12/12 od starta, hps 400w + domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.01.2007
34
2
0
47
Kiselom zaljevam zadnjih x godina outdoor, indoor 3 grow zaljevam, sve to iskljucivo prvih mjesec dana. Sarajevski kiseljak ima PH 6,5 %. frend mi je inzinjer agronomije pa me je on naveo na kiselu sa kojom je on experimentisao i dobio dobre rezultate, izabrali smo kiseljak na osnovu idealne PH vrijednosti.

UPDATE: 15 ZENKI, 2 FRAJERA, 3 ZASAD NEOPREDJELJENE.
Ovaj grow sam podigao vlaznost na maximum koliko sam mogao, smanjio ventilaciju i malo odaljio svijetlo nego inace. Nadam se da nije slucajnost, univerzalan recept za zenke ne postoji ali trudim se :)
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Ja sam isto tražio to za co2 preko korijenja na internetu, ali nisam
baš imao uspjeha. imam kući te co2 tablete.
ali sam uvijek bio skeptičan za stavljanje. Mozda ako bi netko mogao
pružiti detaljnije informacije na tu temu.

Vrlo zanimljiva tema je.
Nick, ovo je super postotak za ženske,
Čestitam što si postao otac slatkih devojčica.
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
meni to malo nelogicno zvuci sa kiselom(bez uvrede) ali bilo je na ovom forumu a i nekim stranima da je korjenu potreban kisik nikako co2, e pa sad....:sick:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
eh.. a gdje je LST ? ja bi tu svakoj privezo vrh do dna nasuprotne saksije da ih spustim totalno na zemlju, a onda spustis HPSku dole sa dobrim reflektorom na 20-30cm od njih i uperis jedan veliki vent u sve to... pa da vidis hedova :sun2:

ovako ces imat par masnih pri vrhu i to je to bejzikli.. lose iskoristeni lumeni.. svugdje ih ima osim po biljkama :icon_lol:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
svaka cast...odlicno...

nego daj ti pukni neki update ...proslo je vec 20 dana o zadnje slike...tzo je vec pri kraju ???

koja je visina sad tih biljki ???