12/12 Unknown sjeme ???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Opet Hvala !!!!
Nećemo se sad dizat u nebesa malo je kralj hehhe...

Mesk... nema odmora jer traje WW obnova kavlitetnog dima kad se ekipa skupi da sve štima....
Odmor je nakon WWki !
Trim je spreman platno isto Foto je tu trebam izvagat trim navuć rukavice i krenut prosijavat ali nikako da krenem...
Sutra je to na dnevnom redu za smirivanje živaca pred kraj dana pa postam slike i sve detalje i završim ovaj dnevnik...
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Da nebude predugo sve trajalo onda ide završetak....

Trima je bilo od prošlog Grow-a 5 stabljika i sad ovaj Grow 6 stablijka ukupno 130Gr..
Znači dobro osušen i sve krupnije grančice itd.. sam očistio...

Evo mreža kojom sam se koristio i nisam baš oduševljen jer sam 2 puta ponovio proces prosijavanja....

Nije mi se dalo komplicirat oko okvira ponda sam improviziro sa ovim....


Trim,mreža i naravno higijenske rukavice jer ruke bi prao 10 dana i nebi uspio...



Trim sam neko vrjeme prosijavao i evo kako je izgledalo nakon prvog puta bar dio tog materijala da se vidi...
Umorilo me je 3 sata sam to radio ako ne i više samo prosijavanje...
Poslje je još jednom urađeno pa je bilo malo drugačije boje još više smeđe....
Nemoguće je baš dobit onaj Gold,, nije nemoguće nego treba se namučit a meni se ovaj put nije dalo toliko...



Tako je materijal izlgedao nakon 2 prosijavanja i dobio sam nekih 11-12gr...
Prosijao još jednom kroz kuhinjsko sitno sito i onda spakovao u isit celofan od cigara na tvrdo sam malo zbio...
Obmotao sa papirom od novina i opet zaljepio isto se potrudio da je zbijenije zamotano sve....



Smokrio dobro toplom vodom papir i ubacio u pećnicu na 170c nekig 5-7 min....
Poslje tog sam oklagijom dobor ga nabubao po bubrezim heheheh
Oću reć dobro zgnječio oklagiojom nekih 10-15 min posla...
Opet ponovio sa toplom vodom i pečnica ovaj put punih 10min na 170c već dobro ugrijana..
Pa opet oklagija 10ak min...
U frižderu bilo satak vremena zamotano u papiru kao što je izvađeno iz pećnice i ipsod oklagije...
Da bi na kraju dobio ovo...


Znači kad se sve odradio dobio sam cjelih 10gr Hashish-a ovaj put zanimljivog mirisa ili je to što još nije ohlađen kako treba....
Dosta uloge igra procedura oko pećnice i tog procesa imao sam jednom zaj..b pa mi je zagorio malo bio hhehehe...
Ovaj put je dobar i evo zapalio sam sad jednog jer nisam mogao gledat u njega ovako da se pati vidim da me zove....

Ako nisam šta promašio to bi bilo to...
Toliko od mene za ovaj Dnevnik može se prebacit u završene kad se stigne...

Još jednom veliko Hvala svima koji su pratili događanja.....
Sljedeći poslje WW-ki ide Video dnevnik kako sam i otvorio temu....

:icon_question::icon_question::icon_question:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Da nebude predugo sve trajalo onda ide završetak....

Trima je bilo od prošlog Grow-a 5 stabljika i sad ovaj Grow 6 stablijka ukupno 130Gr..
Znači dobro osušen i sve krupnije grančice itd.. sam očistio...

Evo mreža kojom sam se koristio i nisam baš oduševljen jer sam 2 puta ponovio proces prosijavanja....

Nije mi se dalo komplicirat oko okvira ponda sam improviziro sa ovim....


Trim,mreža i naravno higijenske rukavice jer ruke bi prao 10 dana i nebi uspio...



Trim sam neko vrjeme prosijavao i evo kako je izgledalo nakon prvog puta bar dio tog materijala da se vidi...
Umorilo me je 3 sata sam to radio ako ne i više samo prosijavanje...
Poslje je još jednom urađeno pa je bilo malo drugačije boje još više smeđe....
Nemoguće je baš dobit onaj Gold,, nije nemoguće nego treba se namučit a meni se ovaj put nije dalo toliko...



Tako je materijal izlgedao nakon 2 prosijavanja i dobio sam nekih 11-12gr...
Prosijao još jednom kroz kuhinjsko sitno sito i onda spakovao u isit celofan od cigara na tvrdo sam malo zbio...
Obmotao sa papirom od novina i opet zaljepio isto se potrudio da je zbijenije zamotano sve....



Smokrio dobro toplom vodom papir i ubacio u pećnicu na 170c nekig 5-7 min....
Poslje tog sam oklagijom dobor ga nabubao po bubrezim heheheh
Oću reć dobro zgnječio oklagiojom nekih 10-15 min posla...
Opet ponovio sa toplom vodom i pečnica ovaj put punih 10min na 170c već dobro ugrijana..
Pa opet oklagija 10ak min...
U frižderu bilo satak vremena zamotano u papiru kao što je izvađeno iz pećnice i ipsod oklagije...
Da bi na kraju dobio ovo...


Znači kad se sve odradio dobio sam cjelih 10gr Hashish-a ovaj put zanimljivog mirisa ili je to što još nije ohlađen kako treba....
Dosta uloge igra procedura oko pećnice i tog procesa imao sam jednom zaj..b pa mi je zagorio malo bio hhehehe...
Ovaj put je dobar i evo zapalio sam sad jednog jer nisam mogao gledat u njega ovako da se pati vidim da me zove....

Ako nisam šta promašio to bi bilo to...
Toliko od mene za ovaj Dnevnik može se prebacit u završene kad se stigne...

Još jednom veliko Hvala svima koji su pratili događanja.....
Sljedeći poslje WW-ki ide Video dnevnik kako sam i otvorio temu....

:icon_question::icon_question::icon_question:
 
19.11.2009
5
0
0
45
Nisam odavno bio pa da pogledam.
Stvarno si majstor super si odradio sve ovo. Nagledo sam se ljepih slika kod tebe ovde .

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 
19.11.2009
5
0
0
45
Nisam odavno bio pa da pogledam.
Stvarno si majstor super si odradio sve ovo. Nagledo sam se ljepih slika kod tebe ovde .

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
REP + ko kuća velik

svaka čast kolega, ovaj mi je jedan od boljih dnevnika... samo napred
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
matori sta god da je stvarno je iskusno moze snup dog da ti zavidi .vidi se ko zna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.