12 dan vegetacije,a smrdi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.11.2005
21
0
0
pozdrav svima!
malicka je stara 12 dana.nazalost nemam bolju sliku.sfrkali su joj se listovi od malkoc visoke temperature pretpostavljam?(spusteni su listovi jer sam ju netom prije foto sessiona prskao s vodom..da ohladim jadnicu :)
kad sam ju zalijevao osjetio sam onaj poznati skunky miris sto me malo plaši da nije vec mozda pocela cvjetat.prije nekih pet dana je malena slucajno bila dva dana na 12/12(greška tajmera,tj mene koji ga je krivo namjestio).inace 400w hps,ams od greenhousa,cijeli box,zemlja itd po prirucniku, tj po ovom forumu :))
pa jeli stvarno moguce da je zbog ta dva dana pocela cvjetat???
unaprijed puno hvala
 
08.11.2005
21
0
0
axb12e.jpg
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Nije pocela da cveta ali sigurno pocinje da mirise na vutru i miris ce biti svakog dana sve jaci.Bas taj problem me je odvratio od indoor gajenja jer nisam uspeo da ga resim.Mada postoje mnoga resenja.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
vidis sta je pravi clan prvo cita forum tri godine i onda tek pocne da sadi.

svaka cast!!!! :pat:


:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Odi u neki pet shop i kupi filter od aktivnog ugljena(izgleda kao crna vata i prodaje se u trakama 10*4cm ja mislim) i s njim zacepi rupe na box i stavi komad preko ventilatora koji ispuhuje zrak iz boxa.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Cudi me da nitko nije komentirao, al tvoja biljka je straaasno prezalivena.. vjerovatno ti korjen trune pod zemljom.. Oladi sa zalijevanjem dok ti se vrh zemlje potpuno ne posusi i tako svaki put cekaj.
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
A to sto se frcu listovi nadolje moze biti od jake (mislim glede gnojiva) zemlje. Za malene biljke je bolja slabija zemlja i slabije zalijevanje jer korijen onda raste"trazi" hranjiva u posudi.

Pusti neka se isusi zemlja
 
08.11.2005
21
0
0
svaki put kad zaljevam gurnem prst 2cm pod zemlju i ako je suho onda zalijem.zato mi nije jasno kako je prezalivena(mada sam i sam po simptomima to zakljucio :))..navece cu uploadat nove fotke...zaljevah je par puta peroksidom i malo se uzdigla(sad neznam jel zbog peroksida ili neceg drugog...)zemlja nije prejaka sigurno..composana za ruze sa 30% stiropora i perlitom...a gnojijo jos nisam.jel moguce da je spustena zbog neceg drugog???
@ograz - frucu se prema gore,a ne dolje(ako ti to sta znaci???vrucina???)
btw planiram je gnojit sa hesi tnt complex i guano extract tekuci.pa ako neko ima iskustva s tim nek prokomentira.
znam da malo pretjerujem s pitanjima al ovo mi e prvi grow i svaki savjet i misljenje mi puno znaci.planirah sadit jos prije tri god al do prije 2tj nisam bio u mogucnosti pa sad na svaki znak nedostatka moje najdraze skacem od brige(stvarno mi je jako stalo da uspije,nadam se da razumijete).jos jednom hvala svima
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
A ima li ta tvoja posuda rupetine na dnu? Ja uvjek zbushim josh rupa ili sa uzharenim chavlom ili s bushilicom. Pitam jer josh nisam vidijo zhutu posudu a djeluje mi ko da je keramichka...
Biche to dobro, tepaj joj :)
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Chavao ili ekser je duguljast u duzhoj osi simetrican komad metela naostren na jednom a prosiren i zatupljan na drugom kraju.
Uzmes kljeshte primish ekser za tupi kraj i vrh uzaris na plinskom gorioniku stednjaka te guranjem busis rupe na dnu posude.
Zhute posude se inace ne koriste jer zhuta boja privlaci odredjene nametnike. Zhuta boja u nametnickim okicama je recimo oslabljena biljka, zhuti list na biljki itd...
:)
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Moje misljenje u vezi biljke je to da joj je vruce! To sam zakljucio tako sto su ti listovi, na rubovima zavrnuti prema gore.iz mog iskusta svaki puta kad bi im bilo toplo tako su izgledale.
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
A zasto si biljku kojoj je prevruce vodom prskao po listovima???!! Mozda joj i to sto radis smeta...ako joj vec prsces listove necim to radis po ''mraku''... zamisli sta bi se desilo tebi da vruc skocis u hladnu vodu?

i cavli (cavao) nisu isto sto i ekser. Cavao je stariji od eksra i koristio se za potkivanje konja i dr. i drugacijeg oblika je od eksera.Nemoj da slike uploadujem:icon_lol: