12/12 Unknown sjeme ???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Bravo! Fakat si se iskazao :) svaka čast na strpljenju! U go, Mon, now chill ;)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Da završimo ovaj Dnevnik koji mi je uvelike pomogao u masi stvari.....
Uskrs je prošao pa dosta tucanja sramota vas bilo jaja su se usmrdila heheheh :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Pa ovako redom....
Pitari koji su služili i pravljeni i oni bjeli su preveliki bili to sam zaključio kad sam izvadio jednu iz posude i vidio koliko je malo korjena.... I ostale naravno neke još i manje...

Evo slika :


Kad se osušila zemlja komplet već u mraku dok su bile nisam mogo vjerovat kako su lagane...
Sve ispiranje i zaljevanje koje sam radio je istjeralo dosta zemlje i ono što je biljka pojela ali kad sam gledao sa gornje strane pitare nisu izgledale kao da je fali...

Vrjeme sa sušenje je bilo idelano skoro sve su suhe totalno i spremne zapakirane već danas.
Jedino one zadnje 2 još malo sam vrhove velike moram posušit ali i to je sutra već gotovo...

Sad ćemo ovako sa slikama krenut da manje moram pisat...


Mokra 115gr suha 25gr....
Smoke....Mješanac Skunka. Ukus super svježe naravno a rad High i kreativnost....
Najmanje je dala ali je slatka...




Mokra 165gr a suha 35gr .
Smoke.... Miris na slatko baca kad se puši a rad je onako malo stonerski pa onda pola druga proradi neki nemir u tebi.... Dugo drži dosta moram piznat...





Mokra 290gr suha 55gr...
Smoke... Ovo je već više nalik nekom Skunku jačem ima i takav miris onako opojan dosta...
Dim je puna ga usta i jak je dosta.. Nije baš preporuka da se potegne punim plućima...
Radi dosta dugo kao i ostale ali dosta jače pa zna i zablokirat trenutno misli....





Mokra 240gr suha 45gr Smoke.... miris najači ima od svih okus dima kao i miris dosta jak ali nereže po grlu a rad smješak na smješak i ludorije u glavi.... Prilično dugo drži....





Mokra 240gr suga 65gr...
Smoke... Čudan miris kao i biljka od koje sam više očekivao u samim Hedovima ali Ok je opet... Puna je kristala cjela je kao prašina i dosta nježna slična je 2 po nekim kratkeristikama... Rad je dosta dug i intezivan od svih ova najviše otvara apetit...






Mokra 315gr suha 85gr.
Smoke... Još jači od 4 okus Skunka i rad je duplo jači... Miris je fantazija i nije me razočarala ova biljka koja je najviše i dala a najmanje tražila.. Rad dima je dosta dug i kao i sve ostale otvara apetit i dosta si zdrav na njoj čist...

Gramaže sam zaokruživo sa 2-3 na 0 ili 5 tako da je tu koji gram i više....
Ako sam što promašio u trimovanju to će otpasti samo od sebe nakon jedno dva izmještanja i micanja dok ih spakujem konačno...
Nešto se popušilo od prve 3 tako da je to stanje manje više sad nešto manje vizualno...

Vrh od svake biljke je odličan svaki ispao...


U prosjeku je svaki imao oko 25-30gr...
Puni su mali Hedova i dosta tvrdi nabijeni guso od pistila....

Berba je dala oko 310-320gr.. Suhe fine mirisne marice naše drage biljke :lock::lock::lock:
Znači da su dale po 50 i koji gram u prosjeku ovih 6 biljki,više nego sam mislio kad su krenule.



Sad mogu da ovo čekam na red i duvam kao pravi :sick::sick::sick::sick::sick:

Ovo je malo grana i trimovanog materijala od koje ću vjerovatno pravit Shit jer imam još materijala od prošlog Grow-a
On je u zamrzivaču...



Ako Shit bude dobar onda ću morat oživit Dnevnik sa tim Smoke reportom.. hehehee

Ovo je čarobna kutija u kojoj će dočekati svoj red na pušenje i još se malo zračit jer ću kesice pomalo otvarat naredni dana po par sati....
Male kesice kje se vide gore u kutiji su onako za krizne trenutke to završava u nekim mojim štekovima u kojekakvim kutovima itd...



Šta da kažem nakon 70ak i koji dan pa sušenje 10ak dana dobijem ljepu količinu vutre za guštanje... = Ukupno oko 85-90 Dana
HPS 400 W je dovoljno za pristojnog pušača da ima vutre za sebe kroz cjelu godinu...
Sistem 12/12 iz sjemena je definitvno za mene rješenje kojim ću nastavit dalje Grow-at bez ikakvog razmišljanja...
Naredni sa još manje zemljeoko 3L i još inovacija u sistemu malo...
Đubriva sam pogodio i nemislim širit paletu nimalo samo male preinake i prilagodba termina hranjenja da to bude isti dan i isti sat sve biljke...
Čim završe WW gasim lampu a kako sam se preselio onda je u tjeku i novi Box i dosta izmjena u njemu. Sve o tom u drugom dnevniku...

Ljudi jako sam se sad naduvo umoran sam kao tovar jer nisam stao već zadnjih par dana...
Još dok sam sve ovo ispobo od vrsta vutre ludilo brale....
Ako sam šta falio ili ima neka nedoumica onda pitajte ja ako se sjetim još šta pamteno mada simnjam onda napišem u ovo dva-tri dana....

Eto jedna za kraj......



:icon_question::icon_question::icon_question:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Bravo stari,svaka čast!
Ljepo si ti to izveo nema šta.Biljčice preljepe ispale,strašne!
Respekt i od mene.
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
Fascinantno,a sta drugo reči!!!..brale svaka ti čast..morat cemo kod spomenika jednu zaudrit??
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Hvala na posjetama i + svakako je ljepo to vidit....

Sinoć sam izvadio i ostali trim od prošlih Grow-a + ovaj od sad koje ljepo suh ima se tu materijala kako treba baš...
Stari se odmrazava i čekam da odradi svoje pa sastavim sa ovim..
Platno za Sito tisak stiže sutra okvir je već namiren čeka da pričvrstim platno i ovaj trim pa pravljenje Hasha...
Kad se osuši stari trim onda izvagam sve u kompletu poslikam i krenem sa rađom od par sati minimalno...
Treba se dobro razgibat prije umori malo to ali slatko ti bude kasnije kad završiš....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
Bravo care, stvarno me glava zabolila od ovih hedova, strasni su i predobri za vidit, naravno i za pusit al to sam za tebe..hehe :D
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
bez uvrede ostalim grow-erim ali ovo je jedan od najboljih grow-ova na sajtu , no more comment
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
bez uvrede ostalim grow-erim ali ovo je jedan od najboljih grow-ova na sajtu , no more comment
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Opet Hvala !!!!
Nećemo se sad dizat u nebesa malo je kralj hehhe...

Mesk... nema odmora jer traje WW obnova kavlitetnog dima kad se ekipa skupi da sve štima....
Odmor je nakon WWki !
Trim je spreman platno isto Foto je tu trebam izvagat trim navuć rukavice i krenut prosijavat ali nikako da krenem...
Sutra je to na dnevnom redu za smirivanje živaca pred kraj dana pa postam slike i sve detalje i završim ovaj dnevnik...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.