štimaj si ph redovito i zaljevaj samo kad je baš suho,gurni prst u zemlju prije i provjeri,nemoj ih prezaljevat pusti ih da ožedne pravo,gnoji po uputama,naštimaj ventilaciju i drži pod kontrolom vlagu i temperaturu,neće bit problema,samo lagano i opušteno,ako zapneš tu smo ;) Očekujem slike i pratim.
 
08.11.2012
11
0
1
29
E za zemlju da ga *****, ne znam da li ce da imaju tu zemlju! Pitacu, pa sta bude... Dosta sam ja citao, pa sam tek resio da krenem! Znam ja od prilike kako sta, ali nemam prakse xDD Slike cim niknu prvi listici! ;)
 
08.11.2012
11
0
1
29
Ludi dim je napisao(la):
Pozdrav,koju zemlju ćeš kupit?Kupi terra magmu ili composanu nećeš se razočarat sigurno,nemoj samo neku "unknown" jer ćeš imat puno muka..


Ova composana... To je sto sadrzi kompost ili je samo kompost! Naleteo sam na dzak od 10l kompost-a... E sad da li trebam da pomesam sa zemljom ili da stavim cisto... Ili sam se zajebao i nije to to uopste? xDDD
 
08.11.2012
11
0
1
29
Ovo sam uzeo


Evo sta pise

Moze valjda da posluzi ***** li ga... Ako nece da vrsi posao, zamenicu kada budem presadjivao iz casa! Nemam sad vremena da idem da trazim nesto drugo, a i malo je teze naci ovde!

A uzeo sam i 2 bocice Slavol-a :DDD
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
GanjaGun je napisao(la):

moga si da dodas jos malo manje od toga sto si dao i ima bi 1L Slavola al okej...
Zemlja si mogao neku proverenu TeraMagma, Composana ili bar neka koja u sebi ima
perlit kao sto je Hobi npr a uzasno je jeftina(10L-1,4eura), imam je nije losa...

3L je dovoljno ali sa vecom kolicinom zemlje imace vecu biljku a samim tim i veci prinos,
cemu stedeti na nesto sto je najjeftinije?
 

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
meni je bilo dovoljno 3l,i biljka nije bila mala nego 80cm,cak je koren mogao jos da se razvija,mada neka stavi i od 10l ako misli da mu je potrebno,ja sam rekao vise to zbog prostora kojim raspolaze.
 
08.11.2012
11
0
1
29
Pa ne znam, premesticu u veci box, posto je mnogo jaka sijalica nesto za ovo! Posto nema ventilacije, nemam nikakac kuler niti ventilator da moze da duva! Stavio sam semenke u zemlju, stavio po kap slavola i zalio vodom! Nemam nikakve saksije za sada... Uzecu najverovatnije od 5l, posto mogu da stanu u ovaj veci box...
 
08.11.2012
11
0
1
29
Pozdrav... Imao sam neke komplikacije, sada je sve okej, valjda! 3 nove sto sam stavio su nikle! U boxu nema ventilacije, pa stoji polu otvoren i temperatura je okej... Za mrak ne znam kako je, ali sobzirom da je prostor zatvoren, sijalica zagreje dovoljno za sledecih 12h u mraku! Nije toliko niska temperatura! Box je dimenzija 90/30/50 sirina/duzina/visina ... Ako ispadne kako sam zamisljao, bice dobro! xDDD

Evo nekih slicica! :D






Evo i grupno :D





Jah Bless! ;)
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
i slobodno ih zali malo bolje pod hps 150w ce brzo da se isusi zemlja sa tako malo vode, ali nemoj da preteras :p