12 tj-cvijetanja? pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mehanic

Banned
Banovan
11.07.2011
31
0
0
37
ovako 12 tj je cvijetanja inače sativa ima zrele cvijetove zmeđu 8-12 tj ,ali opet neznam da je siječem dole jer sam čuo da je tada najbolje siječi a sve preko toga da počne gubiti thc... a na glavnoj su mi u 3 dana narasli cvijetovi 6 cm veliki i još jako rastu u širinu i visinu...zanima me to dali da je pustim ili da je siječem??... jer sam u ova 3 dana pomiješao gnojivo i stavio sam joj i bumm...nastalo je ovo... staviti ču sliku
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
buraz meni su isto sad u 11 tjednu i stvorno im nenadzirem kraj :) ....nisu trihonomi uopće još prešli u skroz mutnu boju....a biljkice su sative domaćica neka neš vjerovat ali od 3 i pol metra u ormaru lstirane na sve strane :) ...niš se nebrini samo ti njih rokaj i odluči kad ti mikroskom pokaže da ti prelaze u smeđkastu boju :) tj nižeš ih vadit i kad su skroz mutni...samo zaboravi da buš je brate zapalio prije spavanja :)
 

mehanic

Banned
Banovan
11.07.2011
31
0
0
37
hvala ekipa ali jučer sam napravio berbu....skinuo sam sve grane osim glavne....I MOGU REČI DA SAM ZADOVOLJAN jer SAM DOBIO 235g mokroga ...mislim da je to negdje 100 suhoga,ako se ne varam..ali ostala je glavna int...sa velikimmm hedom koju pumpam...hvala ipak na savjetima