12/12 iz sjemena - eksperiment

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
TorcidaSpalato je napisao(la):
Kao što videte, pao je LST, Spalato way, sa štipalicama/kvačicama/
Ček, možda sam malo "OUT" :), al' za šta koristiš štipalice???
TorcidaSpalato je napisao(la):
ne_znam_kako_ih_zovu_u_vašem_kraju.

Kod nas "Štipaljke"... mada bitno nek se razumijemo :) (svi se razumijemo kad treba :spliff:) hehehhehe LOL
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
mnogo ljepe biljke torca stvarno su fajn,
meni se cini da cu ovaj sistem 12/12 da zavolim:):hehe:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Bezze_Sa je napisao(la):
Ček, možda sam malo "OUT" :), al' za šta koristiš štipalice???
Kod nas "Štipaljke"... mada bitno nek se razumijemo :) (svi se razumijemo kad treba :spliff:) hehehhehe LOL

Pretpostavljam da služe za učvrščivanje konopca za LST za pitar.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Nema konopa. :)) Kažem ti, to je neka moja bolesna metoda ...
Težina štipalice savije stabljiku (da se razumijemo, štipalice su one sa rupom, znači ne hvataju se za biljku nego je 'obuhvate') i tako se igram i kombiniram kako mi paše. U biti glume utege. It works for me ...
respect-013.gif
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
he,sad sam i ja skontao nakon pomnijeg gledanja za sta ti sluze te stipaljke a i uz pomoc tvog objasnjenja,a bome rastu te tvoje biljcice lijepo,bit ce bima dobrog izgleda:)
 
16.05.2007
4
0
0
41
Evo ja ka znatizeljni padobranac pitan se kako napreduje experiment, proslo je 20 dana ako se ne varan, ili dnevnik pises pod nekon drugon temon?
 
17.09.2007
41
2
0
38
Dim Lu je samo mislio da nas prijatelj postuje slike svaki dan pa da vidi kako napreduje experiment, ali mislim da za tim nema potrebe. Dovoljno je i jednom u nedelju dana. Poz i srecno
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Dim Lu je napisao(la):
Evo ja ka znatizeljni padobranac pitan se kako napreduje experiment, proslo je 20 dana ako se ne varan, ili dnevnik pises pod nekon drugon temon?

Varaš se, zadnje slike su postane prije 2 dana ...

Možda imaš problema sa forumom ili kompom ? Stay tuned.
 
16.05.2007
4
0
0
41
Ma izgleda da mi je explorer u balunu il nesto jer nevidin pola postova kad se registriran, ukljucujuci i taj svoj od jucer :s
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Jel se meni cini ili taj mudonja ima trichome na sebi? Sta su to dlacice nekakve? :signs053:
 
16.05.2007
4
0
0
41
Opet ja s pitanjima oko svitla jer to mi je najveci problem i razlog zasto nisan ima jos nijednu uspjesnu indoor sezonu. Vec san par puta odustaja od sadnje indoor iz tog razloga al previse mana ima outdoor pogotovo na male kolicine(od pantagana i spijuna do samo jedne sezone godisnje)pa se uvik vracan na ideju da uzgajan doma jer ostale uvjete iman. Torci el jos koristis one osramove SON-T? Gleda san na njihovoj stranici kakav im je spektar i ne cini mi se bas najbolji, ima mali crveni spektar i skoro nikakav plavi ako se ne varan. evo link: http://catalog.myosram.com/zb2b/b2b...5.1%3B%20sv1%29&browsermajor=4&browserminor=4
Nasa san takve u Zadru, al Philipsove nemogu naci nigdi i niko ih od firmi ne zeli naruciti, a Lipapromet dila samo firmama jer rade na veleprodaju. Pa san u dilemi da kupin osramove ili da trazin dalje. I koja je razlika izmedju SON-T i SON-E.
P.S. nadan se da nisan opet skrenia s teme i postavia pitanje na krivon mistu, skuzajte ako jesan al smotan san u snalazenju po net-u i forumima.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Javi se na mail, pa ćemo srediti to!!!
Izgleda da dosta raje ima problema sa novim serverom, tj. pristupom....
Treba neku temu otvoriti i objasniti raji sve šta bi moglo da ih koči....
btw: ima više caka, nije samo par klika mišem...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Znam sta su trichomi.. nego samo pitam jer sam cuo legende o nekim muskim biljkama koje pucaju jako dobro.. a neznam jel moguce da se ikada na njima stvori vidiljiv sloj trichoma poput na zenkama. Mislim da je ipak nemoguce..
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Činjenica je da i muške biljke imaju THCa u određenom postotku, koliko, ne znam ... muški me ne zanimaju. Da li bude trichoma po muškima, ne znam, nikad ih nisam ostavio na životu dovoljno dugo, da se ponovim, muški me ne zanimaju.
2guns.gif
:balls:

Ima ljudi šta ostavljaju moodonje za čaj ili ih čak puše, kažu da uopće nije loše ako je dobra genetika. Ne bi ni to znao, nisam probao ...

Ma da se ne preseravam previše, you got the point. :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.